>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Super bonus ongame na heypoker.com

D 0

dzc

Użytkownik
W porownaniu do wszystkich innych pokoi ongame masz za 10 pktow 1$ a tutaj masz tylko za 6pktow 1$
Heybonus up to 2500$ and only 6 vip points per $
The best deposit and reload bonus on the market are here. The bonus is eligible for both new and existing heypoker players.
100% bonus up to 2500$
Zasady są proste:
Wpłacasz ile chcesz i masz 30 dni aby uwolnić cały bonus i tylko 6x tyle pktow musisz uzbierac ile wplacisz naprzykład wplacasz 100$ musisz ugrac 600 pktow aby uzyskac swoje 100$ bonusu.
Musisz ugrac oczywiscie 600 pktow abys dostal odrazu 100$ bonus nie uwalnia sie po trochu

Ponizej masz link jak leca punkty za rake:
http://heypoker.com/v2/?page=0&amp;page=99
*Ta promocja nie jest dostepna dla graczy z ongoing(to znaczy chyba aktywnym) jakimkolwiek bonusem

Moze komus sie przyda bo jak mowilem rozni sie od reszty bonusow z sieci ongame.
A na dodatek dla osob ktore uzbieraja 500 vipow czeka niespodzianka(niestety tylko dla nowych uzytkownikow).
wyslij email tutaj: [email protected]
jak uzbierasz 500Vip to otrzymasz od nich w ciagu dwoch tygodni
t-shirt, hoody(bluza z kapturem), keyholder(krazek na klucze albo cos w tym stylu) and pin (nie wiem co to ???? ) ta promocja laczy sie z ta pierwsza wiec napisalem przy okazji
 
D 0

dzc

Użytkownik
nie zasmiecac tematu ???? nie nabijac postow :p ja to zrobilem temat aby kazdy mogl odebrac bluze hej poker ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ja kiedys próbowałem zarejestrować sie do heypoker bo dawali 10$ i miałem prolbem z wpisaniem poprawnego nr telefonu tz. wpisywałem +48 nr tel było źle wpisywałem normalny numer bez niczego było źle wpisywałem
+(48) nr tel źle, wpisywałem (+48) nr tel źle. Ktos wie jak ma wyglądać właściwy format numeru telefonu??
 
B 4

bot_13

Użytkownik
mozna wpisywac 0048 i nr tel. kom. albo stacjonarnego. do stacjonarnego kierunek 004891 ... to jest kierunek na szczecin itp.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Z tego co widzę, to na Tower jest 7,5pkt na 1$ ????
To zle widzisz, w ich najlepszym bonusie &quot;Twins Bonus&quot; z tego co pamietam tak sie nazywa, masz pierwszy bonus do 200$ po 5pkt za 1$ ???? Popatrz dokladnie na stronie
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
To zle widzisz, w ich najlepszym bonusie &quot;Twins Bonus&quot; z tego co pamietam tak sie nazywa, masz pierwszy bonus do 200$ po 5pkt za 1$ ???? Popatrz dokladnie na stronie
Rzeczywiście też jest taki bonus, ale ten co ja mówię też ;)
 
D 0

dzc

Użytkownik
w iledni mozna uzbierac te 500Puynktow na heypoker.com?
jak byla promocja 10$ za free to w trzy dni po 3 godziny sesji zrobilem 620$ i mialem około 700pktow ale wtedy nie znalem strategi ???? grałem po swojemu :p czyli na ostrym farcie jechałem ;d
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Tez wycashowalem od nich tego bonusa 10$ ???? Co prawda tylko 150$ wyplacilem ale jak na poczatki pokera bylo niezle ;)
 
Do góry Bottom