>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SUPERBET - DZIADOSTWO

Z 0

zielony2009

Użytkownik
Powiem tak, miałem konto w około 20 - 30 bukmacherach, polskich i zagranicznych, ale takiego matactwa jak tutaj to nie widziałem.

Mianowicie bonusy powitalne, w tym reklamowany 300 zł za awans Polski w meczu Polska Szwecja nie zostały mi przyznane, gdyż nie zaznaczyłem zgód markentingowych.

Co to w ogóle za pomysł, żeby nie zaznaczać ich automatycznie, a następnie na tej podstawie odmawiać przyznania bonusu.

Nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ale gratuluję im inwencji, żeby tak robić ludzi w wała.

Kto się w jakimkolwiek buku takim czymś przejmował? Albo zgody był same zaznaczane albo buk nie zwracał na to uwagi przy przyznawaniu bonusów.

Niemniej widać jak w branże wchodzą Janusze biznesu, którzy tylko potrafią się reklamować bonusami, a o racjonalnych zasadach ich przyznawania nie ma już mowy.

Brak słów na to dziadostwo.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Grałeś w tylu firmach i dalej nie wiesz, że musisz zawsze zapoznać się z regulaminem promocji… kto tutaj jest Januszem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
B 0

benq17

Użytkownik
Nie ma to jak przyjść na forum i użalać się nad własną głupotą.
U następnego buka czytaj ze zrozumieniem regulaminy promocji/bonusów.
 
Z 0

zielony2009

Użytkownik
Po ponowieniu kontaktu z supportem bonusy 34 zł oraz 20 zł za aplikacje zostały mi przyznane, po prostu inny pracownik na chacie nie podniósł kwestii zgód marketingowych co poddaje pod wątpliwość ich rzetelność.

Bonus za mecz Polska-Szwecja nie został jeszcze przyznany, niemniej wskazuje to na niekonsekwencje bukmachera oraz dowolne i wybiórcze traktowanie regulaminów.

Domyślam się że w przypadku bonusów 34 zł oraz 20 zł mają gdzieś interpretacje regulaminu jednak jeżeli chodzi o promkę 300 zł to już na pewno mieli spory problem, żeby tak wysoki bonus właściwie za darmo wypłacić większej liczbie graczy.
 
Do góry Bottom