>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SUPER PEWNIAKI - Jak to z nimi jest...

arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Powiem tak, od dluzszego czasu zastanawialo mnie stwierdzenie PUBLIC BET. Wiadomo o co chodzi. Mecz na ktory graja prawie wszyscy, ktory musi wejsc, no nie ma sily. Pewniak 100%, mozna grac w ciemno!!
Wczoraj Barcelona- Wisla, nie ma sie co oklamywac, zajebiscie duzo ludzi wczoraj stracilo kase.... zaajebiscie (!!)
Niedawno w weekend- Aston Villa ze Stoke 3:2
I teraz pytanie, moze najlepszym sposobem na to zeby nie wtapiac ,trzeba szerokim lukiem omijac takie mecze?
A moze grac przeciwnie niz wiekszosc?
Moze gracze druzyn ktore &quot;MUSZA&quot; wygrac, wiedza o tym ze sa mega faworytami i poprostu psychicznie nie wytrzymuja, nie moga sprostac presji i przegrywaja mecze, ktore powinni wygrac.
A moze poprostu brakuje im motywacji ( barca z wisla).
A moze my zle wybieramy mecz? Bo kto by wczoraj wymyslil ze wisla to wygra??
W sumie mozna bylo pomyslec ze skoro jest 4-0, to barca bedzie miala w dupie czy wygra czy nie.. zagrali sobie sparing i tyle
Trzeba obrac jakas strategie co do tych PUBLIC BETOW bo to juz nie jest smieszne... ???? )))
Tak mnie naszlo to wypisalem co mi na sercu lezalo ;]
 
G 46

ghs

Użytkownik
Kurs na Barcę był w granicach 1.4 - 1.5, więc jak to dla Ciebie jest pewniak, to może warto rozejrzeć się za innymi źródłami zarobkowania.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Nie w tym rzecz drogi kolego, rzecz w tym by podjac dyskusje na temat PUBLIC BET...
Bukmacherka nie jest moim zrodlem dochodu (zarobkowania), stracilem cale 10 zlotych (gralem HC (-2) :O) ???? DDDDDDDDDDDD
I kwestia polemiki nie jest kurs zdarzenia, ale meritum sprawy sa w rzeczy samej &quot;TE&quot; mecze ktore poprostu musza wejsc...
Ile kasy wczoraj przegralismy my wszyscy razem wzieci.. to Bog jeden wie...
I nie odpowiadaj arogancko, lecz czytaj ze zrozumieniem.... Panie ghs
 
fcbfcp 0

fcbfcp

Użytkownik
Dobry temat został podjety.
Cos w tym jest zebyby Public Bet nie grac. Wczoraj pisalem ze podobna sytuacja była ostatnio z Liga Swiatowa gdzie USA grali z Serbia.
Po prostu takie mecze nalezy odpuszczac jednak, tylko ciezko sie do tego zmobilizowac bo kurs 1,50 wczoraj na Barce kusil niemiłosiernie. Gdzie nie wszedłem na jakieś blogi zagraniczne tam każdy na Barce...
U nas na forum wczoraj tylko FCBiałas przestrzegał chyba tylko... Pozdrówka za rozwage!
Co poniektórzy dawali 10/10 na Barcelone i stracili niemało kasy.
A było tylko sobie pomyslec, że skoro klub z Katalonii ma zaliczke 4 goli, to wcale nie musi wygrac... ale powinien. Wiem. wiem teraz sie łatwo mówi ale czasami trzeba miec rozwage i nie byc pazerny na kurs. Czekam na opinie o tym temacie innych Userów
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
ghs ma taka maniere, ze odpowaiada w ten sposób ,
ale ma racje jezeli kurs 1,5 uwazasz za pewniaka, kursy sa zazwyczaj zanizane
i bywa ze lepiej zagrac coś po 1,8 niż 1,4.
Jesli chodzi o masówki to sa to dobre typy tylko wiadomo jak to w sporcie różnie bywa.
Barcy wczoraj nie grałem bo był to jednak troche niepewny typ, przeciez wygrali pierwszy mecz 4-0 to nawet jeśli w drugim grały same gwiazdy to juz im tak nie zależało
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Ale nie kurs tutaj jest pewniakiem tylko zdarzenie sportowe. Pewniakiem jest wynik zdarzenia sportowego - ze &quot;TA&quot; druzyna wygra a nie przeciwna.. i ludzie jada po 9.5/10 czy 10/10...

Rozumiesz?
Bo jak by wczoraj kurs na barce byl 1.2 to i tak pewnie wiekszosc by to pobrala na podbicie...
A jak by bylo 1.8-2.0 to tez by sie wszyscy jarali i pobrali z zamknietymi oczami za duze sumy....

