>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System fortuna na uder/over

D 22

dabros_89

Użytkownik
robimy przerwę. Sytuacja jest krytyczna. kolejne kupony we wtorek albo w środę. Jeżeli się nie uda będę dalej rozwijał temat, ale już na sucho. Wcześniej będę się starał analizować, żeby typy były bardziej optymalne. Zobaczymy jak będzie. Z czasem może nasuną się pewne zpostrzerzenia, albo prawidłowości.
✅ ???? Wszelkie uwagi, oraz pomysły jak usprawnić system, mile widziane ???? ✅
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
O widzę że czarna seria a raczej czerwona, tak myśląc o tym systemie to chyba mieliśmy fuksa że wcześniej wchodziło, tak na logikę wystarczą 2 overy i dziękuje, wystarczą 3 undery i overy i dziękuje , więc chyba matematycznie małe prawdopodobieństwo tak mi się zdaje chociaż m ito wchodziło
 
U 0

urban

Użytkownik
a nie myślałeś dabros żeby grac płaską stawką? skoro pierwszy miesiąc testowania miałeś 19/30 skuteczność. wiadomo że każdy chce od razu kokosy zbijać ale nie tędy droga. powolutku i spokojnie
 
rentier 0

rentier

Użytkownik
✅ ???? Wszelkie uwagi, oraz pomysły jak usprawnić system, mile widziane ???? ✅
Nie jestem zwolennikiem systemów gry na trzy zdarzenia, ale gdyby założyć, że ten system daje jakieś szanse powodzenia, to można je zwiększyć następująco:
1) zamiast over/under zastosować parzysty/nieparzysty - takie zakłady dostępne są w Betway i Bet365.com po kursach stałych 1.90 i 1.95. Nie tylko więc rośnie kurs, ale można też ustalić rozsądny wzrost stawki. Stawialibyśmy oczywiście na 2 x parzysty + 1 x nieparzysty.
2) Dla większej przejrzystości systemu sugeruję opisanie stawek następująco:
I - 3 x 1j.
II - 3 x 3j.
III - 3 x 9j.
- czyli podstawowa pula na trzy etapy = 39 jednostek.
3) wiedząc powyższe, nietrudno ustalić, że gdyby pulę zwiększyć o 3 jednostki, to mając 42j. w puli można już grać cztery etapy:
I - 3 x 1j.
II - 3 x 1j.
III - 3 x 3j.
IV - 3 x 9 j.
Tyle z mojej strony. Ciekaw jestem ew. dalszych pomysłów.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Stosowanie zakładów parzysty/nieparzysty mija się całkowicie z celem, gdyż w żaden sposób nie można zniwelować przewagi bukmachera.
Generalizując można stwierdzić, że każdy system, który nie niweluje przewagi bukmachera prowadzi do bankructwa. Wybierając pierwsze lepsze zakłady z brzegu bez jakiejkolwiek analizy to prosta droga do straty pieniędzy, żaden system tego nie zmieni.
 
rentier 0

rentier

Użytkownik
Stosowanie zakładów parzysty/nieparzysty mija się całkowicie z celem, gdyż w żaden sposób nie można zniwelować przewagi bukmachera.
Od lat zarabiam niemałe pieniądze właśnie grając różnymi systemami na parzysty/nieparzysty - dzięki temu nie tracę czasu na analizy, które i tak dają tylko prognozę, a choćby najlepsza prognoza często ma się nijak do zdarzeń na boisku. Zamiast czasochłonnych i niewiele wartych prognoz wolę statystykę, bo ona nie zawodzi.

Ale kto chce analizować, niech analizuje...
 
ester 87

ester

Użytkownik
Od lat zarabiam niemałe pieniądze właśnie grając różnymi systemami na parzysty/nieparzysty - dzięki temu nie tracę czasu na analizy, które i tak dają tylko prognozę, a choćby najlepsza prognoza często ma się nijak do zdarzeń na boisku. Zamiast czasochłonnych i niewiele wartych prognoz wolę statystykę, bo ona nie zawodzi.

