>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Europy: Real Madryt - Atalanta [14.08.2024, 21:00]

kagain 12,8K

kagain

Użytkownik
Zapewne większość osób już o tym słyszała, ale myślę że warto wrzucić info - Atalancie wypadło przed tym meczem trzech bardzo ważnych zawodników: Gianluca Scamacca, Giorgio Scalvini (obaj zerwali więzadła) oraz Teun Koopmeiners, który dogadał się z Juventusem i bojkotuje treningi z drużyną.

Sam Gasperini jasno dał do zrozumienia że nie jest zachwycony obecną sytuacją kadrową (tłum. za Goal.pl):
(...) To było okno transferowe, w którym rzeczy nie poszły tak, jak się spodziewaliśmy. Mamy nadzieję, że coś się jeszcze wydarzy przed 31 sierpnia. Szczerze mówiąc, miałem nadzieję, że przystąpię do tak ważnego meczu jak Superpuchar Europy z bardziej poukładanym zespołem, który zostałby wzmocniony nowymi nabytkami po zwycięstwie w finale Ligi Europy. Ten zespół jest znacznie mniej konkurencyjny niż na koniec poprzedniego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +427
C 41,8K

CrossType

Użytkownik
Real Madryt - Atalanta
Real Madryt (1 połowa lub cały mecz) - 1,40
Fortuna

Pierwszy mecz o trofeum w tym sezonie dla jednych jak i drugich. Wielce prawdopodobny debiut Mbappe na Narodowym. Kolejny wielki piłkarz debiutuje w Polsce. Wcześniej Neymar w Gdańsku z tego co pamiętam. Idę w stronę królewskich, mają zdecydowanie lepszą kadrę. Nie odpuszczają Superpucharu, ostatnie 4/5 wygrali. Do i tak już napakowanego gwiazdami ataku dołącza Mbappe i wszyscy zastanawiają się czy to zaskoczy czy będą zgrzyty. Jak Carlo to ułoży, myślę. Sam jako fan Realu nie byłem mega pozytywnie nastawiony do tego, wiadomo umiejętności Francuz ma, czy go lubisz czy nie tego nie można mu odmówić. Tylko czy jego ego nie namiesza w szatni, o to raczej wszyscy się martwią. No, ale mało jest trenerów którzy mogli by sobie z tym zadaniem poradzić, ale Anceloti jest jednym z tych którzy powinni sprostać zadaniu.
Jak kolega wyżej napisał wypadł: Scamacca - napastnik (19G 8A) w całym sezonie, Koopmeiners-pomocnik (18G 7A)który bojkotuje treningi, to na pewno osłabia zespół który w poprzednim sezonie słyną z ofensywnej gry.

Real jak to Real stworzony do wygrywania i wydaję mi się, że Atalanta jeżeli Koopmeiners nie wyjdzie, a na to powoli wskazuje sytuacja, plus no nawet jakby doszli do porozumienia jakoś to niesmak może zostać. Więc dwóch na prawdę ofensywnych zawodników wypada, a w Realu ofensywa jak odpali to rozjedzie przeciwnika.

Jeszcze niema typów na gole, ale myślę, że można patrzeć ile będzie na Mbappe w debiucie.


Inne typy:
Real Madryt - 1,58
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +427
R 916,2K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Superpuchar
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real - Atalanta
Typ: Real
Kurs: 1,58
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mecz o Superpuchar UEFA jest ukoronowaniem poprzedniego sezonu, w którym obydwa te kluby odniosły pucharowe sukcesy: Real wygrał Ligę Mistrzów a Atalanta Ligę Europy. Real zdobył także tytuł mistrzowski wygrywając z dużą przewagą La Ligę natomiast Atalanta w Serie a zajęła dopiero czwarte miejsce- za kilka dni w obu ligach zaczynają się nowe rozgrywki. Dla naszych kibiców dodatkowy smaczek bowiem mecz w środowy wieczór rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Real zdobywał już superpuchar w roku 2022 pokonując w finale 2:0 Eintracht Frankfurt i nie sądzę aby w zgodnych opiniach najlepsza drużyna Europy nie pokusiła się o zdobycie kolejnego trofeum. Atalanta osłabiona kontuzją Scamaccy i Scalviniego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +427
kagain 12,8K

kagain

Użytkownik
Znamy już kadry obu zespołów. Koopmeiners ostatecznie nie leci do Warszawy, po stronie Atalanty wypadł jeszcze kontuzjowany Nicolò Zaniolo, ale z zespołem będzie najnowszy nabytek klubu -
Mateo Retegui. Po stronie Realu bez niespodzianek (może z wyjatkiem obecności w kadrze Jacobo Ramóna, choć trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym miałoby to istotne znaczenie).


