>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

System do baseballa

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
1. Wchodzimy na jakąś porównywarkę kursów, np. oddsportal.com.
2. Wyświetlamy najbliższe mecze MLB.
3. Mecze dzielimy w grupy po 4 w każdej, chronologicznie według czasu rozpoczęcia.
4. Bierzemy sześcienną kostkę do gry.
5. Do każdego kolejnego meczu &quot;losujemy&quot; typ:
- jeśli wypadnie 1 - zwycięstwo gospodarzy,
- jeśli wypadnie 2 - zwycięstwo gości,
- jeśli wypadnie 3 - typ na gospodarzy z handicapem (takim, gdzie są najbardziej wyrównane kursy),
- jeśli wypadnie 4 - typ na gości z handicapem,
- jeśli wypadnie 5 - under
- jeśli wypadnie 6 - over.

Gramy kupony systemem 2 z 4 stawiając 1j na kombinację. Te mecze, które nie zmieściły się do czwórek, gramy jako single. Jeśli nie trafimy kuponu systemowego, to następnego dnia gramy tyle samo kuponów co liczba kuponów nietrafionych dnia poprzedniego, za stawkę 2 razy większą, a które dokładnie to można sobie wylosować kostką. Jeśli w następnym dniu nie wyjdzie tyle kuponów to resztę przekładamy na kolejny dzień. Jeśli trafimy tylko 2 mecze w kuponie systemowym, to kolejny gramy za stawkę 1,5x większą. Single gramy za stawkę 2,25x większą.

Kursy będę brał z bet365.

Typy na dziś:

Kupon 1 - 2z4
A Atlanta Braves - Chicago Cubs over 7,5 @ 1,90 5-6 ✅
B Baltimore Orioles (+1,5) - Detroit Tigers 1 @ 1,76 8-5 ✅
C Chicago White Sox (-1,5) - Kansas City Royals 1 @ 2,25 6-2 ✅
D Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates (+1,5) 2 @ 1,74 2-1 ✅
-----
Stawka 1j na kombinację
AB 3,34 Na czysto: 2,34
AC 4,28 Na czysto: 3,28
AD 3,31 Na czysto: 2,31
BC 3,96 Na czysto: 2,96
BD 3,06 Na czysto: 2,06
CD 3,92 Na czysto: 2,92
-----
Razem na czysto: ✅15,87j


Kupon 2 - 2z4
A Oakland Athletics - Texas Rangers (-1,5) 2 @ 2,30 6-7 ⛔
B Arizona Diamondbacks - New York Mets 1 @ 1,73 5-3 ✅
C Los Angeles Dodgers - Houston Astros under 7,5 @ 1,68 7-0 ✅
D Seattle Mariners - Boston Red Sox 2 @ 1,60 5-3 ⛔
-----
Stawka 1j na kombinację
AB 1,00
AC 1,00
AD 1,00
BC 2,91 Na czysto: 1,91
BD 1,00
CD 1,00
-----
Razem na czysto: ⛔3,09


Kupon 3 - singiel
St.Louis Cardinals - Colorado Rockies over 8,5 @ 1,76 6-2 ⛔
-----
⛔1,00


BILANS DNIA: ✅11,78j
 
itan 21

itan

Użytkownik
Witam,fajny temat- system nie tylko do baseball&#39;a,ale i do wszystkich zdarzeń sportowych,z przyjemnością popatrze na wyniki.Prawdopodobnie rzut kostką będzie lepszym wyznacznikiem niż statystyki,ale o tym się dowiemy.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Witam,fajny temat- system nie tylko do baseball&#39;a,ale i do wszystkich zdarzeń sportowych,z przyjemnością popatrze na wyniki.Prawdopodobnie rzut kostką będzie lepszym wyznacznikiem niż statystyki,ale o tym się dowiemy.
nie ma lepszego wyznacznika niż statystyki.
Jednym zdaniem, ten SPOSÓB gry to jakaś forma loterii w połączeniu z progresją.
 
itan 21

itan

Użytkownik
nie ma lepszego wyznacznika niż statystyki.
Jednym zdaniem, ten SPOSÓB gry to jakaś forma loterii w połączeniu z progresją.
Sport to loteria,chociarz jeden co chce pokazac że tak jest i sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.Gdyby statystyki były &quot;wyrocznią&quot; w każdym spotkaniu pomijając dyscyplinę to dział systemy na tym forum wiał by pustką,a większośc typerów byłoby zielonych od $$$ ,więc nie wiem co pan moderator chciał dopisac do tematu,chyba że chciał usunąc?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Sport to loteria,chociarz jeden co chce pokazac że tak jest i sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.Gdyby statystyki były &quot;wyrocznią&quot; w każdym spotkaniu pomijając dyscyplinę to dział systemy na tym forum wiał by pustką,a większośc typerów byłoby zielonych od $$$ ,więc nie wiem co pan moderator chciał dopisac do tematu,chyba że chciał usunąc?
chociaż tyle mogę dla Ciebie zrobić, że zwrócę Ci uwagę na pisownię słowa CHOCIAŻ
tak się składa, że ten dział wieje pustką - pokaż mi tu wartościowe SYSTEMY.
ja nie napisałem, że statystyka jest wyrocznią. Niestety większość typerów nie korzysta ze statystyk w takim zakresie w jakim powinna to robić. Emocje, sympatie często biorą górę nad statystyką.
 
