>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

system do zarzadzania progresja

A 0

ajaguar

Użytkownik
Czesc,

Od kilkunastu miesiecy gram progresja z nawet niezlym skutkiem. Napisalem system, ktory pozwala mi zarzadzac meczami, tak ze mam wglad w wydatki zyski i propozycje kolejnych meczow. To co sie w nim znajduje to:

- wybor druzyn z 6 lig (ang,pl,niemcy,wlochy, hiszpania i francja)
- automatyczne pobieranie wynikow
- przeglñadanie historii
- stan konta
- obliczanie stawek potrzbnych do uzyskania okrslonego zysku
- propozycja druzyn do progresji na podstawie wskaznikow
- wykresy i statystyki zakladow w koszyku progresji

Zastanawiam sie czy go nei udostepnic dla spolecznosci. Chcialem sie zapytac czy ktos z Was chcialby z tego korzystac? Pytam bo wdrozenie tego do sieci zajeloby mi troche czasu no i musialbym za serwer i domene zaplacic.

pozdrawiam,
ajaguar
 
R 0

radofix

Użytkownik
Bardzo dużo osób gra progresją, ja sam bym chętnie skorzystał z Twojego programu, jeżeli byłby udostępniony za darmo oczywiście.
 
A 0

ajaguar

Użytkownik
Jezeli zglosi sie kilkanascie osob chociaz to moge go udostepnic w ciagu powiedzmy 2 tygodni, tak ze jeszcze runda jesienna sie zalapie.
 
B 0

barti

Użytkownik
Ja tez chetnie skorzystam, ale czy te ligi nie moga ulec zmianie? Osobiscie nie stawiam na lige polska (mało przewidywalna) i francuską (nie znam jej za dobrze).
 
M 1

momodzik

Użytkownik
ok, pracuje nad poprawkami - za max 2 tygodnie bedzie na sieci i wtedy dam wam znac
O rzesz kurna!
Ciekawie się zapowiada!
Tylko nie zapomnij wziąć poprawki nad tymi swoimi poprawkami, bo inaczej to :dupa znowu będzie, a nie program...
 
A 0

ajaguar

Użytkownik
momodzik - jak chcesz kogoś krytykować to :
1. sam zrób coś lepiej - chociaż wnioskuję, że jesteś na to za tępy
2. używaj poprawnej polszczyzny
tyle w temacie
 
M 1

momodzik

Użytkownik
momodzik - jak chcesz kogoś krytykować to :
1. sam zrób coś lepiej - chociaż wnioskuję, że jesteś na to za tępy
2. używaj poprawnej polszczyzny
tyle w temacie
Wybacz, ale &quot;system do zarządzania progresją&quot;, toż to jest nic innego, jak system do zarządzania systemem.
Na mój tępy rozum, to skoro jeden system jest &quot;niestabilny&quot;, to sam pomysł wymyślenia drugiego systemu do pierwszego systemu jest, eufemistycznie mówiąc, debilny sam w sobie.
Tyle w temacie.
 
Do góry Bottom