Atalanta

Bramkarze:
Juan Musso, Marco Carnesecchi, Francesco Rossi
Obrońcy: Isak Hien, Ben Godfrey, Berat Djimsiti, Mitchel Bakker, Sead Kolašinac, Matteo Ruggeri, Davide Zappacosta, Pietro Comi, Alberto Manzoni, Marco Palestra, Pietro Tornaghi
Pomocnicy: Marten de Roon, Éderson, Mario Pašalić, Ibrahim Sulemana, Charles De Ketelaere, Federico Cassa, Leonardo Mendicino
Napastnicy: Ademola Lookman, Mateo Retegui, Dominic Vavassori


Real

Bramkarze:
Thibaut Courtois, Andrij Łunin, Fran González
Obrońcy: Dani Carvajal, Antonio Rüdiger, Éder Militão, Lucas Vázquez, Ferland Mendy, Fran García, Jesus Vallejo, Jacobo Ramón, David Alaba (ale ofc. nie zagra)
Pomocnicy: Luka Modrić, Aurélien Tchouaméni, Federico Valverde, Eduardo Camavinga, Jude Bellingham, Arda Güler, Dani Ceballos
Napastnicy: Vinícius, Rodrygo, Brahim Díaz, Kylian Mbappé, Endrick

Na papierze Real to wciąga nosem, nadzieją dla Atalanty może być fakt że spora część kluczowych zawodników Realu wróciła do treningów niedawno i nie jest jeszcze w optymalnej formie, ale Ancelotti głupi nie jest i myślę ze spokojnie będzie w stanie tym zarządzać.

W ramach ciekawostki - Fortuna ciągle trzyma w ofercie pułapki na frajerów, czyli zakłady na gole zawodników, których nie ma w kadrach meczowych :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +427
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W ramach ciekawostki - Fortuna ciągle trzyma w ofercie pułapki na frajerów, czyli zakłady na gole zawodników, których nie ma w kadrach meczowych :D
A nie jest czasem tak, że jak dany zawodnik nie zagra od pierwszej minuty to typ z automatu rozliczany jest jako zwrot? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1306
kagain 12,8K

kagain

Użytkownik
A nie jest czasem tak, że jak dany zawodnik nie zagra od pierwszej minuty to typ z automatu rozliczany jest jako zwrot? ;)
Rzeczywiście, nie wiem czy zwracają jesli nie zagra od pierwszej minuty, ale w regulaminie jest paragraf na anulowanie zakładu jesli "nie weźmie udziału w wydarzeniu", mea culpa. Czyli po prostu zakłady zostały z początkowej oferty i nie były poprawiane
 
M 20,9K

matty1886

Użytkownik
Real - Atalanta
BTTS
Kurs 1,72
iforbet

Bez jakiejs glebszej analizy kto zagra, kto nie zagra. Superpuchar Europy fajna sprawa, ale mimo wszystko nie jest traktowana śmiertelnie poważnie. Oczywiscie Real chce wygrac i pewnie wygra, bo uwielbiaja wygrywac i dokładać puchary do gabloty. Atalanta to drużyna, gdzie jak pomyśle jaka drużyna jest w stanie sprawić sensacje z najwiekszymi to wlasnie klub z Bergamo swoim sposobem grania.

Real w preseasonie grał jak to Ancelotti mówił dla zrobienia kondycji. Duzo zawodnikow kluczowych nie zagrało jeszcze minuty. Na jutro sa przewidywani w składach, ale nie wiadomo do konca jak zagra Real.

Atalanta w preseasonie wszystko przegrane, ale nie przywiazuje do tego wagi.

