>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Superbet - bardzo konkurencyjna oferta powitalna

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mam swoje konta u różnych bukmacherów, w większości naziemnych, ale z części z nich z różnych względów nie korzystam. W ostatnim czasie moją uwagę przykuła oferta powitalna Superbet. Lubię korzystać z bonusów powitalnych, ale jednocześnie unikam ich jak ognia wtedy, gdy regulamin nakazuje dokonać sześciokrotnego obrotu. Zazwyczaj kończy się to utratą zarówno wkładu, jak i bonusu, no chyba że ktoś trafi na dobrą passę. Ja na przykład szybko straciłem pierwszą wpłatę u innego buka, który wymagał dość zaporowego obrotu.

Superbet natomiast - co mnie mocno zachęciło - oferuje bonus do 200 zł na start na warunkach dwukrotnego obrotu, z minimalnym kursem 1.8, i bez minimalnej ilości zdarzeń na kuponie. A co więcej - bukmacher zwraca do 1300 zł w formie bonusu (znowu na całkiem preferencyjnych warunkach) jeśli w pierwszym tygodniu gry, gracz jest na minusie.

No to mają mnie.

Co ciekawe, nie wiedziałem o tej ofercie póki nie przeczytałem posta, który został podlinkowany na stronie głównej naszego forum. Dlatego przedwczoraj wszedłem na reflinka i dokonałem rejestracji (pełnej). To był już moment kiedy zakończył się mój sezon wakacyjny, jestem też po publikacji swojego e-booka (w formie przewodnika), więc z dość sporą ilością czasu wolnego a przede wszystkim świeżym umysłem przejrzałem ofertę zdarzeń z tego dnia i tygodnia.

Z poniedziałkowej oferty wybrałem jedno jedyne sensowne zdarzenie, które zresztą opisałem tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/2-kolejka-laliga-20-08-23-08-2021.162937/post-7041992. Jednocześnie uznałem, że nie ma sensu tracić energię na zabawę w kupony po 10-20 zł. Wpłacę 1300 złotych i zagram jednorazowo, a w razie przegranej (z którą też się liczę), rozważę uważniejsze granie podczas koniecznego obrotu ewentualnym cashbackiem. Widziałem w tym zdarzeniu i jego kursie bardzo duże value, a jednocześnie nie miałem poczucia, że gram va banque, ponieważ z tyłu głowy miałem ten cashback.

Przeczytałem uważnie regulamin i dowiedziałem się, że w skład obrotu bonusem powitalnym (200 zł) nie wchodzą oferty specjalne (z podwyższonym kursem). Dlatego część stawki poszło Sevillę o standardowym kursie (2.40), a pozostałą - na ofertę specjalną o podwyższonym kursie (2.45). Co ciekawe, obydwa kursy były wyższe, niż proponowane przez Fortunę czy STS (które wpisałem w wyżej podlinkowanej analizie), co dało dodatkowy plus w kierunku tego buka.

Tak oto powstały trzy kupony:

1629897351542.png


1629897381754.png

1629897417536.png

Część z nas wie, jak mecz się skończył. Sporo osób, z tego co wiem, stawiało na gości. Do 93. minuty było 0:0. Oglądałem akurat wtedy track i nie pamiętam już co sobie myślałem, ale chyba w głowie pomyślałem: "dobra, ostatnia minuta, weźcie zróbcie to!". No i jak zobaczyłem że linia piłki na tracku niebezpiecznie krąży wokół pola karnego, poczułem lekkie przyspieszenie bicia serca. A po chwili - wow! Lamela trafił! Jednak jestem nauczony, żeby w takich sytuacjach nie cieszyć się przedwcześnie, zaczekać, bo VAR potrafi nieźle namieszać. Na szczęście VAR-u nie było. Ostatnia akcja meczu i wygrana.

Chwilę później na koncie głównym pojawiło się ponad 3000 złotych - z czego ponad 2800 zł z trafionych zdarzeń, a kolejne 200 - w ramach obróconego właśnie i uwolnionego bonusu powitalnego, który powędrował na konto główne. Naprawdę spoko - myślę - rzadko kiedy bukmacher dopuszcza obrót bonusem powitalnym kuponami zawierającymi tylko jedno zdarzenie - a takie warunki bardzo sobie cenię.

Całość tej kwoty wypłaciłem na konto w poniedziałek o godz. 23:45 (tak, wiem, że bukmacherzy nienawidzą bonus hunterów, ale ja z tym bukiem wcale się nie rozstaję, a wręcz zamierzam regularnie porównywać jego ofertę kursową z innymi), a na koncie pojawiła się półtorej doby później - po 12:00. To delikatny minus za długo idącą wypłatę, ale zdaje się, że był to incydentalny przypadek (na czacie uzyskałem informację, że wtorkowe wypłaty były delikatnie opóźnione).

Ogółem - duży plus. Oczywiście subiektywnie inaczej się ocenia buka, w którym się przegrało całą pierwszą wpłatę, a inaczej takiego, w którym zwróciła się ona ponaddwukrotnie, jednak ten post nie powstałby, gdyby nie moim zdaniem bardzo konkurencyjna oferta powitalna. Co więcej, otrzymałem dodatkowo 20 złotych bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej, a jeszcze w SuperSpinie ugrałem 5 zł. Trudno o wymyślenie sobie lepszego scenariusza w kontekście decyzji o rozpoczęciu gry u tego buka.

Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Do góry Bottom