>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System a'la High Adrenaline

A 226

adiqq

Użytkownik
nic, to poproszę admina o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu...albo jego zamknięcie
swoją drogą nie ma tutaj w dziale regulaminu, który by precyzował te kwestie....
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nie no spokojnie , też uważam że temat ciekawy , chciałem tylko lekko sprowokować jego autora do uchylenia większego rąbka tajemnicy, jak dobiera typy (bez szczegółów oczywiście , tylko tak ogólnie) , chyba nic złego by się nie stało.
Ale oczywiście nie ma żadnego obowiązku , a dział ten czy nie ten dla mnie bez różnicy.
Życzę autorowi żeby miał cały czas taki yeld, jaki ma aktualnie. ---&gt;
|
v
rany @addiq nie traktuj każdej wypowiedzi całkowicie dosłownie i na serio :grin::grin: zawsze trzeba się podpierać emotikonami ?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Bray Wanderers - Derry City IRE 1 @5,84
a utrzymanie takiego yieldu jest nierealne, wydawało mi się że to jest oczywiste dla wszystkich ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
spokojnie małe podparcie parzystymi nie zaszkodzi, a moze się trafic że trafienie bedzie podwojne...
A może być, że oba będą nie trafione. Taką opcję rozważałeś?
U mnie dziś na 5 typów 1 wszedł z kursem 5.50, tyle że typy dobierane na pałę.
@ adiqq
Przy wyborze Bray - Derry mam wrażenie, że sugerowałeś się tym, że Bray nie jest w ciemię bite i też umie strzelać bramki (wygrane ostatnie spotkanie , dobra gra u siebie , w miarę sensowna liczba strzelonych brak). Coś w tym stylu ?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
i czasami 10-15 nie wejdzie, a potem wejdzie kilka pod rząd rekompensując z nawiązką....
voic3d - powodów jak zawsze było wiele...
bardzo ważnym kryterium jest też kurs....pewnych typów nie gram, mimo że mi się podobają, bo kurs nie jest odpowiedni....
 
Do góry Bottom