>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sure bets

T 0

tomekkt

Użytkownik
Witam.
mam następujące pytanie - czy sure bets możliwe są tylko u buków &quot;internetowych&quot;?
Nigdzie nie znalazłem informacji, czy w naszych &quot;stacjonarnych&quot; firmach bukmacherskich też zdarzają się takie sytuacje.
pozdrawiam
Tomek
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
zdarzaja sie ja osobiscie znalazlem 3 sure bety w stacjonarnych
na niski % ale byly pozdro..
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
niestety sam ;/
i ciezko sie szuka poprzez oferte z netu...
lepsza jest taka wydrukowana
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
surebet między naziemnymi bukmacherami naprawdę bardzo ciężko znaleść. Po pierwsze podatek, plus wysokie marże. Łatwiej jest znaleść surebeta pomiędzy naziemnym a netowy, gdyż naziemni z opóźnieniem reagują na niektóre informacje. Przykładem może być pewien mecz z wczorajszego pucharu Irlandii, gdzię większość netowych wycoafała mecz lub dała kurs około 2,1 - 2,4 w naziemnych można było zagrać ten typ po kursie około 4,00 przez dłuższy okres czasu.
 
G 0

gma

Użytkownik
Jak dla mnie granie na surebety mija się z celem. Żeby choć trochę poczuć, że się wygrało, trzeba zainwestować minimum 1000 złotych - w przeciwnym wypadku zarabia się grosze. O czasie poświęconym na poszukiwanie SB już nawet nie wspominam.

A przy pytanie: jaki procentowo był Wasz największy zysk z gry SureBetem?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
ja zrobilem naprawde duzy %
okolo 300% w 2 miesiace hmmm ale stracilem pozniej wszystko przez buka ktory zmienil kurs przed meczem no i stracielm bo obstawilem po 4.5 a zmienili mi na 1.8 albo 2.0 juz nie pamietam...
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
to bukamcher moze zmienic sobie tak dla zachcianki kurs? w jakim buku miales taka sytuacje?
 
G 0

gma

Użytkownik
to bukamcher moze zmienic sobie tak dla zachcianki kurs? w jakim buku miales taka sytuacje?
Praktycznie każdy bukmacher zostawia sobie możliwość zmiany kursu lub nawet wycofania zdarzenia. Wszystko opisują regulaminy.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jak dla mnie granie na surebety mija się z celem. Żeby choć trochę poczuć, że się wygrało, trzeba zainwestować minimum 1000 złotych - w przeciwnym wypadku zarabia się grosze.
Chyba zapomniałeś o jednym zerze - 10 000.
 
matys007 0

matys007

Użytkownik
No niestety &quot;voltii&quot; --&gt; na surebety trzeba mieć naprawde sporo kasy, ale jak później ładnie procentuje, to uśmiech od ucha do ucha :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom