>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbet -Super Starcie

S 10,8K

smikasmik

Użytkownik
Na superbecie wystartowała nowa darmowa gra Super Starcie

Za maksymalną ilość osób w lidze jest procentowy boost do zdobytych punktów.

Jeśli twoja liga liczy od 6 do 10 graczy, podniesiemy ten wynik o 10%. Jeśli w twojej lidze jest 11-15 graczy, poprawimy ten wynik o 20%. Jeśli w twojej lidze jest 16-20 graczy, podniesiemy ten wynik o 30%.

Kod mojej ligi 65a3f2a0. Zapraszam.

Więcej info na stronie bukmachera w zakładce Super Starcie
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Dołączajcie również do tej ligi - żeby tylko ludzie z forum byli

Kod - f2fe5683
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Na superbecie wystartowała nowa darmowa gra Super Starcie

Za maksymalną ilość osób w lidze jest procentowy boost do zdobytych punktów.

Jeśli twoja liga liczy od 6 do 10 graczy, podniesiemy ten wynik o 10%. Jeśli w twojej lidze jest 11-15 graczy, poprawimy ten wynik o 20%. Jeśli w twojej lidze jest 16-20 graczy, podniesiemy ten wynik o 30%.

Kod mojej ligi 65a3f2a0. Zapraszam.

Więcej info na stronie bukmachera w zakładce Super Starcie
Dołączyłem. Fajnie jakby się udało zebrać w te 2 dni do startu 20 osób i jeszcze znających się na sporcie. Na razie jesteśmy w 4. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Dopiero przez aplikację się udało, tam była zakładka 'ligi'. Dołączyłem jako 17-sty. Powodzenia. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
S 10,8K

smikasmik

Użytkownik
Z tego co widzę to ja mam komplet 20 osób.Mozna brać udział maksymalnie w 5 ligach a więc można też zapisać się do ligi z kodem który podał Cabron Cabron albo utworzyć swoją lige
 
T 0

tomowkins

Użytkownik
Na wstępie się przywitam, bo jest to mój pierwszy wpis na forum, chociaż od jakiegoś czasu jestem czynnym obserwatorem.

Z tego co widzę, to obie polecane ligi są już pełne, więc gdyby ktoś jeszcze szukał, to... moja dziewczyna, która jest niedzielnym graczem (ale jakimś cudem szczęście jej sprzyja ;) )nie zdążyła się załapać do powyższych lig więc stwierdziła, że założy swoją swoją ligę. Gdyby ktoś jeszcze szukał swojego miejsca i nie jest przesądny, że kobieta w bukmacherce przynosi pecha, to zapraszam w jej imieniu:

KOD: 2ca6f2ec
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Widze do powyzszych lig już nie da się dolaczyć wieć zapraszam do swojej

KOd : 5165f38c
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
Do góry Bottom