>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Surebety a inne waluty

Z 0

zadro

Użytkownik
Witam, od niedawna zacząłem się bawić w jakieś tam surebety i narodziła mi się refleksja jak to jest jeśli stawiamy zakłady u jednego buka w PLNach a w drugim w euro, dolarach czy czymkolwiek. Jakie kursy walut przyjmują bukmacherzy, jak przeliczać kursy żeby nie być stratnym? A przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy korzystając z tego kalkulatora: http://en.surebet.com/calculator nie muszę się o nic martwić, bo on przeliczy waluty tak jak być powinno?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Lepiej zrob sobie wlasny kalkulator w excelu gdzie bedziesz mogl wpisac kurs waluty. Zdaje to egzamin gdy wplacasz na buka za pomoca karty kredytowej ( wplata i wyplata na karte przychodzi po tym samym kursie ). Jesli uzywasz innej metody zaplacisz sporo za przewalutowanie i prowizje ( np konto skrill w PLN gdy wplacasz do buka w EUR kurs 4,35 , wyplata przychodzi po 4,10 ).
 
cock 756

cock

Użytkownik
Albo surebetujesz do wypłukania któregos z kont, albo grasz w jednej walucie. Kurs waluty może się zmienić kilka razy w ciągu doby. Można nie zagrać i być do przodu na przewalutowaniu, można złapać szura i 8% i być na nim w plecy. Wypłaty przewalutowania...
 
Z 0

zadro

Użytkownik
Raczej chodzi mi o surebetowanie aby wyczyścić konto. W takiej sytuacji stawiam u jednego buka w złotówkach i staram się aby na to konto przeszły pieniądze a u drugiego w innej walucie. Dotychczas przelewałem pieniądze za pomocą skrilla wiec jaki kurs walut obierać do obliczeń? Taki jaki skrill poda przy przyjmowaniu złotówek?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Jesli zakladasz wyczyszczenie konta przyjmij kurs taki po jakim wyszla Ci kasa ze skrilla. Wtedy teoretycznie nie tracisz na przewalutowaniu i ich prowizjach i zyskasz tyle ile zakladales. Choć teoretycznie zakładając , że na 100% uda Ci sie wyczyscic konto moglbys przyjąć kurs Euro np 6 i zyskac jeszcze wiecej na takim graniu.
Rzeczywistosc jednak to weryfikuje czesto bo takie proste to &quot;czysczenie&quot; konta wcale nie jest. do wyczyszczenia konta trzeba miec czasem spory budzet a i nie zawsze to wystarczy ( chocby przez limity na &quot;niszowym&quot; buku ) , a wtedy tracisz sporo jak z niego wypłacasz z powrotem na skrilla po sporo nizszym kursie niz wplacales ( choc nadal mozesz byc na plus )
Takze polecam tak jak mowilem wplacac z karty. Ewentualnie konto Skrill w EUR.
 
Do góry Bottom