>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System labouchere

K 12

klexonator

Użytkownik
Witam, mógłby mi ktoś powiedziec, najlepiej wyliczyc odrazu w temacie, jaką skuteczność trzeba mieć aby osiagac zysk systemem labouchere, zakladajac sredni kurs 3.0 ? Jakby ktoś nie wiedzial to przy kursie 2.0 potrzebujemy 34% skutecznosci aby osiagac zysk w tym systemie. Będe bardzo wdzięczny jak ktoś pomoże i oczywiscie rep poleci ???? Z góry dzięki. Pozdro
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Jak przy kursie 3.0 wygląda skreślanie liczb z rzędu? W necie nic o tym nie ma jest sporo, ale o kursie 2.0 i niższym:;/:, a musi się różnić od klasycznej wersji, bo bez skuteczności powyżej 33,3% nie uda się skończyć zbioru liczb.
 
K 12

klexonator

Użytkownik
Jak przy kursie 3.0 wygląda skreślanie liczb z rzędu? W necie nic o tym nie ma jest sporo, ale o kursie 2.0 i niższym:;/:, a musi się różnić od klasycznej wersji, bo bez skuteczności powyżej 33,3% nie uda się skończyć zbioru liczb.
Nie mam pojęcia :grin: Ja pozostałem przy klasycznej metodzie na kurs 2.0, gram tylko single i w sumie to niezle idzie, wiec niema co kombinowac ;)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Heh to dlatego nic w necie o tym nie ma:razz: Tak mnie to właśnie zastanowiło te 22,67% skuteczności, bo łamie to regułę tego systemu. Myślałem, że jest jakiś specjalny sposób wykreślania liczb czy stawkowania.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@cebulka, na forum http://www.rouletteforum.cc/index.php?topic=3619.0
znajdziesz świetny programik-kalkulator ( raptem 158.98 kB ) do gry systemem Labouchere:
Labby Calculator który na prośbę usera został później zmodyfikowany do obecnej wersji
Labby Calculator 1.5.zip a który podał tam jego autor, moderator @Bayes.

Zwróć się wprost do niego, a zapewne bez problemu zrobi i jego bukmacherską wersję na kurs @3.0 , która pozwoli Ci robić rozmaite symulacje LOST/WIN w przebiegu gry.

.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
@cebulka, na forum http://www.rouletteforum.cc/index.php?topic=3619.0
znajdziesz świetny programik-kalkulator ( raptem 158.98 kB ) do gry systemem Labouchere:
Labby Calculator który na prośbę usera został później zmodyfikowany do obecnej wersji
Labby Calculator 1.5.zip a który podał tam jego autor, moderator @Bayes.

Zwróć się wprost do niego, a zapewne bez problemu zrobi i jego bukmacherską wersję na kurs @3.0 , która pozwoli Ci robić rozmaite symulacje LOST/WIN w przebiegu gry.

.
Bez przesady gość ten system wymyślił w XVII XVIII czy XIX wieku nie mając arkusza kalkulacyjnego tylko co najwyżej liczydło. Mając obecną technikę i znajomość matematyki na poziomie podstawowym bez najmniejszego problemu można taki system sobie przerobić pod własne potrzeby:grin:



22.67% skuteczności
ale ręki uciąć nie dam ????
Mi wyszło, że przy trafialności 22,22% i większej osiągnie się założony wcześniej stały zysk z progresji.:cool:
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zbioru Labouchere: Otóż czy podczas wchodzenia na wysokie stawki (dla przykładu taki zbiór, czysto hipotetycznie, bo prawdopodobnie jest on niemożliwy: 30, 45, 60, 80, 120, 150.) mogę rozbić sobie te skrajne liczby tak, by kolejna stawka nie była aż taka wysoka? (Dla przykładu: 10, 10, 10, 45, 60, 80, 120, 100, 25, 20, 5.)
Na czerwono i niebiesko zaznaczyłem liczby, które rozbijam.

Czy takie coś nie wpływa na ukończenie zbioru z wynikiem takim, jaki zakładaliśmy?
Rozumiem, że podczas takiego manewru ilość zakładów, które &quot;wchodzą&quot; by ukończyć zbiór automatycznie się zwiększa.
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zbioru Labouchere: Otóż czy podczas wchodzenia na wysokie stawki (dla przykładu taki zbiór, czysto hipotetycznie, bo prawdopodobnie jest on niemożliwy: 30, 45, 60, 80, 120, 150.) mogę rozbić sobie te skrajne liczby tak, by kolejna stawka nie była aż taka wysoka? (Dla przykładu: 10, 10, 10, 45, 60, 80, 120, 100, 25, 20, 5.)
Na czerwono i niebiesko zaznaczyłem liczby, które rozbijam.

Czy takie coś nie wpływa na ukończenie zbioru z wynikiem takim, jaki zakładaliśmy?
Rozumiem, że podczas takiego manewru ilość zakładów, które &quot;wchodzą&quot; by ukończyć zbiór automatycznie się zwiększa.
wtf?
ciąg po pierwsze powinien iść 30 60 90 120 150...
w podstawowej wersji potrzebujesz osiągać przebicie x2 jak ty chcesz grać? no chyba że za 10 zagrasz po kursie 6 to na trzy razy ci starczy ???? baa jeszcze jak za pierwszym razem wejdzie to pozostałą kasę możesz na piwko przeznaczyć :grin:
rozbijać to kręgle możesz :p
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Kolego @bogdanjutek, chyba mnie nie zrozumiałeś. Przeczytaj mój post, jest tam napisane, że jest to zbiór NIEMOŻLIWY, ja sobie go po prostu zapisałem, bo mi przyszły do głowy takie liczby. A co do rozbijania... No tutaj Cię zasmucę, gdyż MOGĘ sobie rozbijać liczby ze zbioru, gdyż czy tak, czy siak kurs wynosi 2, a każda stawka gdy będzie grana da mi podwojenie (oczywiście gdy będzie wchodzić), jedynie zwiększy się ilość tych zakładów, które mają wejść.
Dla Twojej wiadomości zrobiłem test i mogę nawet tą stawkę 150 rozbić sobie na 1, 1, 1, 1, 1, itd.... i i tak uda się ukończyć zbiór (przy rzecz jasna odpowiedniej skuteczności, która w tym wypadku powinna być naprawdę duża.
 
Do góry Bottom