>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

sunshine picks by Grzecho

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
IHK Sparta Sarpsborg - Lillehammer IK​

Typ: 1 Kurs: 1,80​

-
HC Kosice - MHC Martin​

Typ: 1 Kurs: 1,40​

-
HKM Zvolen - HK 36 Skalica​

Typ: 1 Kurs: 1,60​


STAWKA: 20,00 zł
EWK: 80,64 zł

Analizy w odpowiednich działach.


I jeszcze coś takiego dla emocji ale wszystkie spotkania przemyślałem, do większości są analizy więc zobaczymy. Na zakończenie roku (chyba że wydarzy się coś nieprzewidzianego):

Przyjemnej lektury :spokodfhgfh:
 
Z 0

zaba1978

Użytkownik
Jednak czeska liga jest do bani.Jak juz wczeszniej pisales:

Oglądałem zaledwie kilka spotkań w tym sezonie O2 Extraligi i w tej lidze właściwie nie ma gdzie znaleźć pkt zaczepienia: atut własnej tafli nie ma większego znaczenia co potwierdził ostatni mecz Żlin, skala osłabień, kontuzji też, co zaczyna być zastanawiające, nie mówiąc już o 2H2 (które świetnie się sprawdza chociażby w słowackiej lidze)... zespół, który wygrał w poprzednim sezonie rundę zasadniczą, play off zakończyli na półfinale w tym sezonie niemal zamyka ligową tabelę, a przecież wielu kluczowych zawodników nie sprzedali. Wobec tylu zmiennych przydałaby się chociaż jedna stała i kiedy ją znajdę na pewno wrócę do typowania tej ligi, bo w poprzednim sezonie przyniosła konkretne zyski, w tym niestety już nie
No ale nic sie nie stalo po prostu czeska liga idzie narazie na bok????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
IHK Sparta Sarpsborg - Lillehammer IK
2:0 (0:0 1:0 1:0)
HC Kosice - MHC Martin
5:3 (1:2 2:0 2:1)
HKM Zvolen - HK 36 Skalica
4:2 (1:0 0:1 3:1)
Wygrana: 80,64
Zysk: 60,64

Jak gra Slovnaft Extraliga jest i zysk :spokodfhgfh: Szkoda, że nie zagrałem wszystkich typów które podałem ale warto było trochę poczekać aż liga ruszy ;)
na bwinie są większe kursy co do hokeja.
W pierwszym kuponie miałem 4.56, a w drugim 60.76
Pozdrawiam i polecam bwina
Niestety bwin zamknął mi konto przy próbie wypłaty (mimo wszystko) dość sporej kasy powołując się na jakiś pkt w regulaminie (już nie pamiętam który) w którym to było napisane iż bwin zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i zajęcia depozytu bez podania przyczyny (czy jakoś tak to brzmiało). Opinie o tym buku zatrzymam dla siebie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
STATYSTYKI - ROK: 2008

PODANE ZAKŁADY: 312
TRAFIONE: 142 (45,51%)
NIETRAFIONE: 170 (54,49%)
PODANE TYPY: 978
TRAFIONE: 726 (74,26%)
NIETRAFIONE: 252 (25,77%)
NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA ROKU:​

SIERPIEŃ - Grzecho w parze z BigStarem wygrywa konkurs &#39;Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008&#39;
LISTOPAD - -||- dołącza do grupy moderatów
GRUDZIEŃ - -||- trafia do działu VIP

NAJWYŻSZE TRAFIONE KURSY: (stan na koniec 2008r.)​

PIŁKA NOŻNA:
26.08.2008r. Wisła Kraków - FC Barcelona
TYP: 1 WYNIK: 1:0 KURS: 6,00

TENIS:
05.05.2008r.
(zakład live przy stanie 0:2) Lisicki S. - Peer S. TYP: 1 WYNIK: 7:6 6:1 KURS: 8,00


