>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System inny niż wszystkie - pewna wygrana! - zobacz !

Status
Zamknięty.
U 3

uzdi

Użytkownik
Witam Wszystkich.

Na wstępie chce zaznaczyć że nie oferuję nic do sprzedaży!


O co chodzi? - wraz ze znajomym pewien czas temu wpadliśmy na pewien pomysł - tak zwany system, jak wiadomo nie ma czegoś takiego jak system gwarantowany, jednak dzięki naszemu systemowi osiągneliśmy, że tak to nazwe &quot;SUKCES&quot;, w 3 miesiące inwestując 1000zł (po 500zł każdy) ugraliśmy 28.000zł!!! - screeny z kuponów i wygranych na e-mail dla zainteresowanych. Teraz do rzeczy nie chcemy nikomu sprzedać tego systemu, nikomu nawet niechcemy &quot;wręczyć&quot; objaśnień owego systemu - jednak pozwolimy Ci z niego skorzystać zupełnie za darmo, na czym to polega?

CZYTAJ DO KOŃCA!

W skrócie:
Ty wpłacasz nam pieniadze (nie więcej jak 2500zł), a my w ciągu 14 dni podwoimy te kwotę i w/w terminie przelewamy ją na twoje konto bankowe - wiadomo czytając to widać że jedem wielki przekręt i oszustwo - JEDNAK TAK NIE JEST! - CZYTAJ DALEJ!

Wyjaśnienie:

Aby transakcja była bezpieczna dla obydwu stron: Przed wpłatą pieniędzy podpisujemy stosowną umowę (wzór na e-mail), w której są zawarte pełne dane płacącego i moje dane, w umowie tej są zawarte również numery kont bankowych na które będą wpłacane i wypłacane środki. Po podpisaniu umowy prez obydwie strony, następuję wpłata środków na moje osobiste konto bankowe mBank (zawarte w umowie), od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie w ciągu 14 dni podwoje Twoją wpłatę. Jak już wcześniej wspomniałem nie jest to system gwarantowany ponieważ takich nie ma i dlatego istnieje możliwośc straty pieniędzy przez grającego (czyli mnie), jednak w umowie jest zawarte iż twoje pieniądze są pewne i na 200% zostaną podwojone i wypłacone w terminie, bez względu na to czy uda mi się wygrać czy nie, jak nie - wykładam ze swojej kieszeni. W czasie trwania &quot;akcji&quot; jestem zawsze dostępny pod GG oraz telefonem.

DLA CIEBIE TO CZYSTY ZYSK i PEWNA GWARANCJA - przekonaj się sam!

Więcej info:
[email protected]
GG: 5230717 (nawet jak będe nie widoczny/niedostępny zostaw wiadmość a odpiszę)

CAŁA &quot;AKCJA&quot; JEST ZGODNA Z PRAWEM !!

Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do przyłączenia się!
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Witam Wszystkich.

Na wstępie chce zaznaczyć że nie oferuję nic do sprzedaży!


O co chodzi? - wraz ze znajomym pewien czas temu wpadliśmy na pewien pomysł - tak zwany system, jak wiadomo nie ma czegoś takiego jak system gwarantowany, jednak dzięki naszemu systemowi osiągneliśmy, że tak to nazwe &quot;SUKCES&quot;, w 3 miesiące inwestując 1000zł (po 500zł każdy) ugraliśmy 28.000zł!!! - screeny z kuponów i wygranych na e-mail dla zainteresowanych. Teraz do rzeczy nie chcemy nikomu sprzedać tego systemu, nikomu nawet niechcemy &quot;wręczyć&quot; objaśnień owego systemu - jednak pozwolimy Ci z niego skorzystać zupełnie za darmo, na czym to polega?

CZYTAJ DO KOŃCA!

W skrócie:
Ty wpłacasz nam pieniadze (nie więcej jak 2500zł), a my w ciągu 14 dni podwoimy te kwotę i w/w terminie przelewamy ją na twoje konto bankowe - wiadomo czytając to widać że jedem wielki przekręt i oszustwo - JEDNAK TAK NIE JEST! - CZYTAJ DALEJ!

