>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

sunshine picks by Grzecho

Status
Zamknięty.
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
ktos usunal posta ktory byl wyzej ale zostawie juz ten wpis...

Kursy male nie sa bo to sa faworyci spotkan ktorzy bardzo rzadko odpadaja w I rundach wiec cudow od bukow nie mozna oczekiwac. Lubie ukladac szaliki w tenisie i czesto mi one wchodza (choc ostatnio moze tego nie widac... jakas mala obnizka formy;P ale kazda zla czy dobra passa ma swoj koniec i licze na przelamanie ;) )
 
unique 41

unique

Użytkownik
podoba mi się typ na niemca, kurs 1.55 zadawalający, jak pewnie zauważyłeś dziś było kilka niespodzianek w tenisie zwłaszcza Ljuba i Gasquet nie są to jakieś wielkie zawody więc tacy zawodnicy poprostu wrzucają na luz bo pula nie za wysoka jak na oczekiwania takich tenisistów/tenisistek.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
jak pewnie zauważyłeś dziś było kilka niespodzianek w tenisie zwłaszcza Ljuba i Gasquet nie są to jakieś wielkie zawody więc tacy zawodnicy poprostu wrzucają na luz bo pula nie za wysoka jak na oczekiwania takich tenisistów/tenisistek.
dla wiekszosci tenistow jest to ostatni najwiekszy turniej przed Roland Garros, ktory zbliza sie wielkimi krokami... to juz za 18 dni ;D co do niespodzianek... ja na razie az tak wielkich nie widze... z porazka Ljuboji sie liczylem bo to mial byc bardzo wyrownany mecz z Darcisem i byl, szkoda ze rozstrzygniety w druga strone ;P co do Gasqueta... ostatnio gra slabo a pamietam Horne z lepszych czasow jego gry... i na pewno nie bede stawial przeciw niemu, bo mimo iz jest nisko w rankingu to jeszcze moze zaskoczyc ;P
a pula... jest dosc wysoka ;P
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
5.05.2008r.

Andreev I. - Lee H.-T.
6:4 7:5


Stepanek R. - Nieminen J.
6:3 3:6 6:3


Wozniacki C. - Golovin T.
7:6 6:2


Vanek J. - Capkovic K.
6:0 7:5


Reynolds B. - Dorsch B.
3:6 6:4 6:3


STAWKA: 10,00 zł
EWK: 39,30
_______________

5.05.2008r.

Newcastle United - Chelsea FC
0:2 (0:0)


Ajax Amsterdam - SC Heerenveen
3:1 (1:0)


Ljubicic I. - Darcis S.
5:7 6:7


Bammer S. - Krajicek M.
6:1 6:2


Peer S. - Lisicki S.
7:6 6:1


STAWKA: 10,00 zł
EWK: 158,62
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
6.05.2008r.

Ancic M. - Lopez F.
ATP Rzym
Typ: 1 Kurs: 1,45

Robredo T. - Chela J.I.
ATP Rzym
Typ: 1 Kurs: 1,40

Borussia Dortmund - VFB Stuttgart
Bundesliga - 32 kolejka; godz. 20:00
Typ: X2 Kurs: 1,34

Hannover 96 - Hansa Rostock
Bundesliga - 32 kolejka; godz. 20:00
Typ: 1X Kurs: 1,23

Bellucci T. - Zampieri C.
Challenger Rabat
Typ: 1 Kurs: 1,25

Hernych J. - Lojda D.
Challanger Ostrawa
Typ: 1 Kurs: 1,20

STAWKA: 19,30 zl
EWK: 96,86 zl
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik

jak pech... to pech. Jutro ide vabank. Albo bedzie jakis konkretny zysk, albo bedzie to moj ostatni kupon jaki posle (przynajmniej na jakis czas), bo bez zyskow to nie ma sensu.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
7.05.2008r.

