>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na gole

duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam,pokaże Wam pewien system którym gram od 2 miesięcy i jak narazie przynosi zyski.Polega na wybraniu 5 meczy w których kurs na over 2,5 jest ok 2,00.Wybieramy 5 meczy następujących po sobie, jeżeli dwa pierwsze typy nam nie wejdą (będzie under 2,5) zaczynamy grać progresją na pozostałe 3 mecze stawiając na over 2,5. Grałem to progresją 10,30,90.A zatem przegrywany jeżeli pomylimy sie 5 razy.Na początku odnosiłem sie sceptycznie do tego ale gdy po dwóch miesiącach było na plus to dlaczego nie robić tego dalej.Kasa z tego jest mała (wyszło ok 150 zł na msc).Zmiana stawek na 100,300,900 znacznie by ten bilans poprawiła ???? lecz narazie zostajemy przy tych niskich.Gram w Bet 365. Zatem 5 meczy które wybrałem

1.Caen-Lille
2.Newells Old Boys-Gimnasia L.P.
3.Górnik Łęczna-Zawisza Bydgoszcz
4.Lech Poznań-Pogoń Szczecin
5.Wisła Kraków-Lechia Gdańsk
 
H 13

hooma

Użytkownik
Coś nowego dla mnie, lecz nadal pachnie loterią, no i szanse procentowo nie duże. Co robi się w głowie, gdy jak mówisz 3 pierwsze nie wejdą i zostaną 2 pozostałe. Zagrasz progresją, pomnożysz, a się okaże pech, że żaden z tych 5ciu dziś nie wejdzie. Hm......
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Nie ważne jak grasz i jakim systemem ważne aby dawało to zyski.Zyski w skali miesiąca roku...cóż z tego jeżeli system daje zysk przez tydzień a później bankrut.Zainwestuj np 100 zł pomnóż do 200...100 wraca na konto bankowe. Stówe która wygrałeś znów pomnóż do 200 (wypłacając kolejne 100) zrób to razy kilka w skali roku. Później można myśleć o zwiększeniu stawek.Dwa miesiące było na plus trzeci będe dokumentował na forum.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Rapid Vienna-Altach under
Toulouse-Lyon over
Estudiantes -Independiente
Śląsk Wrocław-Cracovia
Bordeaux-Monaco
Kolejna piątka.Dwa pierwsze nie wchodzą to zaczynamy.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
W drugim meczu padł over,więc wybieram kolejne 5 meczy.
NK Zagreb-Osijek over
Bordeaux-Monaco
River Plate-Rosario
U. Cluj-FC Brasov
V. Constanta-CFR Cluj
Pierwsze dwa nie wchodzą to zaczynamy gre
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
W pierwszym meczu mamy już over więc kolejna piątka.
Bordeaux-Monaco over
Sport Recife-Atletico-PR
Podbeskidzie B-B- GKS Bełchatów
Bohemians- Shamrock Rovers
Besiktas -Arsenal
W dwóch pierwszych będzie under 2,5 to zaczynam gre
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Jak stawkujesz dwa pierwsze mecze?
Witam,nie stawkuje dwóch pierwszych meczy.Obstawiam je jeżeli ich nie trafie dopiero zaczynam gre. Pozwala to zwiększyć skuteczność systemu.Chociaż zaczynanie od pierwszego meczu na chwile obecną dało by o wiele więcej niz zarobiłem dotychczas czyli 12,50.Wczoraj w pierwszym meczu Bordeaux-Monaco padł over więc rozpisuje znów 5 nowych meczy.Wiem że to mozolne i przy tych stawkach daje mały zysk lecz gram tak dwa miesiące (nie dokumentowane na forum) i zarobiłem na tym.Teraz trzeci miesiąc Wam pokaże jak to wygląda.Aha stawkowanie 100,300,900 dało by tutaj konkretne pieniądze.Ja gram 10,30,90
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Quilmes-Godoy Cruz
Atl. Rafaela -Lanus
H. Acre-Shmona
Besiktas - Arsenal
Maribor-Celtic (życze wysokiej przegranej w tym meczu wiadomo komu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 498

addam44

Użytkownik
Czyli 2 pierwsze mecze pomijasz i jesli zakoncza sie underem wchodzisz do gry?
Tu:
forum.bukmacherskie.com/f118/outlet-69061.html
juz kolega gral podobnie i na kurs nieco ponad 2.Tylko wchodzil do gry dopiero az po 5iu nietrafionych i mial budzet na 9 progow i...dal sobie spokoj.A Zdzisio mial leb... ????
Skoro grasz kurs 2 lub wiecej to mozesz stawkowac 10,20,40.I zakladajac ze wtopisz rzadziej niz co 7 progresji i tak bedziesz na plus.
I jak dla mnie tylko taka progresja ma racje bytu.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Kolejne 5 meczy.
Aguilas-Envigado
Aktobe-Legia Warszawa
Zwolle-Sparta Praga
Zawisza Bydgoszcz-Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin-Wisła Kraków
Tak jak wcześniej,w pierwszych dwóch będzie under 2,5 zaczynamy gre od 10 zł na over 2,5 w meczu Zwolle-Sparta Praga
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Nie rozumiesz, że te mecze to są zdarzenia niezależne?
To czy pierwsze dwa mecze będą overowe nie ma żadnego przełożenia na to, że szanse overu w 3 następnych będą większe.

Polecam:
http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Paradoks_hazardzisty
Ja to doskonale wiem :] to że wyrzucimy monetą 10 x pod rząd orła nie ma żadnego wpływy na to że szanse na wypadnięcie reszki sie zwiększają. Przytocze jeszcze raz to co napisałem wcześniej.Grałem tak 2 miesiące osiągając zysk 300 zł na czysto. Stawkowałem 10,30,90 .Teraz chce udokumentować trzeci miesiąc na forum.Daj mi szanse ;) Pogadamy po miesiącu gry tym systemem ???? ok?
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Mozliwe, ze to by mialo sens, gdyby te 2 mecze weszly, a reszte gralibysmy kontra na u
2,5(gdyby sie kalkulowalo) inaczej to jest bezsens
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Mozliwe, ze to by mialo sens, gdyby te 2 mecze weszly, a reszte gralibysmy kontra na u
2,5(gdyby sie kalkulowalo) inaczej to jest bezsens
Tak też można....dlaczego oceniacie to juz teraz, książke też po okładce oceniacie? ? poczekajcie po miesiącu zobaczymy jak wyjdzie.Proponuje samemu coś pokazać na forum.100% Kapitału początkowego to 130 zł.Czego oczekujecie 1000zł z tego zrobić? Regularny i stały zysk w skali roku to sukces,nie jednorazowe przebłyski oparte na farcie :grin:
 
H 13

hooma

Użytkownik
Podoba mi się wypowiedzi gościa. Polać mu ???? Tu musimy coś wymyślić, co da stały zysk, a nie chapanie &quot;kroci&quot; raz na rok xD
 
Do góry Bottom