Ale kto chce analizować, niech analizuje...
Jeżeli grając parzyste/nieparzyste od kilku lat zarabiasz niemałe pieniądze to są dwa wyjścia: albo masz kupę szczęścia, które Cię w końcu opuści, albo kursy u buka są źle oszacowane. Nie widzę innej możliwości. A gdzie grasz i na co te zakłady?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jak dla mnie to jest trzecia możliwość - kolega rentier ściemnia i jestem gotów sporo na to postawić. Tym bardziej, że epatuje swoim nickiem, rzekomymi zyskami itp. od samego początku na forum - domyślam się, że zbiera jeleni na PM, którzy zapłacą za jego cudowne systemy.
 
rentier 0

rentier

Użytkownik
Jak dla mnie to jest trzecia możliwość - kolega rentier ściemnia i jestem gotów sporo na to postawić. Tym bardziej, że epatuje swoim nickiem, rzekomymi zyskami itp. od samego początku na forum - domyślam się, że zbiera jeleni na PM, którzy zapłacą za jego cudowne systemy.
ghs - domyślam się, że byłbyś gotów wiele na to postawić, o ile masz co stawiać - i jak zwykle byś przegrał.

Wskaż choć jednego forumowicza albo innego internautę, któremu odpłatnie poleciłem jakiś system. Jeśli nie potrafisz kogoś takiego wskazać, a więc udowodnić mi swoich zarzutów - to albo przeproś, jeśli masz choć trochę przyzwoitości, albo niech forum dowie się z tej &quot;rozmowy&quot;, że jesteś po prostu małym, żałosnym oszczercą, który zazdrości innym tego, że umieją zarabiać na hazardzie.

I pamiętaj, ghs, o starym, a mądrym powiedzeniu: ci, którzy wiedzą - nie mówią; ci zaś, którzy mówią - nie wiedzą. Dedykuję ci je serdecznie.
 
rentier 0

rentier

Użytkownik
Jeżeli grając parzyste/nieparzyste od kilku lat zarabiasz niemałe pieniądze to są dwa wyjścia: albo masz kupę szczęścia, które Cię w końcu opuści, albo kursy u buka są źle oszacowane. Nie widzę innej możliwości. A gdzie grasz i na co te zakłady?
Ani jedno, ani drugie. Nie znam pojęcia &quot;szczęście&quot;, znam pojęcie: statystyka.

Gdzie gram? Na Betway&#39;u i w B365 - zawsze po kursach 1.90/1.95. Zawsze systemami. Ale nie pytaj, jakimi. Bo zauważ, że wszyscy, którzy na forach ogłaszają swoje systemy - prędzej czy poźniej kończą z pulą &quot;zero&quot;. A ja wolę mieć zysk niż poklask. Powiem tyle: sekret tkwi w wykorzystaniu statystyki częstotliwości występowania wyników parzystych i nieparzystych oraz odpowiednim doborze progresji. Plus w ogromnej cierpliwości, systematyczności i dyscyplinie. W codziennym wyrywaniu małych sumek, składających się na sensowne pieniądze.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ani jedno, ani drugie. Nie znam pojęcia &quot;szczęście&quot;, znam pojęcie: statystyka.

Gdzie gram? Na Betway&#39;u i w B365 - zawsze po kursach 1.90/1.95. Zawsze systemami. Ale nie pytaj, jakimi. Bo zauważ, że wszyscy, którzy na forach ogłaszają swoje systemy - prędzej czy poźniej kończą z pulą &quot;zero&quot;. A ja wolę mieć zysk niż poklask. Powiem tyle: sekret tkwi w wykorzystaniu statystyki częstotliwości występowania wyników parzystych i nieparzystych oraz odpowiednim doborze progresji. Plus w ogromnej cierpliwości, systematyczności i dyscyplinie. W codziennym wyrywaniu małych sumek, składających się na sensowne pieniądze.
No ok, ale jeśli jak piszesz &quot;sekret tkwi w wykorzystaniu statystyk częstotliwości&quot; i z tych statystyk wynika, że dużo bardziej opłaca się stawiać na powiedzmy parzyste to oznacza dokładnie tyle, że kursy są źle oszacowane i grasz valuebety. Być może faktycznie tak jest, choć nie chce mi się wierzyć, że buki przy szacowaniu tak prostego zdarzenie mogłyby zrobić błąd.

