>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

System " 2.0 MM " - System autorski.

E 0

erto

Użytkownik
Dołączył
06/2009
Posty
2
Miasto
Czestochowa
Cześć

Chciałbym się z wami podzielić swoim autorskim systemem 2.0 MM poniżej opiszę założenia systemu będę również was prosił o opinię co do niego.

------------------------------------------

System ten jest systemem łączącym grę All-In i jednoczesnym prowadzeniem Money Management. Ogólne założenia systemu jest granie na kurs całkowity kuponu w przedziale 2,0-2,3 który może składać się z pojedynczego zdarzenia lub też z paru meczy typu "pewniak".

Jak gramy ? Poniżej w załączniku progi gry.

PRÓG 1
--------------------------------------------
1. Jeśli przegramy pierwszy kupon z progu pierwszego jesteśmy stratni stawkę i próbujemy dalej.
2. Jeśli przegramy drugi kupon z progu pierwszego jesteśmy stratni tylko 5 zł
3. Jeśli przegramy trzeci kupon z progu pierwszego nie jesteśmy nic stratni lecz zaczynamy od nowa.
4. Jeśli wszystkie trzy kupony wejdą przechodzimy do progu drugiego.

PRÓG 2
--------------------------------------------
1. Jeśli przegramy pierwszy kupon z progu drugiego jesteśmy stratni stawkę i cofamy się do progu poprzedzającego i zaczynamy od nowa.
2. Jeśli przegramy drugi kupon z progu drugiego jesteśmy stratni 10 zł lecz nie cofamy się do progu poprzedzającego lecz ponownie próbujemy startować od nowa w progu 2
2.1 Jeśli przegramy pierwszy kupon po ponownej próbie podejścia do progu drugiego cofamy się do progu poprzedzającego i zaczynamy od nowa.
2.2 Jeśli przegramy drugi kupon po ponownej próbie podejścia do progu drugiego jesteśmy stratni 10 zł lecz nie cofamy się do progu poprzedzającego lecz próbujemy startować od nowa w progu 2
2.3 Jeśli przegramy trzeci kupon po ponownej próbie podejścia do progu drugiego nie jesteśmy stratni lecz zaczynamy od nowa próg drugi.
3 Jeśli przegramy trzeci kupon progu drugiego nic nie jesteśmy stratni lecz zaczynamy od nowa próg drugi
3.1 Jeśli przegramy pierwszy kupon po ponownej próbie podejścia do progu drugiego cofamy się do progu poprzedzającego i zaczynamy od nowa.
3.2 Jeśli przegramy drugi kupon po ponownej próbie podejścia do progu drugiego jesteśmy stratni 10 zł lecz nie cofamy się do progu poprzedzającego lecz próbujemy startować od nowa w progu 2
3.3 Jeśli przegramy trzeci kupon po ponownej próbie podejścia do progu drugiego nie jesteśmy stratni lecz zaczynamy od nowa próg drugi

PRÓG 3
--------------------------------------------
Gramy tak samo jak próg 2 i tak dalej i tak dalej.

Założenie systemu jest granie na mały kurs całkowity kuponu w wysokości 2.0-2.3 co daje nam statystycznie większą szansę niż granie np AKO 10-15. Przy odpowiednim szczęściu lub też dobrym typowaniu wygrane z każdego progu pokrywają w większości kolejne nasze kupony. Przy złej passie mamy bezpiecznik w postaci powrotu do progu poprzedzającego.

Proszę o opinie i komentarze.
 

Załączniki

  • 64,3 KB Wyświetlenia: 34
malinapel 1,1K

malinapel

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
193
Cześć, system zarządzania MM jak wiele innych , jeśli nastawiasz się na długoterminowe profity to jakiś być musi. Najlepszy nawet MM nie zagwarantuje jednak zysku sam w sobie, najważniejsze są wartościowe typy (value). Nic na ten temat nie napisałeś ale jeśli będziesz się kierował tylko wysokością kursu, to przy zakładanej ich wysokości 2-2,30 i przy odrobinie szczęścia, trochę na początku się pobawisz. Na dłuższym dystansie stracisz jednak cały kapitał, zje ci go marża bukmachera.
Powodzenia życzę :)