>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na Remis i LIVE po pierwszej bramce

biscan 153

biscan

Użytkownik
Witam,
Ostatnio wpadlem na pomysl systemu, ktory wyglada nastepujaco:
1. Znajdujemy mecz, gdzie nie ma zbytnio faworyta, a kurs na remis jest calkiem niezly, np. powyzej 3.00.
2. Stawiamy na remis.
3. Podczas meczu, w okolicach 70&#39; minucie sprawdzamy wynik, i robimy zaklad na druzyne, ktora prowadzi za stawke, ktora nam zapewni, ze w najgorszym wypadku wyjdziemy na &#39;0&#39; badz na minimalny plus.
Jezeli mecz zakonczy sie remisem, to mamy niezly plus (3x+ stawka), jezeli bedziemy zmuszeni do opcji number (punkt 3), to albo na zero, albo minimalny plus.
W praktyce wyglada to tak;

#1
a)
Hannover v Tel Aviv X 3.50
Stawka; £10
EWK; £35
b)
W 70&#39; jest 0-1 Tel Aviv, a wiec robimy zaklad live (punkt 3);
Tel Aviv 2 1.50
Stawka; £30
EWK; £45
Rezult to zwyciestwo Tel Aviv, a nasz rezult to;
a) £10⛔
b) £15✅
A wiec wychodzimy na £5✅, pomimo, ze mecz nie ulozyl sie po naszej mysli (nie padl remis)
#2
Lech v Manisaspor X 3.50
Stawka; £10
EWK; £35
W 70&#39; jest 0-0, a wiec nic nie robimy liczac, ze remis utrzyma sie do konca.
Rezult to dokladnie to co chcielismy, aby sie stalo, czyli remis, a wiec;
£25✅
Po dwoch meczach, ktore przetestowalem wychodze na £25+£5 = £30 ✅
OPENING BALANCE: £40
CLOSING BALANCE: £70
Jedyny minus, to jezeli utrzymuje sie remis i w ostatnich minutach pada bramka i BOOM, remisu nie ma.????
Co o tym sadzicie?
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
#3
Wassland v Hapoel Ironi X 3.20
Stawka; £5
EWK; £16
W 70&#39; minucie jest 0-1, a wiec;
Hapoel Ironi 2 1.30
Stawka; £17
EWK; £22.10
Rezultat to zwyciestwo Hapoel Ironi 0-1, a wiec
-£5 + £5.10 daje nam
£0.10✅
OPENING BALANCE: £70
CLOSING BALANCE:
£70.10
Wazne, ze nic nie stracilismy.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
#4
Kilmarnock v Preston X 3.30
Stawka; £5
EWK; £16.50
Rezultat to kolejny ku mojego zwidzieniu remis (1-1), a wiec na tym zakladzie jestesmy £11.50✅