Chyba, że chodzi Ci o dobór zdarzeń, w których podział wyników parzystych/nieparzystych się systematycznie przeplata stąd niskie szansę na długą progresję. Ale to już nic innego jak zwykła ruletka, która w końcu doprowadzi do bankructwa nawet jeśli będziemy mieli kasy na 15 poziomów.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Napisałem, że się domyślam. Wiesz, co to znaczy &quot;domyślać się&quot;? Tak czy inaczej fakty są takie:
- próbujesz wytworzyć mit &quot;bogactwa&quot; bez żadnych konkretów,
- polecane przez ciebie systemy to progresje, które jak kończą się, to każdy wie, kto zna matematykę/statystykę,
- mimo tych twoich rzekomych solidnych zarobków z bukmacherki wkładasz duży wysiłek, żeby zgarnąć grosze z referali.
Widać więc, że próbujesz zarobić parę groszy na referalach, a domyślam się, że i na naciąganiu na systemy. Stąd prosta droga do wniosku, żeś mitoman.
I pamiętaj, ghs, o starym, a mądrym powiedzeniu: ci, którzy wiedzą - nie mówią; ci zaś, którzy mówią - nie wiedzą. Dedykuję ci je serdecznie.
Głupszego nie słyszałem. W jego myśl to forum to banda idiotów, bo przecież po co czytać, skoro jak ktoś pisze, to znaczy, że nie wie.
 
rentier 0

rentier

Użytkownik
No ok, ale jeśli jak piszesz &quot;sekret tkwi w wykorzystaniu statystyk częstotliwości&quot; i z tych statystyk wynika, że dużo bardziej opłaca się stawiać na powiedzmy parzyste to oznacza dokładnie tyle, że kursy są źle oszacowane i grasz valuebety. Być może faktycznie tak jest, choć nie chce mi się wierzyć, że buki przy szacowaniu tak prostego zdarzenie mogłyby zrobić błąd.
Ja nie wiem, czy oni te kursy dobrze oszacowali, czy źle - to ich problem, nie mój. Myślę jednak, że wiedzieli, co robią, bo większość graczy nie wie, co robi.

Chyba, że chodzi Ci o dobór zdarzeń, w których podział wyników parzystych/nieparzystych się systematycznie przeplata stąd niskie szansę na długą progresję. Ale to już nic innego jak zwykła ruletka, która w końcu doprowadzi do bankructwa nawet jeśli będziemy mieli kasy na 15 poziomów.
Powiem tak: używam systemów, w których trzeba mieć na 12-13 poziomów, ale i takich, gdzie wystarczy na cztery i de facto nie ma takiej możliwości, żeby przegrać. Owszem, teoretyczna jest, ale tylko teoretyczna. W praktyce nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby na IV poziomie nie weszło.
 
rentier 0

rentier

Użytkownik
Napisałem, że się domyślam. Wiesz, co to znaczy &quot;domyślać się&quot;? Tak czy inaczej fakty są takie:
- próbujesz wytworzyć mit &quot;bogactwa&quot; bez żadnych konkretów,
- polecane przez ciebie systemy to progresje, które jak kończą się, to każdy wie, kto zna matematykę/statystykę,
- mimo tych twoich rzekomych solidnych zarobków z bukmacherki wkładasz duży wysiłek, żeby zgarnąć grosze z referali.

Widać więc, że próbujesz zarobić parę groszy na referalach, a domyślam się, że i na naciąganiu na systemy. Stąd prosta droga do wniosku, żeś mitoman.

Głupszego nie słyszałem. W jego myśl to forum to banda idiotów, bo przecież po co czytać, skoro jak ktoś pisze, to znaczy, że nie wie.
Powiem tak: na pewno forum to nie banda idiotów, natomiast zdarzają się na nim idioci - i trudno mi się oprzeć wrażeniu, że jesteś żywym dowodem na potwierdzenie tej właśnie tezy.

Z mojej strony EOT - zwłaszcza, że to offtop w wątku o dość ciekawym systemie, nad którym warto by merytorycznie popracować, a ty nie wnosisz do niego nic oprócz swego jadu i wycieczek pod moim adresem.

Przegrywaj więc dalej, ubliżaj innym - to twój czas i twoje życie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ach więc klasyka: w obliczu faktów z braku innych argumentów uciekamy się do obrażania. Jakże to przewidywalne. EOT więc i życzę owocnego zbierania centów na referalach, bo na bukacherce to ja w odróżnieniu od ciebie zarabiam, a nie fantazjuję bez konkretów.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ja nie wiem, czy oni te kursy dobrze oszacowali, czy źle - to ich problem, nie mój. Myślę jednak, że wiedzieli, co robią, bo większość graczy nie wie, co robi.
Powiem tak: używam systemów, w których trzeba mieć na 12-13 poziomów, ale i takich, gdzie wystarczy na cztery i de facto nie ma takiej możliwości, żeby przegrać. Owszem, teoretyczna jest, ale tylko teoretyczna. W praktyce nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby na IV poziomie nie weszło.
Cóż rentier, nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć powodzenia i duuużo szczęścia. Dalsza dyskusja do niczego raczej nie zaprowadzi. Pozdrowienia.
 
P 0

preton

Użytkownik
Powiem tak: na pewno forum to nie banda idiotów, natomiast zdarzają się na nim idioci - i trudno mi się oprzeć wrażeniu, że jesteś żywym dowodem na potwierdzenie tej właśnie tezy.

Z mojej strony EOT - zwłaszcza, że to offtop w wątku o dość ciekawym systemie, nad którym warto by merytorycznie popracować, a ty nie wnosisz do niego nic oprócz swego jadu i wycieczek pod moim adresem.

Przegrywaj więc dalej, ubliżaj innym - to twój czas i twoje życie.

Smiac sie chce czytajac takie posty. Obrazasz jak zwykly gnojek tylko pod pseudomila forma. Masz jakis &quot;wielki system&quot; na ktorym zgarniasz pieniadze. Ghs ma inne zdanie i zamist podac jakies dowody wolisz ublizac. Probujesz przekonac innych do siebie bezpodstawnymi domyslami na temat ghsa w stylu &quot;Przegrywaj więc dalej, ubliżaj innym&quot; &quot;domyślam się, że byłbyś gotów wiele na to postawić, o ile masz co stawiać - i jak zwykle byś przegrał.&quot; Zalosne... ublizasz komus tylko dlatego, bo ma inne zdanie niz ty i nie wierzy w twoje prawdy objawione
Z czego pamietam mazak kiedys wstawial screeny z konta ghs-a i cos nie pamietam aby byly tam straty ...

Pozatym cos mam wrazenie jakby konto rentier bylo multi pewnej osoby ...

To tyle ode mnie ...
 
rentier 0

rentier

Użytkownik
Chciałem wnieść coś do tematu, podając, zresztą na prośbę autora wątku, własne propozycje ulepszenia systemu.
Efekt: ludzie, którzy nie mają żadnego pomysłu i nic do powiedzenia na temat systemu fortuna over/under ubliżają mi, pomawiają mnie o oszukiwanie innych, o mitomanię, o to, że moje konto to &quot;multi&quot; jakiejś osoby...
Typowe polskie piekiełko, typowy sabat nieudaczników. Byle zepsuć, byle zaszkodzić, byle opluć.
Bawcie się więc dalej - mnie szkoda na to czasu. Idę wygrać dokładnie te pieniądze, które wy przegracie.
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
08-10-2008
Zdarzenie A: Podbeskidzie Bielsko - GKS Jastrzębie under:1.75 over:1.97
Zdarzenie B: Górnik Łęczna - Znicz Pruszkow under:1.78 over:1.93
Zdarzenie C: Arka Gdynia - Lech Poznań under:1.78over:1.93
Typ:
2*under i 1*over
Kupony:
1. Au-Bu-Co=6.01
2. Au-Bo-Cu=6.01
3. Ao-Bu-Cu=6.24
koszt:
3*111j=333j
ew. zysk:
1. 334.11j
2. 334.11j
3. 359.64j
STAN KONTA: 334.25j

BANKRUT ! ????
 
Do góry Bottom