>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

system na rzuty karne w LM

A 220

andrzej78

Użytkownik
Kris6891, zagrałem sobie ostatnio twoją metodą na środowe mecze LM i weszło, niedużo ale zawsze coś ???? . Ale wydaje mi się pewniejsze od karnych jest takie coś &quot;nie będzie zmian w 1połowie&quot; kurs mizerny bo 1,17, ale raczej rzadko zdarza się aby trener robił zmiany w 1połówce, jak już to są one wymuszone kontuzjami. Puściłem 11z12 na dzisiejsze mecze LE, sam jestem ciekaw jak pójdzie. Może też cie to zaciekawi
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Kris6891, zagrałem sobie ostatnio twoją metodą na środowe mecze LM i weszło, niedużo ale zawsze coś ???? . Ale wydaje mi się pewniejsze od karnych jest takie coś &quot;nie będzie zmian w 1połowie&quot; kurs mizerny bo 1,17, ale raczej rzadko zdarza się aby trener robił zmiany w 1połówce, jak już to są one wymuszone kontuzjami. Puściłem 11z12 na dzisiejsze mecze LE, sam jestem ciekaw jak pójdzie. Może też cie to zaciekawi
Bez sensu to było stawiać jako 11z12 bo ja Ci nie wejdzie ten jeden mecz to i tak w plecy, lepiej puścić już jako jeden prosty kupon za tą stawkę co miała by być na jeden zakład w 11z12
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Czy aż tak bardzo bez sensu to niewiem. 11z12 puściłem za 24, wejdzie wszystko ok 100na plusie, przy 1bł minus 14. Przy zwykłym zakładzie przy 24 troche wiecej wychodzi ok 120 na plus, ale przy błedzie minus 24.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No niestety, 1bład był. W totomixie takie cos oferują, a dokładniej to jest &quot;liczba zmian w 1połowie 0,5 - mniej/więcej - 1,17/4&quot;. Tylko na zwykłe mecze ligowe tego nie oferują chyba.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Z powodu tego błedu nie dało się zarobić niestety. Kurs ogolny całej 12 wyszedł 5,9. Na na pewno pod uwage wezme 6k LM i LE, to daje 40meczy, coś się pokombinuje ???? Dla porównania wczoraj podyktowano 3karne.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dobrym motywem wydaje się być progresja na &quot;nie strzeli&quot; w konkursie rzutów karnych ( ma toto bwin i bet365 z pewnością), ale to dopiero w fazie pucharowej ;) Choć przyznam że sam nigdy tak nie grałem, bo mam wstręt do live, ale nie przypominam sobie wyniku 5-5 po wszystkich 10 karnych ;)
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
tak patrze na dzisiajsze mecze na livescorze i na zakonczone 46 spotkan bylo 6 razy 0-0. Czyli pi razy oko jedno na osiem spotkan.
Wniosek masz jak z prognoza pogody,bedzie padac albo i nie.
Moze pomysl nad graniem przeciwko 0-0 sposobem , ktory ostatnio zapresentowalem?
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Wg mnie system do niczego pozytywnego nie prowadzi a jeśli już to bardziej wygrana może być dziełem przypadku. Na pierwszy rzut oka fajnie wygląda i AKO można uskładać nawet spore ale LM to już nie przelewki. Warto by jednak pomyśleć jeśli nadal chcesz grac tym system aby wyrzucać spotkania w których teoretycznie może dojść do rozgromienia rywala i strzelenia większej ilości bramek w meczu. Im więcej bramek w meczu tym większe ryzyko , że jakiś gol padnie z rzutu karnego. Nie jest to oczywiście regułą ale często tak jest.
 
T 0

trzybe

Użytkownik
to żaden system, tylko liczysz na chwile szczęścia, żal 50zł na taki kupon
pamiętaj, że prawdopodobieństwo w tym przypadku jest podobne do rzutu monetą, to że raz wypadł orzeł, nie zwiększa szansy na wypadnięcie reszki w kolejnym rzucie
przez takie posty myślę, że początkujący gracze mogą jedynie stracić pieniądze, ale dobrze załóżmy, że taki kupon wszedł i wygrałeś pięciokrotność swojej stawki - założę się, że całe pieniądze przegrasz w mniej niż 10 zakładach, jeśli dalej będziesz grał ako 8 zdarzeń na prawdopodobieństwo rzutu karnego
 
Do góry Bottom