>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

sylaaa

Status
Zamknięty.
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Arminia Bielefeld - Rot-Weiß Oberhausen, 1 1.65 2/10 2-1 ✅
-goscie mają przede wszystkim problemy z bramkarzem, ich pierwszy bramkarz jest kontuzjowany, a drugi Semmler jest zdecydowanie kiepski... ( http://pl.soccerway.com/players/christoph-semmler/55632/ ) , dodatkowo Stoppelkamp (9brameczek) ogłosił, że w następnym sezonie przechodzi do Hannover 96. Oberhausen ma marny bilans na wyjeździe - 3-4-9.
Wiem, że ostatnio Bielefeld przegrało m.in z Union Berlin, ale to kwestia wejścia drugiego bramkarza:/ dzisiaj zagra już pierwszy.

(jakby co to na poprzedniej stronie jest typek na St Pauli :p )
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Atlético-MG - Vasco, 1 1.75 expekt 4/10 2-1 ✅
Vasco w sumie nie ma mega doskonałych piłkarzy, ma słabą obronę, a dzisiaj zagra bez głównego pomocnika Carlosa Alberto;
a już jak trenerem jest Vanderlei Luxemburgo, to panowie wiedzą, że najprzyjemniej wygrywa się w domu.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Slovan - Spartak Trnava, 1 1.85 3/10 expekt ✅
Trener Trnavy ma kilka problemów kadrowych; nie wystąpi Kone(5brameczek), Hanzel, Dolezaj(8brameczek), dalej kontuzjowani są Kozuch, Juhasz, Bernardi także ich występ również jest mało prawdopodobny. Słyszałam, że Slovan ma niezłe parcie na zdobycie pucharu, u gospodarzy większych braków nie ma.
Oho, ten z weryfikacji ten sam typek:] więc ja też zamiast tego co napisałam mogłam po prostu dać &#39;finał&#39; :grin:
Interblock Ljubljana - Rudar Velenje, 2 2.35 2/10 expekt ✅
Interblock przegrywa ze wszystkim, grają nasłabiej w lidze, ich ostatnie 7 spotkań, to 6 porażek i 1 remis, własnie zwolnili trenera. Rudar walczy o 4pozycje.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Kopervik - Vard Haugesund, 2 1.65 expekt 2/10 1-2 ✅
gospodarze kiepsko zaczeli 2dywizje (0-0-4), strzelili 1bramke, a stracili 11. Braki: Solhaug, Mathiassen, Garba.
Goscie są w 1dywizji, bilans 2-0-2, kadra na mecz cała, a ostatnie h2h skończyło się wynikiem 0-2 dla Vard Haugesund.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Istra 1961 - Rijeka, 1 1.60 2/10 expekt 2-0 ✅
Braki u gości: Dalovic(10brameczek), Cagalj, Mance(goalkeeper), Pamić, Krizman, Gerc. U gospodarzy nie ma braków.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Start - Kongsvinger, 1 1.45 expekt spotkanie za 15min. 3/10 3-0 ✅
Duże osłabienia u gosci ; T. Myhre , E. Frejd , V. Riseth , R. Risholt, H. Shindika and Y. Hakonsen are all questionable, K. Ryen and C. Mansson .
U gospodarzy bez poważniejszych braków kadrowych.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Hødd - Kolstad -1 1.60 expekt - dzisiaj o 16:00 4/10 ⛔
słyszałam, że goscie mają straszne osłabienia; trener ma problemy z dopraniem 11stki na mecz. Brakuje: Vegar F. Stene, Odd Arild Haugen, Alex Larsen, , Eirik Breen, Mads Skjærvold,Rune Hagen , Robin Onarheim , Serkan.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Carl Zeiss Jena - SSV Jahn Regensburg, 1 2.10 expekt 2/5
Wyczytałam, że goście maja problemy w obronie, brak: Mersad Selimbegovic, Florian Hörnig, André Laurito, Alexander Maul, wejda niedoświadczeni Karikari and Hein.
Dodatkowo nie zagraja napastnicy Petr Stoilov i Tobias Schweinsteiger.
Do składu gospodarzy powraca Smeekes(w zeszłym sezonie 17brameczek).

Unirea Urziceni - Steaua Bucharest -1 2.10 3/5 expekt 1-0 ⛔
koniec unirei; brak Bilasco, Galamaz, Marinescu, Apostol, Onofras. Czytałam, że unirea zagra kompletnie nową 11stką, bez zupełnej motywacji, kibice sie odwrócili. A podstawowi zawodnicy podpisali kontrakty ze Steaua ;] także bankructwo i beznadziejna sytuacja u Unirei pozwoli goscia spokojnie zgarnac 3pkt.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Unirea Urziceni - Steaua Bucharest ah -1 2.10 3/5 expekt
koniec unirei; brak Bilasco, Galamaz, Marinescu, Apostol, Onofras. Czytałam, że unirea zagra kompletnie nową 11stką, bez zupełnej motywacji, kibice sie odwrócili. A podstawowi zawodnicy podpisali kontrakty ze Steaua ;] także bankructwo i beznadziejna sytuacja u Unirei pozwoli goscia spokojnie zgarnac 3pkt.
Typ może i dobry, ale w Expekcie nie ma azjatyckiego handicapu -1, jest zwykły handicap, a to spora różnica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom