>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

system na MŚ 2010

hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Może ja wypowiem się o swoim systemie.
W zasadzie jakoś nie przygotowywałem się pod względem analitycznym do zbliżających się mistrzostw i chyba na tym spocznę. Przede wszystkim liczyć się będą pierwsze mecze danych drużyn. Po wstępnym zdiagnozowaniu położenia danej reprezentacji, możemy już otwierać portfele i lecieć do buka z uszykowanym kuponem.
Zdecydowanie będę trzymał się zakładów: over gospodarz, over gość. Jak dla mnie jedne z najpewniejszych alternatyw na podwyższenie kursu.
Gra za płaską stawkę nie wchodzi w rachubę, czasami będzie trzeba spasować, a czasami pójść na całość... Wydaję mi się, że po fazie grupowej można też grać popularną tabelkę, czyli kto zwycięży, kto zajmie miejsce od 2-3.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ja zagrałem sobie parę miesięcy temu kupony kombinacyjne coś w stylu:
Grupa B Zwycięzca Grupy B Argentyna 1.50
Grupa C Zwycięzca Grupy C Anglia 1.40
Grupa E Zwycięzca Grupy E Holandia 1.70
Grupa F Zwycięzca Grupy F Włochy 1.40
Grupa G Zwycięzca Grupy G Brazylia 1.65
Grupa H Zwycięzca Grupy H Hiszpania 1.30
plus
inne typy na mistrzostwa

AKO: XX / XXX
i tak różnych kombinacji. Nie napiszę co i jak bo już napisałem raz w temacie &quot;Ciekawe zakłady na MŚ&quot; i post mi usuneli.
Kupony są mega valuebetu. Na większość meczy takich jak:
Anglia - Stany Zjednoczone 1 1.55
Argentyna - Nigeria 1 1.60
Holandia - Japonia 1 1.50
itd. kursy zdecydowanie pospadały.
Następnie mam mega kwoty do wygrania. I pierwsze mecze rundy obserwuje jak mi będzie szły poszczególne szanse na wejście danego typu długoterminowego i tak jak jeśli będzie dobrze to kursy jeszcze oczywiście spadną na rynku wtedy będę mógł kontrować i wyjść na zysk.
Np. zostanie mi ostatni dzień i wszystko przykładowo weszło, a zostały mecze, a mam zagrane:
Portugalia - Brazylia X2 1,21
Chile - Hiszpania X2 1.12
przykładowo porażka faworytów pozbawia ich 1miejsca w grupie wtedy to kontruje na jak największe kursy na rynku na Portugalie czy Chile.
Tak po krótce napisałem może z mniejszy % mojej taktyki, bo więcej nie ma sensu i tak nic z tego nie będę miał.
A tak na mecze to będę grał w ogóle inne zakłady niż 1X2 czy u/o . Ale co to niech każdy sobie przemyśli.
Na poprzednich MŚ ładnie dawali kursy na 6zmian podczas meczu czy 3zmiany danej drużyny, a ja wtedy publikowałem typy i szybko skorygowali kursy.
Wniosek: Zyski lubią ciszę, więc niech każdy znajdzie swoją idee gry ;)
Pozdrawiam
Sphinx
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Patrząc na kursy to chyba najlepiej analizować zakład: obie drużyny strzelą gola -tak lub nie w zależności kto gra.
 
M 0

misiek1408

Użytkownik
moja propozycja gry na mistrzostwa
w załaczniku propozycja gry progresja na remis od pierwszego meczu mozna zmienic stawkowanie według własnego uznania
gramy tym sposobem do konca rozgrywek grupowych pod koniec wycofujemy sie w odpowiednim momencie
analizujac poprzednie kilka mistrzostw były remisy i beda ???? nie ma mozliwosci zeby nie było remisu ????
 
