>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Super bonus ongame na heypoker.com

D 0

dzc

Użytkownik
W porownaniu do wszystkich innych pokoi ongame masz za 10 pktow 1$ a tutaj masz tylko za 6pktow 1$
Heybonus up to 2500$ and only 6 vip points per $
The best deposit and reload bonus on the market are here. The bonus is eligible for both new and existing heypoker players.
100% bonus up to 2500$
Zasady są proste:
Wpłacasz ile chcesz i masz 30 dni aby uwolnić cały bonus i tylko 6x tyle pktow musisz uzbierac ile wplacisz naprzykład wplacasz 100$ musisz ugrac 600 pktow aby uzyskac swoje 100$ bonusu.
Musisz ugrac oczywiscie 600 pktow abys dostal odrazu 100$ bonus nie uwalnia sie po trochu

Ponizej masz link jak leca punkty za rake:
http://heypoker.com/v2/?page=0&amp;page=99
*Ta promocja nie jest dostepna dla graczy z ongoing(to znaczy chyba aktywnym) jakimkolwiek bonusem

Moze komus sie przyda bo jak mowilem rozni sie od reszty bonusow z sieci ongame.
A na dodatek dla osob ktore uzbieraja 500 vipow czeka niespodzianka(niestety tylko dla nowych uzytkownikow).
wyslij email tutaj: [email protected]
jak uzbierasz 500Vip to otrzymasz od nich w ciagu dwoch tygodni
t-shirt, hoody(bluza z kapturem), keyholder(krazek na klucze albo cos w tym stylu) and pin (nie wiem co to ???? ) ta promocja laczy sie z ta pierwsza wiec napisalem przy okazji
 
D 0

dzc

Użytkownik
nie zasmiecac tematu ???? nie nabijac postow :p ja to zrobilem temat aby kazdy mogl odebrac bluze hej poker ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
ja kiedys próbowałem zarejestrować sie do heypoker bo dawali 10$ i miałem prolbem z wpisaniem poprawnego nr telefonu tz. wpisywałem +48 nr tel było źle wpisywałem normalny numer bez niczego było źle wpisywałem
+(48) nr tel źle, wpisywałem (+48) nr tel źle. Ktos wie jak ma wyglądać właściwy format numeru telefonu??
 
B 4

bot_13

Użytkownik
mozna wpisywac 0048 i nr tel. kom. albo stacjonarnego. do stacjonarnego kierunek 004891 ... to jest kierunek na szczecin itp.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Z tego co widzę, to na Tower jest 7,5pkt na 1$ ????
To zle widzisz, w ich najlepszym bonusie &quot;Twins Bonus&quot; z tego co pamietam tak sie nazywa, masz pierwszy bonus do 200$ po 5pkt za 1$ ???? Popatrz dokladnie na stronie
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
To zle widzisz, w ich najlepszym bonusie &quot;Twins Bonus&quot; z tego co pamietam tak sie nazywa, masz pierwszy bonus do 200$ po 5pkt za 1$ ???? Popatrz dokladnie na stronie
Rzeczywiście też jest taki bonus, ale ten co ja mówię też ;)
 
D 0

dzc

Użytkownik
w iledni mozna uzbierac te 500Puynktow na heypoker.com?
jak byla promocja 10$ za free to w trzy dni po 3 godziny sesji zrobilem 620$ i mialem około 700pktow ale wtedy nie znalem strategi ???? grałem po swojemu :p czyli na ostrym farcie jechałem ;d
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Tez wycashowalem od nich tego bonusa 10$ ???? Co prawda tylko 150$ wyplacilem ale jak na poczatki pokera bylo niezle ;)
 
Do góry Bottom