Tak pozatym nigdzie nie napisalem ze kurs 1.50 uwazam za pewniaka.... Nigdzie w 1 wypowiedzi nie podjalem tematu kursu :|
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Właśnie wczorajszy mecz Wisły pokazał że w pilce nie ma nie było i nie bedzie 100% pewniaków. Są tylko mecze bardziej i mniej pewne ;] Załóżmy że lider tabeli który wygrał ostatnie 5 spotkań gra z outsiderem ligi i kurs na tego lidera właśnie wynosi 1,5... jedna osoba pewna zwyciestwa lidera postawi na kurs 1,5 a ktoś inny liczac w koncu na potkniecie postawi na takiego outsidera po kursie 5... kto bedzie bardziej szczesliwy jesli trafi ? tego nie wiem, ale wiem kto sie bardziej wku*** jeśli wtopi... no już styknie tego bo się rozpisałem...:jezora:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Pewniak to pojęcie względne. Pewne jest to że wyzej dupy nie podskoczysz. Kiedy stawiasz na typ niezależnie od kursu czy jest to 1.05 czy 2.0 to trzeba się liczyć z przegraną. W profesjonalnym buchmacherstwie termin pewniak nie powinien w ogóle funkcjonować.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Chyba wiem o co koledze chodzi. Często pojawia się na forum i ogólnie w internecie jakieś zdarzenia, które wszyscy grają. Tzw. masówka i wcale nie musi to być mały kurs, często dochodzi do 1.6-1.7. Wszystkim się wydaje, że któraś drużyna po prosu musi wygrać i mają dziesiątki argumentów które to niby potwierdzają, kursy spadają jak szalone, a tymczasem... wygrywa ta druga ekipa ????

Myślę, że to jest pewne zjawisko psychologiczne, wszyscy to grają, gram i ja. A czym więcej ludzi gra i przekonuje do danego meczu, tym więcej znajduje się kolejnych, którzy chcą to zagrać. I tak koło się zamyka ???? Dlatego tak ważne jest, żeby nie sugerować się za bardzo tym co wszystkim wydaje. Większość u buka kasę wtapia, więc jeśli większość gra ten sam typ, nie znaczy to wcale że ten typ jest dobry...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Dokładnie, takie papugowanie opiera się na psychologii. Jeśli dużo osób to stawia to przecież nie mogą sie mylić pzoa tym w razie porażki nie będę sam.
Wracając do tematu nie ma super pewniaków, ktos kiedys powiedział że przewazni zawodzą faworyci. Wczorajszy mecz dla Barcy był meczem o pietruszkę o ile typ na over można zrozumieć to czysta dwójka wcale nie była takim pewniakiem. Nie warto również grać pewniaków poniżej kursy 1.20. Dla mnie okreslenie pewniak padłoby gdyby było spełnione kilka warunków: po perwsze mecz na własnym stadionie, drużyna bez kontuzji w najsilniejszym składnie lub ewentualnie młodzi zawodnicy zawsze chętni coś udowodnić trenerowi, idealna pogoda, wypowiedzi trenera i działaczy o największej mobilizacji, dobrze jeśli byłyby premie za wygraną, walka o tytuł lidera lub vice ewentualnie przeskoczenie kilka oczek wzwyż, goście mający kontuzję, mający długi oraz konflikty oraz historia spotkań która jednoznacznie by wskazywała na faworyta tego meczu. W takim przypadku jesli te warunki były by spełnione gotów byłbym cichutko pod nosem powiedzieć pewniak.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Trzeba też określić kategorie pewniaka bo jak drużyna w dwumeczu prowadzi przykładowo 4-0 no to trzeba liczyć się z niespodzianką inna sprawa jakby bylo 1-0/2-1/2-0 po to osiąga sie wysoki rezultat w pierwszym spotkaniu aby specjalnie nie przemęczac sie w rewanzu i tak było i tym razem co wy myśleliście że Henry wyjdzie na czworaka i będzie strzelał gole za połowy?? ???? A jak już nie możecie przeboleć własnej glupoty plując na niski poziom polskiej piłki i zagraliście na Barcelone to macie na przyszłość ;)
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Nie przeprowadzałem żadnych szczegółowych badań w tym temacie ale zauważyłem że jak leci masówka w typach dnia gdzie po kilka osób daje podobny zakład to bardzo ale to bardzo często typ nie wchodzi. ???? Może to jakaś metoda. ????
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Prosty sposób na pewniaka - jeżeli wszyscy grają masowo jakiś typ, zagraj odwrotnie i wyjdziesz na typ dobrze na pewno. Buki wiedzą co robią wystawiając niskie kursy.
 
grb08 0

grb08

Użytkownik
Lionel21 ale należałoby dodac, by grac tylko czasem tą odwrotnosc. Bo niekiedy się sprawdza, niekiedy nie...
Recepty na pewny typ nie ma, potrzebne jest info z pewnego źródła, takowe są na forach zamkniętych, w dodatku PŁATNYCH, min. na znanym na świecie fixedforum.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Jeżeli będziesz grać tak czasem, to może to nie przynieść efektów. Tak naprawdę jeżeli większość gra typ po kursie 1.20 - 1.50 a Ty masz choć cień wątpliwości, że nie wejdzie to śmiało graj odwrotni
 
Do góry Bottom