Historia Superpucharu przez ostatnie kilka lat pokazuje, że prawie zawsze pada btts. Raz sie nie udało Eintrachtowi wlasnie z Realem.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real M. - Atalanta B.
Powyżej / Poniżej 0.5 gole 75:00 - Koniec meczu (90min) - powyżej 0.5 @ 1.70
Betclic


Mecz o Superpuchar Europy to spotkanie, które wprowadza nas powoli do tego, że na ligowych podwórkach startuje nowy sezon. Real MADRYT naszpikowany gwiazdami bo chyba tak możemy powiedzieć o tej drużynie, która ma w skladzie Mbappe, Viniego, Bellinghama, Courtois, Militao powalczy razem z Atalantą o swój pierwszy puchar w nowym sezonie.
Pierwszym typem na ten mecz jest propozycja, że padnie gol od 75 min do końca meczu.
Dobrze wiemy, że Królewscy to mistrzowie końcówek i tym razem może być podobnie. Real już nie jednokrotnie odwracał losy spotkania w tym czasie gry czy też doliczonym czasie. Tamten sezon pokazał to razem z Bayerem wiele razy, że warto grać i Wierzyc do końca.
Atalanta wydaje się być tutaj kopciuszkiem, ale nie skreślałbym ich ponieważ pod wodza Gaspariniego zaczęli znowu grać fajną piłkę.

obie drużyny strzelą po 2 gole lub więcej @ 5.50
2 połowa z większą ilością goli @ 1.95
2 połowa Real / obie drużyny strzela gola @ 7.00
Betclic


Spotkanie w którym tak naprawdę chciałbym zobaczyć rąbankę i wymianę ciosów. Chciałbym żeby kibice zgromadzeni na stadionie w Warszawie zobaczyli wielkie piłkarskie show, bo przecież patrząc na składy widzimy, że obie drużyny są w stanie dać nam to show.
Powyżej trzy propozycje do których potrzebna jest skuteczność obu klubów.
Wymiana ciosów przy dobrej skuteczności to gol za golem i tak właśnie może być. Tak jak wspomniałem Atalanta Gaspariniego wróciła do swojego ofensywnego grania i znowu zaczęli strzelać gole za golem. Jednak gdy popatrzymy na sparingi to posypało się dość mocno w obronie. W trzech spotkaniach stracili aż 9 goli, i to też może pokazywać, że Atalanta w tym sezonie zagra mocno ofensywnie. Dodam, że tak dziura obrona jest wielka szansa dla Realu, że ugryzie tutaj nie raz i liczę, że tych goli padnie więcej właśnie w drugiej połowie.

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Real Madryt
: Courtois; Carvajal, Militão, Rüdiger, Mendy; Tchouaméni, Valverde, Bellingham; Mbappé, Vinícius, Rodrygo.
Atalanta: Musso; Hien, Djimsiti, Kolašinač; Zappacosta, Pašalić, Éderson, Ruggeri; De Ketelaere, Lookman; Retegui.​
 
Psychosocial 961,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Real-Atalanta TYP -1,5 handi Real kurs 2,40 5/10 g.21.00

PS: Nie poznaję Atalanty. 4 sierpnia oklep od Parmy 1:4 i piątkowe 0:3 z St.Pauli. I może przyjąłbym to do wiadomości ale...mam dobrego znajomego którego z kolei dobrym znajomym jest właśnie pilkarz St.Pauli i to właśnie on opowiadał o beznadziejnej postawie piłkarzy z Bergamo. A przecież dziś grają z samym Realem który mógłby ograć Włochów i z ich lepszą formą.

Pzdr/Psycho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +153
brodaty-zolw 67,3K

brodaty-zolw

Forum VIP
Real minimum 2 golami, Mbappe gol, Vini asysta, Fede strzały, Vini celny - BB z fortuny - 10/fortuna

Typowo pod lepsze oglądanie NA STADIONIE (ale to Ty dzwonisz). Mam pograny czysty win, który zamyka trebla. Atalanta mocno osłabiona i generalnie przed sezonem wyglądała średnio. Jak będzie wyglądało duo Mbappe-Vini nie mam zielonego pojęcia ale mam czutkę, że obaj strzelą golą. Vini praktycznie co mecz oddaje celny strzał, Fede lubi kopnąć, a mam w głowie obraz, gdzie Vini podaje do pustaka Mbappe i passsuje.
 