M 0

misiek1408

Użytkownik
mozna spróbowac tez progresji na czerwona kartke
dla bezpieczenstwa mozna zaczas progresje np po 3 4 meczach 700zł starczy nam na 14 progów w progresji
 
C 11

cychi

Użytkownik
pomysł może i ciekawy ale zyski nie warte gry... co to za wygrana 10zl i czekasz na nia 10 meczy? mistrzostwa się skończą a nic nie wygrasz
lepiej grac płaska stawką single
 
M 1

momodzik

Użytkownik
pomysł może i ciekawy ale zyski nie warte gry... co to za wygrana 10zl i czekasz na nia 10 meczy? mistrzostwa się skończą a nic nie wygrasz
Jak się mistrzostwa skończą, to przecież zaczną się eliminacje do mistrzostw Europy!
A jak to nie odpali, to potem w 2014r znowu będą mistrzostwa.
Nie martw się, w końcu kiedyś trafisz!
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Ja pokombinuję coś z progresją na remis w grupie. W ostatnich trzech mistrzostwach tylko dwukrotnie zdarzyło się, żeby w grupie nie padł co najmniej jeden remis: grupa H Francja&#39;98 i grupa A Niemcy&#39;06. W pozostałych 22 przypadkach co najmniej jeden na sześć meczów w każdej grupie kończył się remisem.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
UWAGA: w związku z możliwością zawierania zakładów na to , czy w 1.połowie będzie zmiana zawodnika , jak np. tu w Totomixie:
953 Grecja-Nigeria LB zmian 1P. 0,5 1.17 4.00
1023 Argentyna-Korea Płd. LB zmian 1P. 0,5 1.17 4.00
i na to że będzie kursy to 4 - więc można grać to kilkupoziomową progresją rosnącą co do stawek w kolejnych po sobie meczach , bo takie zdarzenie jak zmiana zawodnika w 1. połowie ( na skutek samoistnej kontuzji lub po faulu ) ma wielkie szanse zaistnienia a kurs wyższy niż na remis.
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do moderacji:
aby nie być posądzonym o manipulowanie treścią poprzedniego wpisu specjalnie nie dokonuję uzupełnienia w trybie edycji...choć nawiązuję do poprzedniej dzisiejszej mojej wypowiedzi...
I długo nie trzeba było czekać:
23&#39; Burdisso N. (Samuel W.)
zmiana w 1. połowie - więc progresja zakończona ????
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
I po raz drugi w dniu dzisiejszym mamy zmianę w 1. połowie a to jest kurs 4 i zakończenie kolejnej progresji.... ????
36&#39; Samaras G. (Papastathopoulos S.)
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
I po raz trzeci w dniu dzisiejszym mamy zmianę w 1. połowie i zakończoną progresję:
31&#39; (Vela C.) Barrera P. ???? ???? ????
A pisałem dziś aby tak grać!
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W nawiązaniu do tamtych 3 meczy z 17.06 , w których nastąpiły zmiany w 1.połowie - to powiem , że wbrew temu co podpowiadała mi intuicja , która nakazywała mi zagrać te 3 mecze na zmiany w 1 poł. jako ako 64
( 4x4x4 ) nie wygrałem tego dnia 34.560zł netto , choć miałem już rozpisany plan jak to zagrać za przeznaczone na ten dzień do grania 600zł , tak aby nie zapłacić podatku od wygranych: 15 kuponów ze stawką po 38zł i 1 kupon ze stawką 30zł:
15x38=570 1x30=30 570+30=600zł
1x38x64x0,9=2188.8zł ( bo kwota wolna od podatku od wygranych to 2280zł )
15x38x64x0,9=32832zł
30x64x0,9=1728zł
RAZEM:34560zł
Ale jednak nie zagrałem tego jako ako 4x4x4=64 a tylko jako oddzielne progresje... ???? ???? ????
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zakończona kolejna progresja na typ , że nastąpi zmiana zawodnika w 1. połowie:
mecz Chile - Szwajcaria (Frei A.) Barnetta T. 42&#39; ????
...........................
Kolejna zmiana w 1. połowie:
Mecz Dania - Japonia
34&#39; Poulsen J. (Jorgensen M.) ????
 
Do góry Bottom