Wyjaśnienie:

Aby transakcja była bezpieczna dla obydwu stron: Przed wpłatą pieniędzy podpisujemy stosowną umowę (wzór na e-mail), w której są zawarte pełne dane płacącego i moje dane, w umowie tej są zawarte również numery kont bankowych na które będą wpłacane i wypłacane środki. Po podpisaniu umowy prez obydwie strony, następuję wpłata środków na moje osobiste konto bankowe mBank (zawarte w umowie), od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie w ciągu 14 dni podwoje Twoją wpłatę. Jak już wcześniej wspomniałem nie jest to system gwarantowany ponieważ takich nie ma i dlatego istnieje możliwośc straty pieniędzy przez grającego (czyli mnie), jednak w umowie jest zawarte iż twoje pieniądze są pewne i na 200% zostaną podwojone i wypłacone w terminie, bez względu na to czy uda mi się wygrać czy nie, jak nie - wykładam ze swojej kieszeni. W czasie trwania &quot;akcji&quot; jestem zawsze dostępny pod GG oraz telefonem.

DLA CIEBIE TO CZYSTY ZYSK i PEWNA GWARANCJA - przekonaj się sam!

Więcej info:
[email protected]
GG: 5230717 (nawet jak będe nie widoczny/niedostępny zostaw wiadmość a odpiszę)

CAŁA &quot;AKCJA&quot; JEST ZGODNA Z PRAWEM !!

Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do przyłączenia się!
wyglada mi jakbys mial jakies uklady z bankowacami ?
ja daje ci naprzyklad 2500zl.
ty wplacasz do banku na procent i w ciagu tych 14 dni masz niezly procent od tej sumy, a dodatkowo jeszcze duza szansa jest ze obstawisz jakies pewniaki i wygrasz jeszcze dodatkowo.
watpie aby to mialo tylko stycznosc z bukmacherka...
 
U 3

uzdi

Użytkownik
Na początku chciałem podziękować za zainteresowanie.

Jeżeli chodzi o to w jaki sposób są te pieniądze &quot;inwestowane&quot;, z czystym sumieniem mogę odpowiedzieć że chodzi o zakłady bukmacherskie jak i nie tylko. Sam korzystam z tego systemu na codzień - jestem jak najbardziej zadowolony z jego rezultatów, jednal zdażały się i wpadki, zdardzę część tajemnicy iż system opiera się na grze z coraz wyższą stawką, licząc poziomami:

I Poziom - stawka 2000zł, kurs 2.00 - wygrana 4000zł

W przypadku przegranej przechodzę na następny poziom:

II Poziom - stawka 4000zł, kurs 2.00 - wygrana 8000zł

W przypadku przegranej przechodzę na następny poziom i tak dalej - zawsze chodzi oto aby był zysk 2000zł, wiadomo aby można było grać w owy system wymagany jest DUŻY nakład pieniężny, druga zaś sprawa to trzeba wytypować odpowiednie spotkania aby mieć &quot;szansę matematyczną&quot; jak i zarówno odrobine szczęścia. System jednak opieram w stawce 50/50, połowe pieniędzy przeznaczam na system bukmacherski (zakłądy bukmacherskie), zaś drugą częśc pieniędzy + dodatkowy nakład który jest wręcz WYMAGANY do owej gry, a chodzi dokładnie o GRY zawarte na bukach internetowych (nie ruletka i nie Black Jack), jednak jak wiadomo większość z tych gier ma ograniczenia maksymalnej stawki, przeważnie 500Euro, jednak są równiez gry bez ograniczeń, gdzie możną stawiać na zasadzie podwajania stawki aż się wygra. W wielkim skrócie zdradziłem o co chodzi w tym systemie, jednak jest wiele czynników od których zależy zwycięstwo. Wiadomo zawsze można spróbować grać owym systemem na własną rekę - albo się uda albo nie, u mnie wszystko zaczęło się od 1000zł... W chwili obecnej - żebym nie skłamał, ale wyciągam miesięcznie około nawet 10000 - 13000zł (gram dopiero 5 miesiąc). Łącznie ugrałem (czyty zysk w tym czasie) ponad 34500zł (wszystko posiadam udokumentowane). Jak już wspomniałem, nie sprzedaje tego systemu, gdyż było by to bez sensu - mogę &quot;zarobic&quot; te pianiądze w inny sposób. Wcześniej również pisałem, że każdy moze spróbować tego na własną rekę - jednak tylko ja daję gwarancję zysku - nawet w przypadku mojej porażki, dlatego jak narazie możliwa suma jaką akceptuję to 2500zł - abym miał pewność że odrazu wszystkiego nie stracę.