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Atalanta
Typ: Real Madryt & powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś mecz o Superpuchar Europy, o 21 na Stadionie Narodowym w Warszawie zagrają Real Madryt z Atalantą, faworytem są oczywiście Królewscy i właśnie ich wygraną typuję w tym meczu oraz to, że padnie w nim co najmniej 2 gole. Atalanta podczas okresu przygotowawczego wygląda bardzo słabo, porażka 0:3 ze St. Pauli, porażka 1:4 z Parmą, remis 2:2 z AZ. Aż 9 goli straconych w 3 meczach ze średniakami. Atalanta podejdzie do tego meczu osłabiona, natomiast w Realu Madryt prawdopodobnie zadebiutuje Kylian Mbappe, i oczywiste jest to że Real będzie chciał się pokazać najkorzystniej jak to możliwe. Real to turniejowa drużyna, można ich nazwać kolekcjonerami trofeów, myślę że dziś kolejne wpadnie do ich gabloty, typuję wygraną Realu i że padnie więcej niż 1,5 gola, powodzenia !
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Atalanta

Już dziś o 21 na PGE Narodowy odbędzie się spotkanie o Superpuchar Europy pomiędzy Real Madryt vs Atalanta.
Faworyt tego spotkania jest jeden i jest nim Real ale wiadomo, że to jest pierwsze spotkanie w sezonie i niespodzianki się bardzo możliwe jednak patrząc na formę Atalanty, patrząc na problemy kadrowe Atalanty i patrząc na to jak sam trener Atalanty wypowiada się o tym meczu już ta niespodzianka powinna być mniej realna.
Atalanta rozegrała 3 spotkania towarzyskie i 1 mecz zremisowali i 2 mecze przegrali. 0:3 z St. Pauli, 1:4 z Parmą oraz 2:2 z Alkmaar.
Dziś Real wyjdzie swoim najmocniejszym zestawieniu. Sam trener Ancelotti powiedział, że mecz o Superpuchar jest nagrodą dla zawodników, którzy zagrali w finale ligi mistrzów. Więc za pewne zagra 8 zawodników z tamtego finałowego składu - Courtois, Carvajal, Rudiger, Mendy, Valverde, Bellingham, Rodrygo, Vinicius. Za Nacho, którego w Realu już nie ma zagra za pewne E. Militao. Za Kroosa zagra Tchouameni i za kontuzjowanego Camavingi zagra Mbappe.
Więc Real z przodu Mbappe, Rodrygo, Vinicius, Bellingham co może wskazywać na sporo bramek. Nie należy zapominać, że Atalanta również może zaskoczyć w ataku i strzelić gola.

Real + powyżej 2,5 2,01 Fortuna
 
p-z. 153,8K

p-z.

Użytkownik
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Atalanta
Typ: 1 połowa - Real Madryt powyżej 4,5 fauli
Kurs: 1,95
Bukmacher: Superbet

Real zaczyna granie na serio? prawdopodobnie tak i to wcale nie musi być łatwy mecz dla Królewskich i ja właśnie na to liczę. Idę tu w faule i uważam, że drużyna Carlo już w 1 połowie popełni ich co najmniej 5, linia niska i do ogarnięcia, a w defensywie w Realu bez zmian, jeszcze nie wiadomo jaki skład wystawią trenerzy, ale nie oszukujmy się czy to Bellingham, Vinicius, Valverde, Rudiger czy reszta graczy potrafią faulować i przy większej dominacji na boisku mogą się zdarzyć głupie straty w środku pola, gdzie później trzeba będzie zatrzymywać zawodników Atalanty i ja właśnie uważam, że zawodnicy Realu Madryt do przerwy popełnią 5 fauli lub więcej. Drużyna Atalanty, to zdecydowanie lepsza drużyna niż to było w 2021 gdzie Królewscy 1/8 w dwumeczu wygrali z nimi 4-1. Trzeba też pamiętać, że w składzie nowa gwiazda, czyli Mekambe sam jestem ciekawy jak to będzie działać z przodu, ale Atalante stać na fajne akcje i 5 fauli jest do ogarnięcia przez Królewskich już w 1 połowie.
 
Do góry Bottom