>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System na Hokej codziennie wygrana !!!

mario22 15

mario22

Użytkownik
Ostatnio na podstawie innego systemu opracowałem swój własny system polega on na graniu na mecze hokejowe. Wybieramy dwa spotkania gdzie jest największe prawdopodobieństwo trafienia ramisu lub dwóch remisów. I ustawiamy to na 5 kuponach
Mecz A: 1(2,15) X(4,30) 2(2,45)
Mecz B: 1(2,20) X(4,30) 2(2,40)

1A * XB = 9,24 * 2zł = 18,48zł
XA * 1B = 9,46 * 2zł = 18,92zł
2A * XB = 10,5 * 2zł = 21,00zł
XA * 2B = 10,3 * 2zł = 20,60zł
XA * XB = 18,5 * 2zł = 37,00zł


W sumie mamy 5 kuponów po 2zł czyli stawiamy 10zł
jeżeli uda sie nam trafić w remis jesteśmy prawie 100% do przodu a jeżeli trafimy na dwa remisy to mamy prawie 300% zysku.!!! Do tego systemu możemy dołączyć jeszcze progresje na wejście kuponu czyli jeżeli nie padnie żaden remis podwajamy stawke tak jak w normalnej progresji.

Do tego systemu planuje wybierać mecze z USA / Canada - NHL jest tutaj dosyć dużo remisów.
Szukam osób które by pomogły mi dopracować ten system. Potrzebny by był jakiś znawca hokeja oraz jakieś dobre statystyki sądze żę da sie na tym systemie troche zarobić bo mecze są codziennie. Jeżeli masz jakieś propozycje to napisz do mnie na gg 8428959
 
R 0

rruf

Użytkownik
Kiedyś sprawdzałem przez dwa miesiące na Expekt ile pada remisów w NHL. Wynik rewelacyjny: 28% zakończone remisem z rozegranych spotkań, na które kurs wahał się w granicach 2-4-2. Problem polga na tym że kursy na remis w NHL są 4.0 lub niewiele powyżej a nie 4,3. Ale fakt jest też taki: co 4 spotkanie kończy się remisem.
Może troszkę go rozbudować?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Widze że system sie podoba :p To może znajdzie sie jakiś specjalista od hokeja i jak macie jakieś propozycje do systemu to też tutaj je umieszczajcie pomoże to nam wszystkim w wygraniu kasy.
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ale jest jeszcze taka ewentualność że będziemy mieli dwie 1 lub dwie 2, a
takiego kuponu nie przewidziałeś, a w takiej sytuacji byli byśmy 10zł w plecy.
 
Do góry Bottom