#5

Bray Wanderers v Liverpool XI X 3.40
Stawka; £5
EWK; £17
Kolejne akuku... Kolejny remis (1-1), a wiec tak jak chcielismy... £12✅
OPENING BALANCE: £70.10
CLOSING BALANCE: £93.60
Mysle, ze po dwoch dniach zwiekszenie naszego kapitalu o ponad 100% jest calkiem niezle.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Drugi minus jest taki ze jak dales na początku X, a nastepnie w tej 70 minucie dajesz na druzyne ktora wygrywa, to jakims cudem druzyna przegrywajaca moze lupnac te 2 gole, aczkolwiek pradopodobienstwo jest strasznie male.
Pozdrawiam
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Trzeci minus, co w przypadku gdy w 70&#39; jednak z drużyn prowadzi 2 lub więcej bramkami ? Wtedy kurs na ten zespół będzie oscylował w granicach 1.10 więc nie wiem czy będzie opłacalne w tym momencie stawianie na drużynę prowadząca...
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Drugi minus jest taki ze jak dales na początku X, a nastepnie w tej 70 minucie dajesz na druzyne ktora wygrywa, to jakims cudem druzyna przegrywajaca moze lupnac te 2 gole, aczkolwiek pradopodobienstwo jest strasznie male.
Pozdrawiam
Zgadza sie.
Trzeci minus, co w przypadku gdy w 70&#39; jednak z drużyn prowadzi 2 lub więcej bramkami ? Wtedy kurs na ten zespół będzie oscylował w granicach 1.10 więc nie wiem czy będzie opłacalne w tym momencie stawianie na drużynę prowadząca...
Tak, ale w takim przypadku mozna zwiekszyc stawke, aby wciaz wyjsc na rowno, badz po prostu zmniejszyc strate. A poza tym, w meczach, gdzie jest duze prawdopodobienstwo remisu, to raczej sie nie zdarza, ze ktoras druzyna &#39;ucieka&#39; wynikiem.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Innymi słowy grasz po prostu na to, że drużyna prowadząca wygra lub zremisuje. Nie wiem gdzie grasz ale na betfair mógłbyś po prostu na słabszą drużynę dać lay że nie wygra. Dziś spojrzałem to w jednej ze skandynawskich lig przy stanie 1:0 kurs na lay był w granicach 25 tylko wtedy zysk jest taki sam niezależnie czy będzie remis czy wygrana drużyny prowadzącej. U Ciebie może te zyski są większe i może coś w tym jest ale właśnie jedyny mankament to jak drużyna przegrywająca strzeli te 2 bramki. Moim zdaniem taki mecz prędzej czy później się zdarzy pytanie czy wcześniejsze zyski pokryją stratę. Skoro już się podwoiłeś to jest dobrze, ciekawe jak to wyjdzie w dłuższej perspektywie.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Innymi słowy grasz po prostu na to, że drużyna prowadząca wygra lub zremisuje. Nie wiem gdzie grasz ale na betfair mógłbyś po prostu na słabszą drużynę dać lay że nie wygra. Dziś spojrzałem to w jednej ze skandynawskich lig przy stanie 1:0 kurs na lay był w granicach 25 tylko wtedy zysk jest taki sam niezależnie czy będzie remis czy wygrana drużyny prowadzącej. U Ciebie może te zyski są większe i może coś w tym jest ale właśnie jedyny mankament to jak drużyna przegrywająca strzeli te 2 bramki. Moim zdaniem taki mecz prędzej czy później się zdarzy pytanie czy wcześniejsze zyski pokryją stratę. Skoro już się podwoiłeś to jest dobrze, ciekawe jak to wyjdzie w dłuższej perspektywie.
Bede tak gral do Sierpnia, zobaczymy.
Jedyne, co mam nie dopracowane to jakie stawki powinienem grac.
A co do tych dwoch goli, to zawsze w kazdym systemie cos moze zawalic.:;/:
Jak na razie idzie rewelacyjnie, aczkolwiek mysle, ze to szczescie, bo remisy ciagle padaja. Jutro kolejne 2-3 spotkania, zdam relacje.;)
(...)Nie wiem gdzie grasz (...)
Bet365.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
#6
Gornik Zabrze v Mersin Idman Yurdu X 3.20
Stawka; £10
EWK; £32
✅£22
#7
Lech Poznan v Sivasspor X 3.20
Stawka; £15
EWK; £48
⛔£15
Przez wlasna glupote stracilem £15, poniewaz ten zaklad nie byl Live. A moglem byc na zero na tym zakladzie haha :/
#8
PSV v Valencia X 3.50
Stawka; £10
EWK; £35
⛔£10
Jakos po 70&#39; minucie bylo 0-1, a wiec dalem;
PSV v Valencia 2 1.25
Stawka; £40
EWK; £50
✅£10
Pozniej bede edytowal tego posta. ;)
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
OPENING BALANCE: £93.60
CLOSING BALANCE: £111.60
Jedziemy dalej!
#10
Blackpool v Rangers X 3.50
Stawka; £10
EWK; £35
⛔£10
#11
Hartlepool v Barnsley X 3.30
Stawka; £10
EWK; £33
⛔£10
Trzeba dzialac... Jest 0-2 po pierwszej polowie, a wiec;
Hartlepool v Barnsley 2 1.11
Stawka; £50
EWK; £55.50
