>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbet :)

M 0

morchmon

Użytkownik
Mianowicie po wylosowaniu bonusu - 30zł, obróceniu go, wygraniu 300 zł, moje konto zostało zawieszone oraz zostałem poproszony o wszelkie wyciągi z kont bankowych, kart, etc. Podczas, gdy pisałem do supportu, dostałem w odpowiedzi; "Pana konto wygląda podejrzanie, odpowiedni dział musi dokonać weryfikacji". Przez pół roku, gdy grałem za swój depozyt, żadnej weryfikacji nie przeprowadzili, a jak teraz otrzymałem z bonusu x10 więcej, to zaczyna się nieuczciwa gra?


"

Superbet (Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.)

6 gru 2022, 21:04 CET

Szanowny Kliencie,


Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.


Pozdrawiamy,
Zespół Superbet
"


Zapytałem, czym jest próba nadużycia bonusów, w rezultacie konsultant odpisał mi; "Przepraszam, ale takich informacji nie mogę udzielić, decyzja jest nieodwracalna", mam rozumieć, że ktoś włamał się na moje konto, dokonał bardzo podejrzanych rzeczy, dlatego zablokowali mi wszelkie bonusy :D?
Jak dla mnie, to wszystko jest jednym wielkim scamem, gdy przegrywasz, konto i inne rzeczy nie potrzebują żadnych weryfikacji, a po jednorazowej wygranej już tak?! Naprawdę nie mam pojęcia, co złego zrobiłem, może bonusem nie należy grać?? Widocznie jest to zabronione w regulaminie :).
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
niczego złego nie zrobiłeś :) decydujące jest tutaj to:

Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.
Nie są w stanie tego udowodnić, dlatego nie dadzą Tobie szczegółowej odpowiedzi. Zauważył ktoś, żeby jakikolwiek bukmacher podał szczegóły takiej decyzji? :) Ani polski ani zagraniczny... bo im się to nie opłaca... opłaca im się tak napisać, bo 99% ludzi nie pójdzie do sądu... a dopiero na wniosek sądu bukmacher musiałby udowodnić to co Tobie zarzuca a to jest niemożliwe :) dla bukmachera pracują ludzie, którzy w uczciwej walce sobie nie poradzą ;) Dostawałem mnóstwo takich zarzutów "pańskie konto jest podejrzane i podlega dodatkowej weryfikacji". Są dwa cele: masz się denerwować i przegrać w czasie przeprowadzania dodatkowej weryfikacji, drugi cel (tutaj nie mówie o tych "legalnych" a raczej "zalegalizowanych") konfiskata środków i uznanie za oszusta. Zastanawiałem się, dlaczego nigdy nie podali mi szczegółów zarzutu tylko cytowali punkty regulaminu... nawet jak byłem oskarżany o granie surebetów to pisałem, które z moich zakładów są surebetami odpowiedź: "Zgodnie z punktem regulaminu..." :) nigdy szczegółowo, to jest "celowe" brak podawania szczegółów ;) taki schemat występuje w każdym bukmacherze/kasynie a liczba kombinacji jest skończona hehe
Post automatycznie złączony:

I ten niewytłuszczony cytat też ma kluczowe znaczenie... jak czytasz coś takiego to myślisz, że zaakceptowałeś regulamin i nie masz szans... też tak kiedyś myślałem, ale to ma tylko stwarzać wrażenie, że jesteś bez szans... potem publikujesz posta na forum... inni użytkownicy utwierdzają Cię w przekonaniu, że jesteś bez szans... taka socjotechnika ;) A tak na prawdę to, że zaakceptowałeś regulamin nie jest jednoznaczne z tym, że jest on zgodny z prawem :)
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Twoje konto zostalo wylosowane to ograbienia przez ich system, w ostatnich dniach to bardzo standardowa procedura tam XD, wystarczy poczytac ostatnie opinie w glownym temacie chocby.
 
Do góry Bottom