>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

M 0

malipl

Użytkownik
Nic nie wymyśliłam , też nie uzyskałam odpowiedzi dlaczego , co jest przyczyną . Najpierw poprosili mnie o selfie z kartka i napisem superbet oraz aktualną datą po 3 dniach zaakceptowali po czym napisali jak w załączniku ze bonus nie zostanie przyznany …
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Może wróciły te lepsze promocje w superbox, bo dziś (na 1 czerwca) mam 20 bonusu a zakład za 40 więc dosyć opłacalne bo za wygrany też dają
 
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Witam użytkowników obserwujących temat. Mam pytanie, na które nie uzyskałem odpowiedzi od pracowników Superbet więc może ktoś po fachu zna temat i pomoże. Mianowicie chodzi mi o obstawianie niższych lig piłkarskich w Polsce ( konkretniej 4 liga ). Czy jest wymagana minimalna ilość zdarzeń ? Dla przykładu w STS muszą być minimum 3 aby przyjęto zakład. I jak u nich ze stawkami na tego typu, niszowe można powiedzieć rozgrywki ? Czy limitują do powiedzmy 50-100zł. czy można obstawić za większą kwotę ? Dodam, że chciałbym zagrać singla za większą stawkę, mają dużo wyższy kurs niż u konkurencji tyle czy jest to w Superbet do zrobienia ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam użytkowników obserwujących temat. Mam pytanie, na które nie uzyskałem odpowiedzi od pracowników Superbet więc może ktoś po fachu zna temat i pomoże. Mianowicie chodzi mi o obstawianie niższych lig piłkarskich w Polsce ( konkretniej 4 liga ). Czy jest wymagana minimalna ilość zdarzeń ? Dla przykładu w STS muszą być minimum 3 aby przyjęto zakład. I jak u nich ze stawkami na tego typu, niszowe można powiedzieć rozgrywki ? Czy limitują do powiedzmy 50-100zł. czy można obstawić za większą kwotę ? Dodam, że chciałbym zagrać singla za większą stawkę, mają dużo wyższy kurs niż u konkurencji tyle czy jest to w Superbet do zrobienia ?
Mozna single. Ja gralem po 500zl i bez problemu . Maja wyzsze kursy niż konkurencja na 3-4lige, zbyt późno reaguja
 
M 0

martin123154

Użytkownik
Pozwole sobie dopytać - jakie są powody dostania bana za „nadużywane” bonusów? Że ktoś gra tylko i wylacznie kupony pod bonusy bez jednoczesnego stawia nazwijmy to zwykłych bonusów? Czy po prostu jak ktoś jest za bardzo na plusie u danego buka to uznają że temu to bonusy nie potrzebne?
 
K 0

kukulka 70

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam tego pseudobuka .Stosuje złodziejskie praktyki.Po założeniu konta i zweryfikowaniu przy pierwszej wypłacie poprosili o selfie z karteczką syfbet .Dostali w ciągu kilku godzin .I kolejna weryfikacja wyciągi z konta.Potwierdzenie wpłaty.Tragiczny buk .Napisałem że chce zamknąć konto bo ma dosyć tych praktyk . Odpisali ,że konto zostało zamknCzy da się ięte a miałem tam ok 200 zł .Czy da się to odzyskać???
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam tego pseudobuka .Stosuje złodziejskie praktyki.Po założeniu konta i zweryfikowaniu przy pierwszej wypłacie poprosili o selfie z karteczką syfbet .Dostali w ciągu kilku godzin .I kolejna weryfikacja wyciągi z konta.Potwierdzenie wpłaty.Tragiczny buk .Napisałem że chce zamknąć konto bo ma dosyć tych praktyk . Odpisali ,że konto zostało zamknCzy da się ięte a miałem tam ok 200 zł .Czy da się to odzyskać???
Napisz do nich a nie tutaj.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Uważajcie na nich !!! Konto założone ok 2 tygodnie temu i pomyślnie zweryfikowane .Przy pierwszej wypłacie dodatkowa weryfikacja ,zdjęcie przy twarzy z karteczką syfbet .Wszystk dodane od razu.Po czym kolejna weryfikacja wyciągi z konta itd.Dodane po 1 dniu i weryfikacja 6 dzień bez odpowiedzi ,kompletna cisza.Na chacie gośc pisze ,że postara się przyśpieszyć proces.
NIE POLECAM ,omijać szerokim łukiem
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Nie da się czytać tego płaczu o dodatkową weryfikację. Czy wy wiecie jak takie firmy działają czy macie kaszankę w głowie? To firmy nastawione na zysk, nie instytucje charytatywne. W takich firmach jak Superbet, które oferują masę promocji muszą dodatkowo weryfikować klientów, bo mają z pewnością przez te promocje bardzo dużo nadużyć. Jak macie realne konto na siebie to w czym problem? Tylko krętacze wylewają tu jakieś żale.

