>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - wpłaty/wypłaty

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Cieszcie się że chociaż możecie wypłacać. U mnie od 9 dni weryfikują prosty wyciąg bankowy i nic się w tej sprawie nie dzieje. Na czacie zbywają formułkami że przekażą ponaglenie do działu weryfikacji i sprawa otrzyma wyższy priorytet i oczywiście nadal nic. Zero kontaktu. Muszę się bezsilnie dopominać aby w końcu mieć możliwość wypłaty środków. Pomijam fakt że weryfikowali mnie już dwukrotnie. Ostatnio ponad rok temu bardzo dokładnie że zdjęciem z dowodem i kartką w ręku. Parodia
Ktos im chyba wyczyścił komputery:) cos czuje ze stracili część zapisanych danych. Dziwnym trafem odzyskałem dostep do bonusow 3tygodnie temu. Mój znajomy tez.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Ja mam to samo, czekam już 1,5 tygodnia - cały czas odpisują jakieś bzdury, nawet zdjęcie paszportu im dosłałem i debatują...
 
M 0

Makakił

Użytkownik
To są jakieś dziwne wymówki, że mają dużo pracy itp ale ile można prosty wyciąg weryfikować? Konkurencja daje radę w godzinę to załatwić. Tu 9 dni i końca nie widać
 
M 0

Makakił

Użytkownik
Przebojów z Superbet ciąg dalszy. 3 dni temu zweryfikowali i odblokowali wypłaty a dziś... zażyczyli sobie weryfikacji innego rachunku bankowego na który już wypłacałem przed poprzednią weryfikacją. To dlaczego nie chcieli od razu dwóch? Oczywiście wypłaty znowu zablokowane. To już przestało być śmieszne. Nie wiem co oni tam wyprawiają
 
M 0

Makakił

Użytkownik
10 dni minęło i nadal nic. Nawet e-maile ignorują a na chacie standardowe formułki, że czas weryfikacji wydłużony, Twoja sprawa ma charakter priorytetowy itp... Dno totalne
 
D 0

dvesi

Użytkownik
Witam, w grudniu wygrałem około 25k po czym zostało ono wypłacone na drugi dzień rano, (8 godzin po wygraniu kuponu) teraz czekam na wypłatę 12k już dzień i nadal transakcja w toku dodam że to wypłata szybkim przelewem p24, myślicie że mogą kręcić teraz jakieś wałki? Wszystko wpłacane z jednego konta nie wykorzystuję żadnych bonusów itp teoretycznie nie ma się do czego przyczepić, może za szybko panikuję ale na betclicu wypłata 10k miałem w 15 minut, wcześniej na superbecie też w miarę szybko a teraz minął dzień roboczy i nadal transakcja w toku. Czekał może ktoś dłużej na wypłatę? Chyba że czekają mnie cyrki z weryfikacjami ale nie ma się do czego teoretyczie przyczepić.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Witam, w grudniu wygrałem około 25k po czym zostało ono wypłacone na drugi dzień rano, (8 godzin po wygraniu kuponu) teraz czekam na wypłatę 12k już dzień i nadal transakcja w toku dodam że to wypłata szybkim przelewem p24, myślicie że mogą kręcić teraz jakieś wałki? Wszystko wpłacane z jednego konta nie wykorzystuję żadnych bonusów itp teoretycznie nie ma się do czego przyczepić, może za szybko panikuję ale na betclicu wypłata 10k miałem w 15 minut, wcześniej na superbecie też w miarę szybko a teraz minął dzień roboczy i nadal transakcja w toku. Czekał może ktoś dłużej na wypłatę? Chyba że czekają mnie cyrki z weryfikacjami ale nie ma się do czego teoretyczie przyczepić.
Serio panikujesz po jednym dniu? Zacznij się martwić po 3 tygodniach bo chyba tyle najdłużej czekałem. Nawet jak czeka Cię dodatkowa weryfikacja to w czym problem? Doslanie selfi z dowodem czy jakiegoś rachunku to są cyrki? Weźcie ludzie trochę wyluzujcie😉
 
D 0

dvesi

Użytkownik
No może nie tyle że panikuje, po prostu moje doświadczenia były takie że zawsze działo się to szybciutko po 15 minutach lub kilku godzinach pieniądze były i stąd trochę to zdziwienie. Ale no może i masz rację, dzięki za odpowiedź
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
M Makakił, D dvesi, K kajo88 Jak się Wasze tematy finalnie zakończyły? W jakim terminie udało się domknąć weryfikację / wypłaty?
Mam obecnie podobne przeboje... 🙈 Myślę, że wrzucę niebawem dokładny opis bo na razie minął "tylko" tydzień spuszczania mnie na drzewo 😉
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
nie pamiętam dokładnie, strzeliłbym że trwało to około 3 tygodni, ale po wszystkim wypłacili pieniądze i chyba jeszcze jakąś chwilę pozwalali grać nawet
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Proces weryfikacji trwał tydzień. Dostałem maila z potwierdzeniem odblokowania 10minut po rozmowie z konsultantem, gdzie zasugerowałem, że celowe opóźnianie procesu zgłoszę do UOKIK i po tym jak zrobiłem powyższy wpis na forum. Pewnie totalny zbiego okoliczności... :rolleyes:
Po odblokowaniu możliwości wypłat już dalej brak problemów. Jeden Przelew24 doszedł wczoraj w 1h i kolejny zlecony już po północy był zaksięgowany przed 8.00 rano.
 
Do góry Bottom