KOSZYKÓWKA:
27.04.2008r. CB Murcia - Pamesa Valencia
TYP: 2 WYNIK: 79:104 KURS:1,65

SIATKÓWKA:
03.04.2008r. Olsztyn PZU AZS - Bot Skra Belchatow
TYP: 2 WYNIK: 1:3 KURS: 1,65

PIŁKA RĘCZNA:
05.02.2008r.
(pierwsze 3 bramki w 2 połowie? zakład live) THW Kiel - Rhein Neckar Löwen TYP: 1 WYNIK: 3:1 KURS: 1,60

HOKEJ:
16.12.2008r. MHC Martin - HK ŠKP Aquacity Poprad
TYP: 2 WYNIK: 0:3 KURS: 4,50

F1:
09.09.2007r. Alonso wygra GP
TYP: TAK WYNIK: V KURS: 1.50

Koniec roku to również dobry moment na podsumowanie moich prognoz na temat układu sił w polskiej Ekstraklasie (http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=583569&amp;amp;postcount=615). A oto jak one się sprawdzają na &#39;półmetku&#39; :​

ARKA GDYNIA: Mój typ: walka o utrzymanie; Aktualna pozycja: 7 miejsce; Sprawdzalność: 50%
CRACOVIA KRAKÓW: Mój typ: walka o utrzymanie; Aktualna pozycja: 15 miejsce; Sprawdzalność: 100%
GKS BOT BEŁCHATÓW: Mój typ: miejsce 8-12; Aktualna pozycja: 5 miejsce; Sprawdzalność: 45%
GÓRNIK ZABRZE: Mój typ: miejsce 5-8; Aktualna pozycja: 16 miejsce; Sprawdzalność: 0%
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK: Mój typ: spadek; Aktualna pozycja: 10 miejsce; Sprawdzalność: 40%
LECH POZNAŃ: Mój typ: miejsce 2-3; Aktualna pozycja: 1 miejsce; Sprawdzalność: 90%
LECHIA GDAŃSK: Mój typ: miejsce 8-12; Aktualna pozycja: 11 miejsce; Sprawdzalność: 100%
LEGIA WARSZAWA: Mój typ: miejsce 2-3; Aktualna pozycja: 2 miejsce; Sprawdzalność: 100%
ŁKS ŁÓDŹ: Mój typ: miejsce spadek; Aktualna pozycja: 13 miejsce; Sprawdzalność: 95%
MKS ODRA WODZISŁAW: Mój typ: miejsce 8-12; Aktualna pozycja: 12 miejsce; Sprawdzalność: 100%
PIAST GLIWICE: Mój typ: spadek; Aktualna pozycja: 14 miejsce; Sprawdzalność: 90%
POLONIA BYTOM: Mój typ: kandydat do spadku; Aktualna pozycja: 9 miejsce; Sprawdzalność: 75%
POLONIA WARSZAWA: Mój typ: miejsce 3-5; Aktualna pozycja: 3 miejsce; Sprawdzalność: 100%
RUCH CHORZÓW: Mój typ: miejsce 8-12; Aktualna pozycja: 8 miejsce; Sprawdzalność: 100%
ŚLĄSK WROCŁAW: Mój typ: miejsce 8-12; Aktualna pozycja: 6 miejsce; Sprawdzalność: 60%
WISŁA KRAKÓW: Mój typ: mistrzostwo; Aktualna pozycja: 4 miejsce; Sprawdzalność: 90%
Przy obliczaniu mimo wszystko umownej sprawdzalności brałem pod uwagę takie czynniki jak m. in.: zdobycz pkt, wyniki, styl gry, co się działo w poszczególnych klubach w tej rundzie oraz przede wszystkim pozycje w tabeli i stratę pkt do prognozowanego miejsca.
I na sam koniec zaglądamy do kilku klubów, które opisywałem w poprzednim temacie, czyli &#39;za kogo Grzecho trzyma kciuki w sezonie 2008/2009 ?!&#39;​