A wpadłem tu żeby podzielić się opinią, że ostatnie promocje z Superboxu to jakiś kryminał i trochę po nich pojechać, ale widzę, że ich klientella trzyma podobny poziom.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nie da się czytać tego płaczu o dodatkową weryfikację. Czy wy wiecie jak takie firmy działają czy macie kaszankę w głowie? To firmy nastawione na zysk, nie instytucje charytatywne. W takich firmach jak Superbet, które oferują masę promocji muszą dodatkowo weryfikować klientów, bo mają z pewnością przez te promocje bardzo dużo nadużyć. Jak macie realne konto na siebie to w czym problem? Tylko krętacze wylewają tu jakieś żale.

A wpadłem tu żeby podzielić się opinią, że ostatnie promocje z Superboxu to jakiś kryminał i trochę po nich pojechać, ale widzę, że ich klientella trzyma podobny poziom.
Jeśli weryfikacja jest gorsza niż w wielu innych bukach to nie widzę problemu żeby to punktować. A z drugiej strony tobie można odpowiedzieć dokładnie tak samo, że promocje słabe bo firma jest nastawiona na zysk.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Wszędzie stosują weryfikację przy pomocy selfie i potwierdzeń depozytu. To zupełnie normalne i najczęściej jednorazowe. A że oni robią to częściej wcale się nie dziwie. Można się tylko domyślam ile mają fejk kont bo dzieci pozakładały konta na dziadków, mamuśki i siostry żeby kołeczkiem sobie pokręcić :)
 
M 482

mnich90

Użytkownik
Nie polecam, nie ma sensu tracić czas żeby zakładać tam konto. Wpłaciłem 200 zł i dostałem bonus 200 zł. Zagrałem za 200 zł remis Stal Mielec - Cracovia i za 200 zł bonusu remis w meczu Arka - Sandecja. Z bonusu wygrałem 598 zł i dalej już nie mogłem postawić za te pieniądze żadnego meczu. Napisałem maila, pierwsze co to weryfikacja z kartką superbet, wysłałem zdjęcie i w odpowiedzi otrzymałem, że dokument został zweryfikowany i zaakceptowany, nic na temat tego dlaczego nie mogę postawić żadnego zakładu. Napisałem kolejnego maila i odpisali, że moje konto zostało oznaczone jako próba nadużycia bonusów bez podania przyczyny. Nie wiem jak jakiej podstawie po zagraniu 2 różnych meczów mogli wywnioskować, że nadużywam bonus. Do super spin też mam zablokowany dostęp
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
lukashid 1,8K

lukashid

Użytkownik
Radzę uważać na Superbet. Skorzystałem z ich bonusu powitalnego „Bonus od depozytu 200 PLN”. Obstawiony za bonus kupon, 3 zdarzenia AKU, który wygrałem. Przy próbie wypłaty zażądali zdjęcia z napisem superbet, dowodu osobistego oraz wyciągu bankowego, mimo że kilka godzin przed wypłatą przeszedłem weryfikację. Wysłałem dokumenty natychmiast, a i tak czekałem na weryfikację 2 tygodnie! Po wypłacie środków otrzymałem informację o nadużyciu bonusów, a po wysłaniu informacji o wyjaśnieniach skwitowali to taką odpowiedzią:

ECA6232F-E9A0-463D-A3BD-356ADE1ECDD1.jpeg
Czyli generalnie, to mogą robić wszystko co im się podoba, bez podawania przyczyny, bo taki mają kaprys i regulamin :)
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kazdy bukmacher wyklucza z bonusow wedle wlasnego widzimisie glownie osoby, ktore uwaza za nieprofitowe. Nie jest to nic dziwnego a normalna praktyka. Sam wiele razy zostalem wykluczony z roznego rodzaju bonusow. Tak samo kazdy buk moze cie zlimitowac co chyba nigdy ci sie nie przydazylo skoro jestes w szoku, ze ci tylko bonusy ograniczyli. O oszustwie to mozna powiedziec jakby ci pieniadze zawineli i nie wyplacili a oni z tego co rozumiem wszystko ci wyplacili i dopiero pozniej napisali, ze wiecej bonusow nie dostaniesz.
 
M 482

mnich90

Użytkownik
Ja nie miałem możliwości wypłaty i z tego co zrozumiałem lukashid, to on też nie mógł wypłacić pieniędzy, które wygrał. Dla mnie to nie jest nic dziwnego, że jak ktoś dużo wygrywa to dostaje limity bo to akurat częsta praktyka ale już dziwne jest to, że nie łamiąc żadnego punktu regulaminu dostajesz blokadę na wypłatę pieniędzy, które wygrałeś. Mam konta u większości bukmacherów i obstawiam już ponad 10 lat więc nie musisz mi pisać o limitach i zasadach jakie mają bukmacherzy. Wygraliśmy w uczciwy sposób i zablokowali później środki. To jest oszustwo, a jak dla ciebie nie to trudno. Nie wiem po co ich bronić, kilka osób do mnie napisało i tak samo zostali potraktowani bez żadnego powodu.
 
Do góry Bottom