✅£5.50
#12
Mansfield v Doncaster X 3.30
Stawka; £10
EWK; £33
⛔£10
81&#39; minuta, 0-1, wiec
Mansfield v Doncaster 2 1.12
Stawka; £60
EWK; £67.20
✅£7.20
#13
Morecambe v Carlisle X 3.20
Stawka; £10
EWK; £32
⛔£10
70&#39; minuta, 0-1;
Morecambe v Carlisle 2 1.25
Stawka; £10
EWK; £12.50
⛔£10
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Nie wiem czy stosujesz jakiś bankroll management ale może na wypadek wpadki graj cały czas za połowę bankrolla w jednym meczu ? Skoro już się podwoiłeś to i tak będziesz na plus a z każdą wygraną stawki i tak będą rosły.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Nie wiem czy stosujesz jakiś bankroll management ale może na wypadek wpadki graj cały czas za połowę bankrolla w jednym meczu ? Skoro już się podwoiłeś to i tak będziesz na plus a z każdą wygraną stawki i tak będą rosły.
Tak, masz racje. Wlasnie dwie druzyny prowadza do przerwy 2-0, a fundusze mi sie koncza. ;) Od jutro bede gral albo mniejszym % capitalu albo po prostu na mniej meczy.
Podsumowanie:
OPENING BALANCE: £111.60
CLOSING BALANCE: £74.30
System niestety siadl... Morecambe strzelilo dwie bramki pomimo, ze przegrywali, a pozatym nie wzialem pod uwage, jezeli na przyklad gospodarz prowadzi i musze grac wysoka stawka na niski kurs, ze wygraja, to jezeli wynikiem meczu bedzie remis, to i tak zalicze minus...
No coz... jutro gramy dalej. Tym razem bede koncetrowal sie na grze wieksza stawka ale na jeden mecz w danym momencie. Moze w nocy na druga lige brazylijska zagram, zobacze czy bede ogladal Copa America, czy tez uderze w lozko. ;)
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
#14
Leicester v Bursaspor X 3.20
Stawka; £20
EWK; £64
✅£44
76&#39; minuta, tym razem upewnie sie, ze wyjda na plus i nie bede ryzykowal...
Leicester v Bursaspor 1 4.50
Stawka; £2.50
EWK; £11.25
⛔£2.50
Leicester v Bursaspor 2 5.50
Stawka; £2
EWK; £11
⛔£2
OPENING BALANCE: £74.30
CLOSING BALANCE: £113.80
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
#15
Torquay v Exeter X 3.20
Stawka; £30
EWK; £96
⛔£30
18&#39;
Torquay @ 1.53
Stawka; £70
EWK; £107.10
✅£37.10
18&#39;
Exeter @ 6.00
Stawka; £6
EWK; £36
⛔£6
OPENING BALANCE: £113.80
CLOSING BALANCE: £114.90
Dzisiaj £40.60 na ✅ ;)
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
#14
Leicester v Bursaspor X 3.20
Stawka; £20
EWK; £64
✅£44
76&#39; minuta, tym razem upewnie sie, ze wyjda na plus i nie bede ryzykowal...
Leicester v Bursaspor 1 4.50
Stawka; £2.50
EWK; £11.25
⛔£2.50
Leicester v Bursaspor 2 5.50
Stawka; £2
EWK; £11
⛔£2
Przy takiej kontrze gdyby nie wszedł remis i tak byłbyś przecież grubo na minus, z prostych rachunków to wynika, gdyż dałeś 20 na X, a skontrowałeś z przypuszczalnym zyskiem wynoszącym ~~10 ...(Już nie wnikam co do funta bo tam by jeszcze o parę funtów większy minus byłby).
Jak już chcesz się upewnić w tej 70&#39; że Ci wejdzie to lepiej dać Lay X i tam sądzę że kurs byłby w granicach ja wiem 1.7-2.0 i daje Ci to większy zysk niż byś miał kontrować obie ekipy.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
czy zagranie po 18 minucie nie bylo zbyt ryzykowne?
Bylo, tylko i wylacznie w przypadku, jezeli goscie by odrobili strate i ostatecznie wygrali.
Przy takiej kontrze gdyby nie wszedł remis i tak byłbyś przecież grubo na minus, z prostych rachunków to wynika, gdyż dałeś 20 na X, a skontrowałeś z przypuszczalnym zyskiem wynoszącym ~~10 ...(Już nie wnikam co do funta bo tam by jeszcze o parę funtów większy minus byłby).
Jak już chcesz się upewnić w tej 70&#39; że Ci wejdzie to lepiej dać Lay X i tam sądzę że kurs byłby w granicach ja wiem 1.7-2.0 i daje Ci to większy zysk niż byś miał kontrować obie ekipy.
Nie wydaje mi sie, ze Bet365 zaklady typu Lay sa dostepne.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
#16
Ventspils v Shakytar Soligorsk X @ 3.40
Stawka; £25
EWK; £85
⛔£25
27&#39; Shakytar @ 1.33
Stawka; £80
EWK; £106.4
⛔£80
OPENING BALANCE: £114.90
CLOSING BALANCE: £9.90
Nie wierze. Z czasem wiedzialem, ze kiedys polegne na tym systemie. Hahaha :/
Stracilem tylko £31.10, aczkolwiek nie chce mi sie dalej z tym systemem jechac, siedziec i mecze live przez 90 minut na Bet465 sledzic ;) Rusze z normalnymi kuponami na poczatku sierpnia, kiedy to ligi europejskie sie zaczna. ????
Temat do zamkniecia/usuniecia.
 
Do góry Bottom