Część I: Bundesliga: http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=601787&amp;amp;postcount=641
DSC Arminia Bielefeld - 14 miejsce po rundzie jesiennej i kapitalna postawa Artura Wichniarka. Trochę razi nieskuteczność zespołu i tylko 2 odniesione zwycięstwa ale wierzę, że są oni wstanie osiągnąć swój cel jakim jest utrzymanie w Bundeslidze a co za tym idzie, pobicia klubowego rekordu w ilości sezonów spędzonych w szeregach najlepszych.
Borussia 09 Dortmund - jeden z lepszych sezonów klubu od ładnych kilku lat. Tylko 6 pkt straty do lidera i zaledwie 2 porażki w rundzie, kibice mogą być zadowoleni z postawy zespołu. W Pucharze Uefa trochę pechowo odpadli przed fazą grupową ale myślę, że w tym sezonie na pewno znajdą się w czołówce ligi. No i Brawo Kuba - 10 goli i 18 asyst, wynik imponujący.
Część II: półwysep Iberyjski: http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=605449&amp;amp;postcount=650
SL BENFICA LIZBONA - transfery trochę się nie przekładają na postawę zespołu: w Europie katastrofa, w rodzimej lidze liderują ale bez szczególnej przewagi. W tym sezonie została im już tylko walka o mistrzostwo i jeśli nie wywalczą majstra, może być niewesoło w klubie.
ALBACETE 1940 BALOMPIE S.A.D - miała być walka o utrzymanie jest środek tabeli czyli dobrze. 7 pkt przewagi nad 19 zespołem jest bezpieczną zaliczką i trochę spokoju w szeregi zespołu wprowadzi ale jest też zespół może się pokusić o niespodziankę, wszak do wicelidera traci zaledwie 6 pkt...

Część III: Europa Środkowa:
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=609527&amp;amp;postcount=657

PSV EIDHOVEN - katastrofa w Lidze Mistrzów i słaba postawa w lidze. Tak słabo grającego PSV dawno nie widziałem, skład wymaga dużych wzmocnień bo rywale silni i jeśli szybko się coś nie zmieni w tym klubie to w przyszłym sezonie może nie być LM...
AS MONACO - kontuzje, brak formy, słaba postawa. Zespół nie rozpieszcza kibiców, nie widać w nim właściwie żadnych pozytywów. Nie potrafią wygrać spotkania w którym prowadzą 3:0, ba nie potrafią go nawet zremisować. U siebie jakoś kuleją, gorzej z wyjazdami.
Część IV: Europa południowa: http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=615021&amp;amp;postcount=663
OLIMPIACOS PIREUS - szybko odpadli z LM, w Pucharze Uefa jakoś sobie radzą. Kapitalna postawa na swoim stadionie, na wyjazdach bez zarzutów, na ligę grecką zespół kompletny, wielka szkoda że LM im nie wyszła.
JUVENTUS TURYN - świetna gra w Lidze Mistrzów i Serie A, z przyjemnością się ogląda ten zespół. Bardzo dobra linia obronna jak na Włochów przystało i jeszcze lepsza gra w ataku. Sądzę, że sporo namieszają w LM, jeśli spojrzymy na skład, to połowa zawodników leczy kontuzje... ta lepsza połowa. Aż strach pomyśleć jak oni będą grali, kiedy wszyscy będą zdrowi!

Część V: Wielka Brytania:
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=619502&amp;amp;postcount=668
CELTIC GLASGOW - w Lidze Mistrzów nie wyszło, ale trzeba przyznać że mieli małe szanse na awans. Totalna porażką jest jednak ich brak nawet w Pucharze Uefa. W Szkocji pewnie zmierzają po mistrzostwo. Pewnie już w najbliższym okienku transferowym będą się zbroić by nie powtórzyć klęski w Euro pucharach z tego sezonu, zobaczymy co z tego wyjdzie.
MANCHESTER UNITED - jak na razie mają udany sezon. Wywalczyli Klubowe Mistrzostwo Świata, graja dalej w LM i są na dobrej drodze do obrony tytułu mistrzowskiego. Szkoda tylko że Tomek tak rzadko pojawia się w podstawowym składzie.