Pozdrawiam
Kontakt j/w.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
hej a nie możesz tego poprostu nam podaćsami byśmy sobie obrobili tą kasą. Tutaj wszyscy podają swoje systemy z których nawet niektórzy sie utrzymują aty nie. PRZECIEż NIC NIE STRACISZ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
coś mi sie nie zgadza bo jak dasz za 2 tyś i przegrasz potem w II eape dajesz za 4tyś to w sumie zainwestowałeś w to 6 tyś a zysk z II etapu to tylko 4 tyś to jesteś 2 do tyłu :mrgreen:
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Uzdi - baju baju.
Jeżeli myślisz, że na kursie 2,0 nie można wpaść 6 razy po kolei to już wiem, że moja ewentualna wpłata na Twoje konto przy takiej strategii jaka podałeś mija się z celem.
Tyle co podobno wygrałeś przy takiej grze to Ci wystarczy na grę dla samego siebie.
Zastanawiam się skąd weżmiesz kasę na bezpieczną grę jakby znalazło sie powiedzmy 10 naiwniaków i każdemu musiałbyś po 14 dniach wypłacić 100% zysku.Przecież codziennie musiałbyś wygrać prawie 2000zł. Może wytrzymałbyś ciśnienie przy 2 czy 4 tys zł ale 8 to już srałbyś w gacie a 16 czy 32 tys to chyba tylko w snach byś zagrał. Zastanowiłeś się co z limitami u bukmacherów??? Zastanawia mnie czy pozwoliłby Ci jakiś buk skubnąć się na choćby pół miliona rocznie, a jeżeli nawet to jestem ciekaw co zrobiłaby skarbówka gdyby Cię ktoś z banku podkablował itd, itp.
Szkoda mojego czasu, lepiej graj sam dla siebie i nie pisz idiotyzmów.
NONSENS.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
dobra wezme moje oszczędności i wpłace ci te 2500 ale najpierw musisz mi napisać na mail na czym dokładnie to polega!! Bonie nie dam komuś 2500 jak nie bede jak chce to zamienić w 5000tyś!! info o systemie wyślij na maila [email protected]
 
U 3

uzdi

Użytkownik
coś mi sie nie zgadza bo jak dasz za 2 tyś i przegrasz potem w II eape dajesz za 4tyś to w sumie zainwestowałeś w to 6 tyś a zysk z II etapu to tylko 4 tyś to jesteś 2 do tyłu :mrgreen:

Źle policzyłes...w I etapie przegram 2 tyś, w II etpie zainwetuję 4 tyś - załużmy że wygram, to łącznie postawie 6 tyś z czego wygram 8 tyś = zysk 2 tyś (kurs x2.0)
 
