>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System 3 z 6 a STS

agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Jak obliczyć wygraną w STSie przy zakładzie 3 z 6? Przypuśćmy, że weszły wszystkie spotkania (6/6) i jak wtedy obliczyć wygraną?
W kalkulatorze na sts.pl dałem stawkę równą 2 zł. Ponieważ mamy 20 kombinacji, muszę na zakład wydać 40 zł. Piszę, że zakładana wygrana to 198,02 zł. W jaki sposób zostało to obliczone?
Próbowałem tym sposobem, ale wygrana wyszła 59,02 zł, a nie 198,02 zł:
0,9*a*b*c*d*e*f*2 zł
0,9 - podatek
a, b, c, d, e, f - bloki
2 zł - stawka
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Postawiłeś 3/6 więc to jest tak jakbyś te 6 meczy rozbił na kupony po 3 mecze z kombinacjami tak, żeby nie było dwóch takich samych kuponów.
Więc jeśli w takim systemie ci weszło 6/6 meczy a miałeś 3/6 więc wygraną obliczasz:
a*b*c*stawka*0.9=
a*b*d*stawka*0.9=
a*b*e*stawka*0.9=
a*b*f*stawka*0.9=
a*c*d*stawka*0.9=
a*c*e*stawka*0.9=
a*c*f*stawka*0.9=
i
t
d
...
Czyli masz tak jakby 20 kuponów po 3 mecze na każdym i stawka każdy 2zł
Takie systemy są po to, żeby nie trzeba było robić kilkudziesięciu kuponów tylko masz je za jednym zamachem/

Np. 2/3 to nic innego jak 3 kupon po 2 mecze niepowtarzające się.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
OK, wielkie dzięki, już wszystko rozumiem.
Jeszcze takie pytanie: czy w kuponie 2/3, 4/6 itp. można mogą być 2 zakładany dotyczące jednego meczu? Np. wygrana Realu z handicapem oraz zakład, że Mallorca nie strzeli w meczu z Realem - oba na jednym kuponie. Na zwykłym tak nie można, nie wiem jak z kombinacyjnym.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
OK, wielkie dzięki, już wszystko rozumiem.
Jeszcze takie pytanie: czy w kuponie 2/3, 4/6 itp. można mogą być 2 zakładany dotyczące jednego meczu? Np. wygrana Realu z handicapem oraz zakład, że Mallorca nie strzeli w meczu z Realem - oba na jednym kuponie. Na zwykłym tak nie można, nie wiem jak z kombinacyjnym.
Nie można, ponieważ te typy w niektórych kombinacjach będę razem występowały, a kombinacje w zakładzie systemowym to tak jakby zakłady proste.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
I jeszcze jakbyś chciał to zawsze możesz dorzucić do kuponu pewniaki.
Czyli zdarzenia, które będą oznaczone jako P i one będą na każdym kuponie. Np. system 4/5 i 2 pewniaki i masz 5 kuponów na każdym po 4 mecze + 2 pewniaki. Tylko, że jak Ci jakiś pewniak nie wejdzie to od razu reszta nie ma znaczenia i przegrywasz
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
A jaka jest minimalna stawka w kuponie kombinacyjnym w STS? 2 zł jak w normalnym czy można postawić np. 1 zł (oczywiście mówię o stawce na zakład, nie o wkładzie całkowitym)?
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
W przypadku kuponu kombinacyjnego 2 z 3 na karteczce wpisuję stawkę na zakład (np. 2 zł), czy wkład całkowity (w tej sytuacji 3 * 2 zł = 6 zł)? Wydaje mi się, że stawkę na zakład, ale wolę się upewnić ????
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
W innych bukach naziemnych np. Totomix czy Betako minimalna stawka w zakładach systemowych wynosi 1zł na kombinację. W STSie chyba jest tak samo
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
W przypadku kuponu kombinacyjnego 2 z 3 na karteczce wpisuję stawkę na zakład (np. 2 zł), czy wkład całkowity (w tej sytuacji 3 * 2 zł = 6 zł)? Wydaje mi się, że stawkę na zakład, ale wolę się upewnić ????
Wpisujesz całą stawkę na zakład, czyli w przypadku 2z3 6zł. W STS&#39;ie jest na pewno 2 zł na kombinacje, a czy jest tak wszędzie to ci niestety nie powiem.
 
Do góry Bottom