>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System na brak remisów w nożnej

L 1

lejek

Użytkownik
Witam! Niedługo spróbuje swoich sił w systemie na brak remisów w piłce nożnej. Chodzi o to, że wybiore sobie 4 spotkania na 1 kupon, w których postawie od góry do dołu na &quot;12&quot;. Nie będe stawiać tych na meczów, w którym występuje faworyt (typu Barca,Bayern itp itd). gdyż kurs tej opcji oscylować będzie w granicach 1.05... Wybieram tylko i wyłącznie spotkania &quot;wyrównane&quot; okiem bukmachera, czyli takie w których kurs na to zdarzenie wyniesie w okolicach 1.20-1.25. Dzięki temu AKO wyniesie od 2 do 2.5.
Czym będe się sugerował wybierając te spotkania?
Przede wszystkim będe wybierał takie zespoły, które zremisowały w ostatniej kolejce swoje mecze lub najlepiej dwóch ostatnich (rzadko zdaża się większa pasja remisów nożnej).
Myślę, że przy inteligętnym i dogłębnym szukaniu tak owych spotkań, nie powinno być trudno trafić w 4 spotkania.
Zaczne już wkrótce, a czy to da efekt? Zobaczymy.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Myślę, że popłyniesz tym sposobem. Sam kiedyś grałem coś podobnego ale w hokeju- doszedłem do progu nr 4 i remis. Fakt, że ja nie analizowałem tylko grałem co zobaczyłem danego dnia, ale grałem single. Myślę, że u ciebie już lepiej będzie zagrać pojedyńczo spotkania i tak zbierać większy kapitał.
Powiedz jeszcze jak chcesz grać? Jaki kapitał startowy- jaki cel no i za ile procent kapitału grasz....a może za 100%?
 
L 1

lejek

Użytkownik
Może masz racje. Ale single nie ma sensu po takim kursie, więc może zaczne od double co da mi ako ok. 1.4. Myślę, że na początek 50 zł, a potem się zobaczy ????
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Jak wolisz. Rozpisz sobie w exelu single i dawaj tak, jakbyś grał za całą stawkę. Wtedy powiedz czy nie ma sensu- nie od razu Rzym zbudowano.
Choć i tak, bardzo wątpliwe by coś ugrać na tym
 
B 0

barti

Użytkownik
Kiedyś tak trafiłem całą kolejkę w I Lidze angielskiej (czyli 3 liga).... Ponieważ obstawiłem sobie dla jaj to stawka była niska.... Przy właściwym dobrze spotkań można coś wyhaczyć ...
 
L 1

luqas87

Użytkownik
Kiedyś coś takiego też kombinowałem, jak grałem progresję, a brat na faworytów. Zauważyłem, że mi było ciężko remis trafić, a brat grając na faworytów dawał 4-5 meczy na kuponie po kursach 1,2 i przeważnie jeden mecz mu nie wchodził, z tego przeważnie faworyt remisował.
Zacząłem dawać 4 mecze: w takiej rozpisce, że trzy są na 12, a jeden na X.
Czyli 4 kupony + można dać jeden kupon gdzie wszystkie są na 12.
Wygrana gdy na 4 mecze padnie jeden remis, lub zmniejszenie rozmiarów porażki gdy nie będzie żadnego remisu, całkowita porażka gdy będą 2 lub więcej remisów.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
niestety, to system który pozwoli tylko przegrać. Lepiej wybieraj z tych spotkań jedną z drużyn i łącz to w system 3 z 4, jesli bardzo potrzebujesz grać wielkie kupony.
Wiele się nie zastanawiając przykładowo:
A Gijon - Levante DNB 2,70
B QPR DNB - Swansea 2,10
C Gent - Anderlecht DNB 2,30
D AEK Larnaca DNB - AEL Limassol 3,00
ABC 13,04
ACD 18,63
ABD 17,00
BCD 14,50
ABCD 39,12
 
baryla29 0

baryla29

Użytkownik
Można wygrać na tym systemie sam próbowałem i wygrywałem przecież remisy nie zdarzają się często więc system wart uwagi.
 
Do góry Bottom