itan 21

itan

Użytkownik
chociaż tyle mogę dla Ciebie zrobić, że zwrócę Ci uwagę na pisownię słowa CHOCIAŻ
Dzięki.!
tak się składa, że ten dział wieje pustką - pokaż mi tu wartościowe SYSTEMY.
Faktycznie nie ma takich(nie było i nie będzie),dlatego popatrzę jak rozprawi się z tym wszystkim czysty przypadek,czy też losowośc.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Zmieniłem system z 3z4 na 2z4 z tego względu, że przy trafieniu 2 spotkań nie przegrywamy całej stawki, a przy trafieniu 3 meczów mamy większy zysk. Zmieniłem również stawkowanie w progresjach.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik
Najlepszy symbol na baseball to poprawne typowanie - proste? Tak jak napisał luckascash, statystyki to podstawa, zresztą baseball jest chyba najlepszym sportem do typowania. Jeszcze, gdy drużyny graja po 3-4 spotkania razem z rzędu, trudno nie zarobic nawet pobieżnie studiując statystyki. Kiedyś stawiałem nawet po 8 spotkań na noc i byłem, albo na małym minusie, albo na małym plusie. Teraz stawiam jeden zakład na noc na jakiegoś pewniaka z tabeli i zysk gotowy.
 
777 28

777

Użytkownik
Teraz stawiam jeden zakład na noc na jakiegoś pewniaka z tabeli i zysk gotowy.
To może stwórz temat w dziale z kuponami i pisz jakie typy wg Ciebie to pewniaki. Zobaczymy jaki zysk odnotujesz i czy nie będzie to tak jak w przypadku pozostałych osób w tych tematach że na 10 zdarzeń typowanych trafiają raz 3 a innym razem 7-8... równie dobrze można mieć taką skuteczność w przypadku losowego dobierania typów... nie ma żadnej prawidłowości w ich typowaniach...

Analizy są pisane na kilkanaście zdań, do tego mnóstwo statystyk, składy, opinie itd a tu codziennie trafiają się i tak babole i te staty i piękne analizy zdają się na nic...
Duzo osób tłumaczy się tym że: aa niespodzianka, pech, mieli farta, poziom zespołów się wyrównuje, taki sport - tyle że to po meczu już kiedy jest za późno... a przed meczem to statystyki mówią im co innego...

Wiele osób rozpisuje się iż podstawą jest trafna analiza itp a NIKT w temacie z kuponami nie ma skuteczności powyzej choćby tych 65-70% singli/ako z kursem 2,00+ . Co prawda zdarzają sie odchylenia i jakieś kilkunasto procentowe zyski ogólne ale przy losowym dobieraniu typów też mozna takie odchylenia uzyskać... i to bez inwestowania czasu w analizy, opisy, staty itp

Niech nikt nie wmawia że potrafi tak analizować mecz że eliminuje tym samym groźbę porażki/straty/bankructwa.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Wyniki losowania:

Losowanie nr 1
1, 2 lub 3 - pierwszy kupon za zwiększoną stawkę
4, 5 lub 6 - drugi kupon za zwiększoną stawkę
Wynik: 2

Losowanie nr 2
1 lub 2 - pierwszy singiel za zwiększoną stawkę
3 lub 4 - drugi singiel za zwiększoną stawkę
5 lub 6 - trzeci singiel za zwiększoną stawkę
Wynik: 1

2z4
A Atlanta Braves - San Francisco Giants 2 @ 2,45 5-4 ⛔
B Detroit Tigers - Minnesota Twins (+1,5) 2 @ 1,62 6-9 ✅
C Pittsburgh Pirates - St.Louis Cardinals 2 @ 1,80 6-2 ⛔
D Houston Astros - Chicago Cubs over 8,5 @ 1,76 3-4 ⛔
-----
Stawka 1,5j na kombinację
⛔9j

2z4
A Kansas City Royals - New York Yankees 1 @ 2,50 4-7 ⛔
B Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers under 8,5 @ 1,80 3-0 ✅
C Colorado Rockies - Florida Marlins under 9,5 @ 2,05 7-4 ⛔
D Los Angeles Angels - Texas Rangers (-1,5) 2 @ 2,05 4-8 ✅
-----
Stawka 1j na kombinację
BD 3,69 Na czysto: 2,69
⛔3,31j

Single:
Oakland Athletics - Baltimore Orioles (+1,5) 1 @ 2,30 Stawka 2,25j 2-6 ⛔
San Diego Padres - New York Mets under 7,5 @ 1,62 Stawka 1j 4-5 ⛔
Seattle Mariners - Toronto Blue Jays over 7 @ 1,86 Stawka 1j 6-5 ✅
-----
⛔2,39j