Część VI: rest of Europe: http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=633095&amp;amp;postcount=685

WISŁA KRAKÓW - bez kilku dobrych transferów się nie obejdzie. Mam nadzieję, że Garguła w końcu trafi pod Wawel, lewoskrzydłowy, napastnik i bramkarz też by się przydali. Zobaczymy kogo będą wstanie kupić, bo rywale nie śpią a wyraźnie brakuje świeżości w grze. Pojedynki z Barceloną czy Tottenhamem były piękne i liczę na podobne w przyszłym sezonie.
FENERBAHCE STAMBUŁ - kompletna katastrofa. Zespół w niczym nie przypomina tego z zeszłego sezonu. Wówczas ogrywali w pięknym stylu Chelsea i walczyli w LM, w tym nie potrafią wygrać z FC Porto czy Dynamem Kijów. Zmiana trenera była ogromnym błędem.

To tyle, jeśli chodzi o rok 2008. Mam nadzieję, że kolejny będzie lepszy i zrobię wszystko by taki był. ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Rzadko, a wręcz wogóle nie komentuje typów innych ale jak zobaczyłem tego posta to zrobie wyjątek xD Na ogół gram swoje typy, głównie pilke i hokej europejski więc proste że regularnie przegladam i czytam te wszystkie tematy w tym Twoje. Co do analiz do dość fajnie piszesz, w miare konkretnie, a nie jakies tam lanie wody :spokodfhgfh: Widać że znasz sie na sporcie i masz chęci żeby się swoimi pomysłami dzielić. Co do skuteczność to różnie to bywa :p ...ale co tam ???? Fajnie bedzie jak dalejsz bedziesz podawał typy i udzielał sie na forum ????


No i żeby mi sie kiedyś chciało pisać takie rozbudowane posty ???? ...leń straszne zwierzę ????


????
 
raczo 4

raczo

Użytkownik
Brawo za wszystko jednym slowem i pozdro ????
Ale jest cos to mnie troche zastanawia ...
Borussia 09 Dortmund - jeden z lepszych sezonów klubu od ładnych kilku lat. Tylko 6 pkt straty do lidera i zaledwie 2 porażki w rundzie, kibice mogą być zadowoleni z postawy zespołu. W Pucharze Uefa trochę pechowo odpadli przed fazą grupową ale myślę, że w tym sezonie na pewno znajdą się w czołówce ligi. No i Brawo Kuba - 10 goli i 18 asyst, wynik imponujący.
Z wszystkim sie zgadzam bo jestem kibicem BVB i wkoncu jestem zadowolony z wynikow ale z kąd wyczailes te 10 goli i 18 asyst Kuby ...?
???? ???? ????
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Brawo za wszystko jednym slowem i pozdro ????

Ale jest cos to mnie troche zastanawia ...




Z wszystkim sie zgadzam bo jestem kibicem BVB i wkoncu jestem zadowolony z wynikow ale z kąd wyczailes te 10 goli i 18 asyst Kuby ...?
???? ???? ????
Moze przewidzial juz jego osiagniecia na koniec sezonu :-D . Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kilka propozycji na dziś:

O2 Extraliga:
HC Chemopetrol Litvinov - HC Znojmo 1 1,50
HC Plzen - HC Kladno (under/over 5.5) 2 1,80

Slovnaft Extraliga:
HK SKP Poprad - HKM Nitra 1 1,90

ERSTE Bank Eishockey Liga:
EC Red Bull Salzburg - EHC Liwest Black Wings Linz (under/over 5.5) 2 1,50
EC VSV - EC Graz 99ers 1 1,50