U 3

uzdi

Użytkownik
Uzdi - baju baju.
Jeżeli myślisz, że na kursie 2,0 nie można wpaść 6 razy po kolei to już wiem, że moja ewentualna wpłata na Twoje konto przy takiej strategii jaka podałeś mija się z celem.
Tyle co podobno wygrałeś przy takiej grze to Ci wystarczy na grę dla samego siebie.
Zastanawiam się skąd weżmiesz kasę na bezpieczną grę jakby znalazło sie powiedzmy 10 naiwniaków i każdemu musiałbyś po 14 dniach wypłacić 100% zysku.Przecież codziennie musiałbyś wygrać prawie 2000zł. Może wytrzymałbyś ciśnienie przy 2 czy 4 tys zł ale 8 to już srałbyś w gacie a 16 czy 32 tys to chyba tylko w snach byś zagrał. Zastanowiłeś się co z limitami u bukmacherów??? Zastanawia mnie czy pozwoliłby Ci jakiś buk skubnąć się na choćby pół miliona rocznie, a jeżeli nawet to jestem ciekaw co zrobiłaby skarbówka gdyby Cię ktoś z banku podkablował itd, itp.
Szkoda mojego czasu, lepiej graj sam dla siebie i nie pisz idiotyzmów.
NONSENS.
Tak jak piszesz, na każdym kursie można wpaść i nawet 10 razy z rzędu - to jest wiadome, jednak tak jak pisałem w powyższych odpowiedziach - trzeba odpowiednio dobrać kursy/spotkania i tu tkwi cała tajemnica. Szkoda tylko że to co pisze jest dla Ciebie idotyzmem, jednak muszę to uszanować, wiadomo najlepiej oceniać czyjeś zamiary/przekonania &quot;Z GÓRY&quot;. Tak jak pisałes, pryznam cieżko by było jak by mi 10 osób nagle wpłaciło po 2500zł, jednak szczerze w to wątpie, pojedyncze osoby gdy się przekonają że to prawda pociągną za sobą nastepne - nic odrazu, piszesz o sraniu w gaciach - jednak jak już się na to zdecydowałem wiem że temu podołam....jestem odpowiednio zabezpieczony finansowo, gdy bede widział że &quot;system&quot; przestanie działać, poprostu wywiąże się z obecnych umów a następnych nie przyjme.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Uzdi - baju baju.
Jeżeli myślisz, że na kursie 2,0 nie można wpaść 6 razy po kolei to już wiem, że moja ewentualna wpłata na Twoje konto przy takiej strategii jaka podałeś mija się z celem.
Tyle co podobno wygrałeś przy takiej grze to Ci wystarczy na grę dla samego siebie.
Zastanawiam się skąd weżmiesz kasę na bezpieczną grę jakby znalazło sie powiedzmy 10 naiwniaków i każdemu musiałbyś po 14 dniach wypłacić 100% zysku.Przecież codziennie musiałbyś wygrać prawie 2000zł. Może wytrzymałbyś ciśnienie przy 2 czy 4 tys zł ale 8 to już srałbyś w gacie a 16 czy 32 tys to chyba tylko w snach byś zagrał. Zastanowiłeś się co z limitami u bukmacherów??? Zastanawia mnie czy pozwoliłby Ci jakiś buk skubnąć się na choćby pół miliona rocznie, a jeżeli nawet to jestem ciekaw co zrobiłaby skarbówka gdyby Cię ktoś z banku podkablował itd, itp.
Szkoda mojego czasu, lepiej graj sam dla siebie i nie pisz idiotyzmów.
NONSENS.
Chyba Tak.Zbyt pieknie by bylo aby tak latwo mozna bylo zarobic kase.
Zreszta skoro juz mu tak dobrze idzie to po co sie wogole tym chwali publicznie?
Jak komus idzie dobrze interes to razej trzyma w tajemnicy ... no chyba ze to wlasnie dzieki naiwnym ludziom. Wkoncu wszelkie umowy mozna..... Nie koncze ni mowie ze ma 100% to ....
Ale zastanawia fakt wplaty tych 2500zl ... to moim zdaniem bardzo ryzykowne.
Mozna juz tej kasy po prostu wiecej na oczy nie....

Pomyslcie nad tym.

Dla mnie to sie wydaje zbyt piekne zeby moglo byc ....
 
U 3

uzdi

Użytkownik
Uzdi - baju baju.
Jeżeli myślisz, że na kursie 2,0 nie można wpaść 6 razy po kolei to już wiem, że moja ewentualna wpłata na Twoje konto przy takiej strategii jaka podałeś mija się z celem.
Tyle co podobno wygrałeś przy takiej grze to Ci wystarczy na grę dla samego siebie.
Zastanawiam się skąd weżmiesz kasę na bezpieczną grę jakby znalazło sie powiedzmy 10 naiwniaków i każdemu musiałbyś po 14 dniach wypłacić 100% zysku.Przecież codziennie musiałbyś wygrać prawie 2000zł. Może wytrzymałbyś ciśnienie przy 2 czy 4 tys zł ale 8 to już srałbyś w gacie a 16 czy 32 tys to chyba tylko w snach byś zagrał. Zastanowiłeś się co z limitami u bukmacherów??? Zastanawia mnie czy pozwoliłby Ci jakiś buk skubnąć się na choćby pół miliona rocznie, a jeżeli nawet to jestem ciekaw co zrobiłaby skarbówka gdyby Cię ktoś z banku podkablował itd, itp.
Szkoda mojego czasu, lepiej graj sam dla siebie i nie pisz idiotyzmów.
NONSENS.
Chyba Tak.Zbyt pieknie by bylo aby tak latwo mozna bylo zarobic kase.
Zreszta skoro juz mu tak dobrze idzie to po co sie wogole tym chwali publicznie?
Jak komus idzie dobrze interes to razej trzyma w tajemnicy ... no chyba ze to wlasnie dzieki naiwnym ludziom. Wkoncu wszelkie umowy mozna..... Nie koncze ni mowie ze ma 100% to ....
Ale zastanawia fakt wplaty tych 2500zl ... to moim zdaniem bardzo ryzykowne.
Mozna juz tej kasy po prostu wiecej na oczy nie....

Pomyslcie nad tym.

Dla mnie to sie wydaje zbyt piekne zeby moglo byc ....


Wiadomo, każdemu wydaję się to zbyt piekne aby było prawdziwie - nie pisałem przeciez że to są łatwie pieniądze, bo sporo trzeba się natrudzić na doborem spotkań - a tu oferowałem swoją DARMOWĄ pomoc. Jednak patrząc na wypowiedzi, myślę że zakończymy ten temat i zapomnimy o sprawie, jednak mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie.

Pozdrawiam
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
Uzdi ja tak tylko troszeczke Cię skrytykowałem, naprawde nie jestem dyletantem w te klocki i wiem co piszę. Odsyłam Cię do swojego tematu tam zobaczysz jak zrobiłem z 1000zł prawie 7000zł zysku w jakieś trzy miesiące {od stycznia do dziś z przerwami}
i od nikogo nie wymagałem wpłaty na moje konto tylko wyjasniałem jak grać gdzieś od 4 strony bo początek to taka prowokacja - poczytaj.
http://******************************************************
-temat # Bukmacherski szlem#
To co Ty proponujesz to czysta utopia dobra na kr. dystans bo na dł dystans prawie napewno na 99% przegrasz i swoją kase i innych.
Ja nie twierdzę, że nie wygrałeś ja wiem, że mogło Ci się udać ale ile razy tak będzie, prędzej czy później wpadniesz 6-8 razy z kolei i klops.
Nie czaruj nikogo dobrze dobieranymim typami bo wielu z nas wie jakie sie cyrki czasami dzieją i dopiero po meczu mówimy &quot;gdzie ja miałemoczy&quot;, że ten mecz wybrałem przecież .......itd.

EDIT: co to ma być? reklama? Zakaz takich linków!!!!!!!// Marcin
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
wilf ten twój cały sposób to jest bezsensu równie dobrze moge trafić w totka
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
wilf ten twój cały sposób to jest bezsensu równie dobrze moge trafić w totka
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pewnie przeczytałeś pierwsze trzy strony i tak pieprzysz.
Widziałeś dalej widziałeś zysk już wielu tak gra, a Ty sie pewnie na logice i matematyce nic nie znasz, poczytaj dalej tak jak pisałem gdzies od 4 strony bo do 4 strony to nie strategia tylko moja prowokacja w celu uzuskania zainteresowania.
A może Ty jestes naganiaczem Uzdiego?
Bo takich jełopów co wam wpłacą nie znajdzie sie wielu więc mu pomagasz i się podzielicie.
Nie pisałem tego wcześniej ale sami tego chcecie.
Dość naciągaczy.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
eee sory wilf przecztałem tyl;ko dwie stron potem chyba zmieniłeś taktyke nie?? ale na jaką opisz to bo nie umie znaleść
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
eee sory wilf przecztałem tyl;ko dwie stron potem chyba zmieniłeś taktyke nie?? ale na jaką opisz to bo nie umie znaleść
Poczytaj na tym forum temat #Progresywny paradoks progresji# i sam dojdziesz do tego co i jak.
 
miruu84 0

miruu84

Użytkownik
powiedz mi kolego uzdi co ty z tego bedziesz miał?? bo nie chce mi sie wierzyc ze od tak sobie podwoisz komus kase wyuplacisz mu ja i nic z tego dla siebie nie wciagniesz.

pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom