>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

P 0

pl677

Użytkownik
Jednak Superbet coraz bardziej oszczędza. Nie dość , że ich promocje były coraz słabsze to zauważyłem od paru dni , że je całkowicie zlikwidowali. Buk coraz słabszy.
 
G 1

gorniks

Użytkownik
Zauważyłem, że coraz więcej niepokojących rzeczy się u nich dzieje na swoim przykładzie i dobrze, że jest to forum i można poczytać co mnie tylko utwierdziło w tym przekonaniu. Poziom usług i to co mają do zaoferowania dla gracza jest u polskich firm coraz gorszy mam wrażenie. Ehhh tęsknię za Betssonem czy Unibetem z wpłatami przez Trustly. Trzymano tam poziom i nikt nikogo tak nie jebał. Jedynie ForBet jeszcze mi nie nabrudził, ale wszystko pewnie do czasu
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jednak Superbet coraz bardziej oszczędza. Nie dość , że ich promocje były coraz słabsze to zauważyłem od paru dni , że je całkowicie zlikwidowali. Buk coraz słabszy.
bym powiedział ze promocje teraz to maja sztos grasz za 100 zł dostajesz freebeta 100 zł wczoraj miałem 150 zł za zagranie zuzla a wczesniej zagraj za 20 zł dostaniesz 10 zł freebeta
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
no tak, promocji nie daja to buk slaby, mialbys wiedze i potrafilbys ich oskubac to by Ci zadne bonusy nie byly potrzebne, proste jak lanie z wiatrem.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Chyba poszła u nich jakaś aktualizacja, bo ja "awansowałem" z tego najgorszego poziomu bonusów na środkowy a raczej nic się u mnie nie zmieniło, cały czas na lekki plus u nich
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Chyba poszła u nich jakaś aktualizacja, bo ja "awansowałem" z tego najgorszego poziomu bonusów na środkowy a raczej nic się u mnie nie zmieniło, cały czas na lekki plus u nich
Chyba u wszystkich zmienili bonusy. W poniedziałek ostatnimi czasy miałem freebet 10% do 100zl , a dziś też 10% ale do 200zl
 
Do góry Bottom