Analiza do spotkań (oprócz czeskiej ligi) w odpowiednich działach.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
a ty juz nie grasz?
Nie, pisałem już wcześniej że w tym roku już raczej nic nie puszcze, jeśli się zdecyduje coś dziś jednak zagrać to będzie to właśnie te 5 spotkań za symboliczną stawkę (10,00 zł) na dosłownie chwilkę przed pierwszym meczem. Myślę, że 2-3 dni przerwy dobrze mi zrobi, wiadomo idzie sylwek później nowy rok i nie wiem czy będę wstanie cokolwiek ułożyć a chcę rok zakończyć optymistycznym akcentem, stąd decyzja o bardzo krótkiej przerwie ;)
Jeszcze słówko do tych spotkań: mecz Popradu przeanalizowałem najdokładniej z tych wszystkich, w Austrii trochę niespodzianek było w ostatniej kolejce ale ta wygląda dość ciekawie więc można zaryzykować. Jeśli chodzi o ligę czeską to wiadomo, ostatnio dużo niespodzianek było ale zarówno Plzen jak i Kładno lubią ostatnio strzelać i nie grzeszą skutecznością w obronie więc jest duża szansa na wysoki wynik w tym meczu albo chociaż taki który pokryje hc. Nawet buki zgłupiały przy tym meczu, bo nie potrafia określić co jest bardziej prawdopodobne under czy over wystawiając takie same kursy na oba zdarzenia. Litvinov u siebie to skuteczny zespół (1 dogrywka) i dobra defensywa. Znojmo na wyjazdach zaś przy porażkach nie zaliczyło nawet dogrywki, gładko oddają spotkania a strzelanie bramek też im wychodzi z ogromnym wysiłkiem.


edit: ok, poszło dla wyrównania stanu konta:

 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
IIHF World u20 Championship Div. I Ottawa 2008
-

Typ: 2 Kurs: 2,00​

-
Słowacja - Finlandia

Typ: 2 Kurs: 1,45​

STAWKA: 10,00 zł
EWK: 29,00 zł

szampańskiej zabawy i szczęśliwego nowego roku wszystkim!
I tyle zostało z postanowienia że w tym roku już nic nie posyłam... spotkania wyglądają ciekawie. Finów od zawsze lubiłem i bardzo rzadko mnie zawodzą, Rosjanie natomiast mają zdolną młodzież, porównując ich spotkania właśnie z Finlandią lepsze wrażenie pozostawiła repr. zbornej i stąd typ właśnie na nich.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
sezon 2009

Od tego roku będzie kilka zmian:
1. Nie będzie już zakładów &#39;dla emocji&#39;.
2. Stawkę będę podawał w skali 1-10/10 gdzie 1 to będzie 10 zł a 10 - 100 zł.
3. Typy z: NHL, KHL, DEL i O2 Extraligi (w większości) będą zapożyczone od innych typerów lub z innych for (większości zagranicznych), analiz naturalnie do tych typów nie będzie.
4. Tak jak to miało miejsce do tej pory będę się starał w miarę możliwości do każdego typu pisać analizę.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
SC Bern - GE Servette HC
3:0 (0:0 2:0 1:0)
GCK Lions - EHC Basel
5:4 (2:2 1:1 2:1)
Nie wykorzystać żadnej z 6 przewag i stracić gola w 16s po doprowadzeniu do wyrównania... Basel to się umie bawić ;P stawka minimalna, więc cudów nie ma.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
EHC Liwest Black Wings Linz - HK Acroni Jesenice​
ERSTE Bank Eishockey Liga 02.01. 19:15

Typ: 1 Kurs: 1,65​

-
HC Innsbruck - EC Graz 99ers​
ERSTE Bank Eishockey Liga 02.01. 19:15

Typ: 1 Kurs: 1,55​


2/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom