>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Gry "1,70"

andrij 13

andrij

Użytkownik
System nazywa się &quot;1,70&quot;.

System jest bardzo dobry i krótki. Codziennie wybieramy średnio dwa lub jedno spotkania z łącznym kursem równym lub około 1.7 . W systemie ryzykujemy tylko 2 zł. Rozpoczynamy grę stawiając 2zł na kurs 1.7 .
Jest to bardzo dobry system dla początkujących bukmacherów (dość łatwo trafić kurs 1,70 a ryzykuje się tylko 2zł ,oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie bukmacherom z bogatszym portwelem mogą oni analogicznie zamiast 2 zł stawiać 20zł , 200zł.....).

Dzień 1 Stawka: 2 zł
Kurs: 1.7
Wygrana: 3.4 zł

W następnych dniach gramy za wygraną...

Dzień 2 Stawka: 3.4 zł
Kurs: 1.7
Wygrana: 5.78 zł

Dzień 3 Stawka: 5.78zł
Kurs: 1.7
Wygrana: 9.83 zł

Dzień 4 Stawka: 9.83 zł
Kurs: 1.7
Wygrana: 16.71 zł

Dzień 5 Stawka: 16.71zł
Kurs: 1.7
Wygrana: 28.41 zł

Dzień 6 Stawka: 28.41 zł
Kurs: 1.7
Wygrana: 48.30 zł

Dzień 7 Stawka: 48.30 zł
Kurs: 1.7
Wygrana: 82.11 zł

Czysty zysk: 82.11 zł - 2 zł=80.11 zł (oczywiście u bukmacherów naziemnych wygrana będzię troche mniejsza ze względu na podatek odprowadzany za wygraną).

Jak widać wygrana dużych pieniędzy nie jest trudna a co najważniejsze ryzykujemy tylko 2zł. Prawdopodobieństwo trafiania jest duże gdyż gramy tylko jeden mecz na kuponie. Oczywiście możemy przerwać grę na np:3 czy 4 poziomie bo już wtedy jesteśmy na plusie i możemy zacząć grać z powrotem za 2 zł. Do tego systemu można stosować również sposób na podwajanie czyli jeśli przegramy np. w pierwszej czy drugiej kolejce 2zł to następnym razem zaczynamy za 4zł np.:

CO JEŚLI PRZEGRAMY?

Dzień 1 Stawka 4zł
Kurs: 1.7
Wygrana: 6.8zł

Już w tym momencie możemy przerwać grę gdyż jesteśmy na plusie i odrobiliśmy stracone wcześniej 2zł
6.8zł-2zł-4zł=0.8zł
Możemy oczywiście grać dalej albo zacząć znowu grę za 2zł.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
hmm wiesz co?
Ameryki to ty nie odkryles prezentujac nam ten system przeciez to nic wielkiego ale uwazam to za glupie. Bo malo kto trafia 7 kuponow z rzedu nawet po takim kursie. No i tu wystarczy ze raz ci niewejdzie i wszystko przegrywasz i masz po kasie a co jezeli ktos bedzie mial zle serie i nie trafi np 5 kuponow z rzedu?? bedzie juz 10zl na minusie czy 100 czy 1000 zalezy jakie tam stawki...
Wedlug mnie to juz lepiej grac 15-nastka bo tam zawsze masz zabezpieczenie!!
pozdro;)
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Może i ten system jest ciekawy ale stary jak świat i jak napisał kolega wyżej zdecydowanie niopłacalny. Ja również polecam 15-nastke i tak zaczne grać jak tylko zaksięgują mi wpłate na GB.

Pozdrawiam
 
andrij 13

andrij

Użytkownik
Witam przecież ja nie wymyśliłem tego systemu a tym bardziej nie namawiam do stosowania go jeżeli komuś się on spodoba sam zadecyduje czy chce go stosować czy nie.

Szymonbee - a kto powiedział ,że czeba 7 kuponów odrazu stawiać przeciż napisałem ,że w każdej chwili można zrezygnować np. na 3-4 dniu i znowu zacząć od nowa.
Napisałeś równierz ,że jeżeli ktoś będzie miał złą serie to będzie w tym systemie przegrywał - racja ale jeżeli ktoś będzie miał złą passe to żadnym systemem jej nie oszuka.

Ten system znalazłem na http://www.xxx.xx.xxx.xxx

Pozatym każdy musi wybrać system jaki mu najbardziej odpowiada jednemu będzie odpowiadać &quot;15&quot; a innemu &quot;1,70&quot;.

JEŻELI CHCECIE MOGE GO USUNĄĆ !!!!

POZDRAWIAM !!!
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Nieno nie usuwaj...

Biznes is biznes...
System is system...

No tak jesli chodzi o ten system to to juz jest sprawa opklepana...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Osobiście nie polecam tego systemu. Co prawda dużo nie ryzykujemy, ale jest duże prawdopodobieństwo, że przegramy, a jak przegrywamy jeden kupon to tracimy wszystko. No chyba, żeby połączyć ten system z progresją, to może być ciekawe
 
Do góry Bottom