Bilans dnia: ⛔14,70j

BILANS OGÓLNY: ⛔2,92j
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik
To może stwórz temat w dziale z kuponami i pisz jakie typy wg Ciebie to pewniaki. Zobaczymy jaki zysk odnotujesz i czy nie będzie to tak jak w przypadku pozostałych osób w tych tematach że na 10 zdarzeń typowanych trafiają raz 3 a innym razem 7-8... równie dobrze można mieć taką skuteczność w przypadku losowego dobierania typów... nie ma żadnej prawidłowości w ich typowaniach...
Analizy są pisane na kilkanaście zdań, do tego mnóstwo statystyk, składy, opinie itd a tu codziennie trafiają się i tak babole i te staty i piękne analizy zdają się na nic...
Duzo osób tłumaczy się tym że: aa niespodzianka, pech, mieli farta, poziom zespołów się wyrównuje, taki sport - tyle że to po meczu już kiedy jest za późno... a przed meczem to statystyki mówią im co innego...
Wiele osób rozpisuje się iż podstawą jest trafna analiza itp a NIKT w temacie z kuponami nie ma skuteczności powyzej choćby tych 65-70% singli/ako z kursem 2,00+ . Co prawda zdarzają sie odchylenia i jakieś kilkunasto procentowe zyski ogólne ale przy losowym dobieraniu typów też mozna takie odchylenia uzyskać... i to bez inwestowania czasu w analizy, opisy, staty itp
Niech nikt nie wmawia że potrafi tak analizować mecz że eliminuje tym samym groźbę porażki/straty/bankructwa.
Widocznie źle sie wyraziłem. Cały czas trzeba analizowac spotkania. Ja lubię grac na progresje i dobieram stawki według ryzyka. Pewniaków nie ma w 100%. Niedawno przejechałem się na Gigantach, bo mieli wygrać zdajsie St. Louis przynajmniej jedno spotkanie i przegrali wszytki 3... Potem okazało się, że to początek dłuższej passy niepowodzeń. Zdałem sie na tylko niektóre elementy i pominąłem inne... Groźba bankructwa zawsze jest, szczególnie w grze na progresje, ale wole już jakieś ryzyko niż zysk w wysokości 10% po miesiącu typowania przy względnym bezpieczeństwie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Niech nikt nie wmawia że potrafi tak analizować mecz że eliminuje tym samym groźbę porażki/straty/bankructwa.
Nikt Ci nie wmawia, bo taka opcja nie wchodzi w grę. Dlatego niepotrzebnie się unosisz. Jeżeli tego oczekujesz, to zmień dziedzinę zainteresowań. A jeżeli lubisz pozostawiać rzeczy przypadkowi, to śmiało - twój wybór. Problemem jest to, że sporo ludzi patrzy w statystyki, ale po pierwsze patrzą nie w te, w które powinni, po drugie nie przykładają do tego takiej uwagi jaką powinni. O ile pozostałe sporty jeszcze można jako tako typować bez statystyk lub z mniejszym ich uwzględnieniem, o tyle MLB to tylko i wyłącznie staty.
Do połowy czerwca oscylowałem w granicach 50% skuteczności z MLB (52-49). Obecnie mój bilans wynosi MLB 81-58, co oznacza, że przez dwa miesiące trafiłem 29 typów, a spudłowałem 9, co daje 76% skuteczności w ramach tych dwóch miesięcy a w całym sezonie 58%, co daje mi zadowalający mnie plus. Statystyka, statystyka, statystyka. To nie jest wina statystyki, że ktoś nie potrafi z niej należycie korzystać.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik
Pogratulować skuteczności. Śledzę Pana temat od niedawna^^ Jest świetny! Ja mam skuteczność 55% w tym miesiącu, ale dopiero zacznę wpisywać swoje typy na forum. Mimo tego, ze mam taką sobie skuteczność zarobiłem już sumę, którą przewidziałem na cały miesiąc, a jest dopiero 15. Moim błędem było nie zwracanie uwagi na składy, który pitcher jest leworęczny, która drużyna sobie lepiej z takimi radzi i parę innych kwestii, a tylko na obecną formę drużyny, oraz ilość wygranych spotkań z przeciwnikiem. Metoda ta się sprawdza (na przykład ostatnio Milwaukee Brewers vs Pittsburgh Pirats) ale w przypadku gigantów mnie zawiodła. kiedyś próbowałem stawiać na piłkę nożną, ale jak dla mnie to zbyt trudne, czasochłonne i ryzykowne. Jeśli o nogę chodzi jak dla mnie przez instytucje czerwonej kartki statystyki to jednak w tym przypadku, stanowczo za mało, a prawdziwe pewniaki często, są po kursach nie wartych ryzyka. Remis zawsze w końcu cudem paść może....
Można mieć z łatwością skuteczność na poziomie 80%, ale chyba tylko typując kursy nie warte ryzyka i to parę raz na miesiąc.
 
Do góry Bottom