>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

System 15stka

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
System polega na graniu zdarzeń o łącznym kursie 2.00. System składa się z 15 etapów i polega na graniu kolejnych kuponów za wygrane z poprzednich. Wszystko jest niżej rozpisane . Grę zaczynamy od 2 zł. Przy każdym etapie mamy możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego etapu . Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do etapu z mniejszą Stawka gdzie też możemy się raz pomylić. Poniżej przedstawiono symulację:

1 etap
Gramy za 2 zł; wygrana 4 zł (z tych 4 zł odkładamy 2 zł)

2 etap
Gramy znów za 2 zł; wygrana 4 zł (nic nie odkładamy)

3 etap
Gramy za 4 zł; wygrana 8 zł (odkładamy 4 zł)

4 etap
Gramy za 4 zł; wygrana 8 zł

5 etap
Gramy za 8 zł; wygrana 16 zł (odkładamy 8 zł)

6 etap
Gramy za 8 zł; wygrana 16 zł

7 etap
Gramy za 16 zł; wygrana 32 zł (odkładamy 16 zł)

8 etap
Gramy za 16 zł; wygrana 32 zł

9 etap
Gramy za 32 zł; wygrana 64 (odkładamy 32 zł)

10 etap
Gramy za 32; wygrana 64 zł

11 etap
Gramy za 64 zł; wygrana 128 zł (odkładamy 64 zł)

12 etap
Gramy za 64 zł; wygrana 128 zł

13 etap
Gramy za 128 zł; wygrana 256 zł (odkładamy 128 zł

14 etap
Gramy za 128 zł; wygrana 256 zł

15 etap
Gramy za 256 zł; wygrana 514 zł.

Po zsumowaniu wszystkich pieniędzy - otrzymamy kwotę 768 zł (kiedy będziemy zawsze wygrywać). Nawet jeśli przy każdym kuponie pomylimy się jeden raz ale skończymy system to wygramy min. 514 zł. Zależy na którym etapie popełnisz te błędy jeśli np. na 2 popełnisz po kolei 2 to musisz zacząć od nowa system jeśli np. na 7 to cofasz się do 6, itd.

W moim temacie będę testował ten system na prawdziwą kasę:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=1257030#post1257030
zapraszam do komentowania i udzielania rad :spokodfhgfh:
 
B 0

barti

Użytkownik
Po pierwsze link do wątku na forum nie działa, a po drugie jaka jest asekuracja na czarną serię powiedzmy 5 razy z rzędu? Napisałeś co należy zrobić w przypadku przegranej 2 razy, jednak ja zawsze biorę pod uwagę czarny scenariusz.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Ogólnie gramy za to, co postawiliśmy więc będziemy w tył tylko wtedy, kiedy przegramy na pierwszym etapie. A zatem jeżeli Twoja czarna seria zdarzy się na 1. Etapie to w najgorszym razie będziesz 10zł w plecy (licząc, że przegrasz 5x pod rząd).
Od razu ucinam wszelkie ataki itd. ???? Ten system dopiero jest w fazie testów, ale wydaje mi się najrozsądniejszy ze wszystkich jakie dotychczas przeglądałem.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
System ma sens przy odpowiednim doborze typów. Najlepiej dać 1 typ draw no bet z kursem 1,35-1,5, jakiś 1x i under 3,5 lub over 1,5 albo 12 w hokeju. Można też over 2 i under 3 (Betsafe). Nie grałbym czystych &quot;jedynek&quot; i &quot;dwójek&quot; ani handicapów, bo można nie trafić 3 razy pod rząd i potem się zastanawiamy, czy aby na pewno system ma sens, czy nie lepiej grać single/duble płaską stawką i w rezultacie dajemy sobie spokój. A system może w krótkim czasie przynieść duży zysk, trzeba tylko umiejętnie zminimalizować ryzyko przegranej ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
System ma sens przy odpowiednim doborze typów. Najlepiej dać 1 typ draw no bet z kursem 1,35-1,5, jakiś 1x i under 3,5 lub over 1,5 albo 12 w hokeju. Można też over 2 i under 3 (Betsafe). Nie grałbym czystych &quot;jedynek&quot; i &quot;dwójek&quot; ani handicapów, bo można nie trafić 3 razy pod rząd i potem się zastanawiamy, czy aby na pewno system ma sens, czy nie lepiej grać single/duble płaską stawką i w rezultacie dajemy sobie spokój. A system może w krótkim czasie przynieść duży zysk, trzeba tylko umiejętnie zminimalizować ryzyko przegranej ;)
Masz rację, w zasadzie najlepiej stworzyć AKO ~2,00 dając do kuponu 2-3 typy o niskich kursach, a co za tym idzie pewnych. Ja w tej chwili co prawda robię nieco inaczej, grając również czyste 1 i inne typy z piłki, bo na tym się znam ;)
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Proponuję zmodyfikowanie systemu.
Nie jest wcale tak łatwo ciągle trafiać te AKO 2.0. Tzn. trafić raz czy drugi to nie sztuka, ale więcej razy pod rząd już trudniej.
Pomyślałem, że można by jednym kuponem przechodzić dwa etapy. Wyglądałoby to tak:
Etap 1, 2: Stawka 2, Kurs 2 + DNB 1,5 --&gt; Razem 3, Wygrana 6
Etap 3, 4: Stawka 4, Kurs 2 + DNB 1,5 --&gt; Razem 3, Wygrana 12
Etap 5, 6: Stawka 8, Kurs 2 + DNB 1,5 --&gt; Razem 3, Wygrana 24 itd.
Jeśli typ Draw no Bet wejdzie, to przeskakujemy bez gry jeden etap. Jeśli będzie zwrot, to przechodzimy do następnego. Można też go zastąpić innymi typami, np. 2x DNB~1,2, jakiś pewniejszy under 2,5 lub 2x podwójna szansa.
 
N 1

necrosis

Użytkownik
System naprawde nie glupi.. wystarczy wybrac 2 mecze w okolicach kursu 1.60-1.70 a na weekedzie to nie jest zbyt trudne chociaz nie raz zdarzaja sie niespodzianki a ostatnio coraz czesciej..
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
15 to temat rzeka, święty gral ta graczy . Tysiące próbowało przejść &quot;15&quot; ale jakoś niewielu się to udało.
Myślę , że jakby się komuś na forum udało to powinien zyskać jakąś specjalną funkcję, co najmniej tytuł &quot;Typera&quot;
BTW mój pierwszy post od pół roku, albo i dłużej :p
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Od kilku dni testuję system (TUTAJ) i jestem całkiem zadowolony. Wysnułem kilka dość istotnych wniosków:

1. Najważniejszy jest pierwszy etap, bo jeżeli uda się go przejść to nie możemy już być w plecy.

2. Warto grać w sumie kursy nieco powyżej 2,00 (ok. 2,10), bo wtedy wystarczy przejść pierwszy etap aby wyjść na plusie, przynajmniej minimalnym. Jest to niewątpliwie zaleta.

3. Najbardziej opłaca się grać dubelki o kursach np. 1,4 i 1,5. Prawdopodobieństwo trafienia spore, a kurs zadowalający.

W dotychczasowej grze dwa razy wtapiałem na drugim etapie, jednak dzięki graniu kursów powyżej 2,00 byłem do przodu. Więc jestem dość zadowolony. Czekam na jakąś nieco dłuższą serię ;)

Pozdrawiam,
Leon ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ja gram od soboty i bodajże 3 razy kończyłem na 3 etapie...
Ja mam taki pomysł. Zacząć od ok. 15-20 kuponów po 2zł. Wydaje się to szalone, ale teraz grają wszystkie ligi i w weekend dałoby się wybrać. Tylko oczywiście nie same typy 1X2 (byłoby ich mniej więcej po 1 na kupon), ale też np. 12 w hokeju (najlepiej jakaś overowa liga), w nożnej 1X do przerwy, gospodarze/goście strzelą gola, under 3.5, over 1.5 (tylko tutaj nie jakieś mizerne kursy &lt;1.10 tylko 1,16-1.3, tak żeby razem z typem 1X2 dało kurs 2.0, a jak zabraknie to jakiś Draw no bet można dołożyć.
Przy dobrym doborze typów można trafić 12-13/20, później 7-8/12-13, w 3 etapie 4-5/7-8 i w ten sposób mamy 4-5 piętnastek na 4 etapie. Według mnie daje to większe prawdopodobieństwo ukończenia jednej z nich, niż grać pojedynczo.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Masz rację, jeżeli ktoś ma głowę do planowania to może co sobotę rozpoczynać kilkanaście serii, w niedzielę 2 etap, do poniedziałku jeszcze kilka powinno się ostać i być może uda się dojść do naprawdę dalekiego etapu. Podstawa jednak to nie powtarzanie typów. Bo ktoś walnie na 5 kuponach to samo i będzie wtopa i połowa do kosza.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Dobrym sposobem bylo by tez granie singli po kursie 2,00. Na 10 wybranych (dobrze przeanalizowanych) ponad polowa powinna wejsc. osobiscie mam tak,że kursy powyżej 1,70 wchodzą częsciej niz te po 1,30-1,40
 
H 0

hillpl

Użytkownik
System nie jest taki głupi ale max doszedłem do 4 etapu z tym, że kursy nigdy nie był 2.0 tylko wyższy w granicach 2.05 do 2.61 wiec nawet przegrywajac 3 etap byłem na plusie grajac stawkami 2,4,8 a reszta po za stawkę odkładałem. Osobiście grałem koszykówke z handi oraz ML lub hokej ML lub 12
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
System polega na graniu zdarzeń o łącznym kursie 2.00. System składa się z 15 etapów i polega na graniu kolejnych kuponów za wygrane z poprzednich. Wszystko jest niżej rozpisane . Grę zaczynamy od 2 zł. Przy każdym etapie mamy możliwość przegranej ponieważ mamy zapas z poprzedniego etapu . Natomiast jeśli przegramy dwa razy to cofamy się do etapu z mniejszą Stawka gdzie też możemy się raz pomylić. Poniżej przedstawiono symulację:

1 etap
Gramy za 2 zł; wygrana 4 zł (z tych 4 zł odkładamy 2 zł)

2 etap
Gramy znów za 2 zł; wygrana 4 zł (nic nie odkładamy)

3 etap
Gramy za 4 zł; wygrana 8 zł (odkładamy 4 zł)

4 etap
Gramy za 4 zł; wygrana 8 zł

5 etap
Gramy za 8 zł; wygrana 16 zł (odkładamy 8 zł)

6 etap
Gramy za 8 zł; wygrana 16 zł

7 etap
Gramy za 16 zł; wygrana 32 zł (odkładamy 16 zł)

8 etap
Gramy za 16 zł; wygrana 32 zł

9 etap
Gramy za 32 zł; wygrana 64 (odkładamy 32 zł)

10 etap
Gramy za 32; wygrana 64 zł

11 etap
Gramy za 64 zł; wygrana 128 zł (odkładamy 64 zł)

12 etap
Gramy za 64 zł; wygrana 128 zł

13 etap
Gramy za 128 zł; wygrana 256 zł (odkładamy 128 zł

14 etap
Gramy za 128 zł; wygrana 256 zł

15 etap
Gramy za 256 zł; wygrana 514 zł.

Po zsumowaniu wszystkich pieniędzy - otrzymamy kwotę 768 zł (kiedy będziemy zawsze wygrywać). Nawet jeśli przy każdym kuponie pomylimy się jeden raz ale skończymy system to wygramy min. 514 zł. Zależy na którym etapie popełnisz te błędy jeśli np. na 2 popełnisz po kolei 2 to musisz zacząć od nowa system jeśli np. na 7 to cofasz się do 6, itd.

W moim temacie będę testował ten system na prawdziwą kasę:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=1257030#post1257030
zapraszam do komentowania i udzielania rad :spokodfhgfh:


... Bardzo ciekawe rozwiązanie , dzisiaj wystartowałem z płaską stawką ( i już widzę że nic z tego ???? ) , ale jakby np. zacząć grać nie od 2 zł a od 20 lub 100 zł ??? Wtedy robi sie już bardzo ciekawie ..... hehe
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Powiem szczerze, że nie wiedziałem o tym systemie (nazwa ), ja gram nim od dawna i powiem, że jest spoko.
Nie chcę znów roztrząsać, że w tym systemie nie gram skopanej i jest gitara jak ta lala ;) najdalej udało mi się dojść do 3 poziomu potem zrezygnowałem (grałem za 100zł ako 3.00 [under/over] H2H] potem za 200zł ako 3.00 potem za 500 ako 2.7 i finito (nie mam nerwów grać za takie sumy)
Jeżeli ktoś jest dobry ze sportów typu siatka/kosz/hokej (moneyline) to może w bardzo bardzo szybki sposób dojść do dużych pieniędzy w krótkim czasie (nie odbierajcie tego że się chwalę ale np mój link best series w opisie ;) - przykład tego systemu (tylko sporo meczy))

System jak najbardziej do grania i wygrywania.

Pozdrawiam i WY$$$OKICH WYGRANYCH
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
System 15-tka , to autorskie dzieło niejakiego Marasa i stąd jest chyba bardziej znane w necie jako &quot;System Marasa&quot; , bo to on wiele lat temu zamieścił go na kilku forach bukmacherskich i od tego czasu stał się ten system bardzo popularny , choć pomimo podejmowanych wielu prób przejścia wszystkich 15 kroków - w zasadzie nikomu nie udało się w publicznych próbach tego dokonać....
W roku 2006 Maras na tym samym forum na którym zamieścił swój patent po raz pierwszy , zapowiedział iż w niedługim czasie zamieści nową , poprawioną wersję swojej metody - ale na zapowiedzi się tylko skończyło...
Obecnie kolega &quot;Radek123&quot; opracował bardzo interesującą modyfikację metody Marsa i jest ona od dziś przedstawiona także na tym forum:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/modyfikacja-systemu-marasa-by-radek123-43769.html
Pzdr.
edi8
 
Do góry Bottom