Deportivo La Coruna - UD Levante
Primera Division - 36 kolejka; godz. 20:00
Typ: 1 Kurs: 1,35

RCD Mallorca - CA Osasuna
Primera Division - 36 kolejka; godz. 20:00
Typ: 1X Kurs: 1,25

Kolporter Korona SA - Widzew Lodz
Orange Ekstraklasa - 29 kolejka; godz. 19:00
Typ: 1 Kurs: 1,30

Ferrer D. - Stepanek R.
ATP Roma
Typ: 1 Kurs: 1,20

Reynolds B. - Bemelmans R.
Challenger Tunica Resorts
Typ: 1 Kurs: 1,30

Francja - Białoruś
MS - Kanada; godz. 01:05 cz. p.
Typ: 2 Kurs: 1,25

STAWKA:
EWK:
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
7.05.2008r.
Deportivo La Coruna - UD Levante
1:0 (0:0)
RCD Mallorca - CA Osasuna
2:1 (1:0)

Kolporter Korona SA - Widzew Lodz
1:1 (0:0)
Ferrer D. - Stepanek R.
6:4 2:6 1:6
Reynolds B. - Bemelmans R.
6:4 1:6 6:7

Francja - Białoruś
1:3

stawki celowo nie wpisalem zeby nie wywolac jakies niepotrzebnej dyskusji jak to czesto bywa w takich sytuacjach ;)
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Tak jak pisalem wczesniej poszedl zaklad vabank, nie udalo sie trudno. Do podawania swoich typow byc moze wroce po Mistrzostwach Europy lub w nowym sezonie pilkarskim, ale to jeszcze nic pewnego ;)

dzieki wielkie wszystkim tym, ktorzy tutaj zagladali, komentowali czy korzystali z moich typow... mam nadzieje ze tylko z tych trafionych ;)
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
21/22.05.2008r.

Znicz Pruszków - Warta Poznań
2 liga Polska - 33 kolejka; godz. 17:00
Typ: (hadnicap 0:1) 1 Kurs: 1,70

GKS Katowice - Podbeskidzie B-Biała
2 liga Polska - 33 kolejka; godz. 17:00
Typ: -2,5 Kurs: 1,75

Litwa - Portugalia
Kwalifikacje ME u-19; godz. 16:30
Typ: (handicap 1:0) 2 Kurs: 1,80

Dundee United - Celtic Glasgow
Scottish Premier League - 38 kolejka; godz. 20:45
Typ: 2 Kurs: 1,32

STAWKA: 10,00 zł
EWK: 63,50 zł
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
NAJWYŻSZE TRAFIONE KURSY:

PIŁKA NOŻNA:
14.03.2004r. Slavia - Sparta 2 0:2 (5,00)

TENIS:
05.05.2008r. (zakład live przy stanie 0:2) Lisicki S. - Peer S. 1 7:6 6:1 (8,00)

KOSZYKÓWKA:
27.04.2008r. CB Murcia - Pamesa Valencia 2 79:104 (1,65)

SIATKÓWKA:
03.04.2008r. Olsztyn PZU AZS - Bot Skra Belchatow 2 1:3 (1,65)

PIŁKA RĘCZNA:
05.02.2008r. (pierwsze 3 bramki w 2 połowie? zakład live) THW Kiel - Rhein Neckar Löwen 1 3:1 (1,60)

HOKEJ: 18.11.2007r.
Wojas Podhale - TKH Eurostal Torun 1 6:2 (1.60)

F1: 09.09.2007r.
Alonso wygra GP: TAK 1 (1.50)

* są to kursy z forum za wyjątkiem typu na Spartę Praga, wtedy jeszcze nie podawałem typów na forum.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
29.05.2008r.

Benesova - Peng
Roland Garros
Typ: 1 Kurs: 1,43

Blake - Gulbis
Roland Garros
TYp: 1 Kurs: 1,36

Wawrinka - Cilic
Roland Garros
TYp: 1 Kurs: 1,15

Stepanek - Vanek
Roland Garros
Typ: 1 Kurs: 1,10

Hradecka/Voracova - Bammer/Liscki
Roland Garros
TYp: 1 Kurs: 1,43

STAWKA: 10,00 zł
EWK: 31,70

* sorry że po czasie jak się zaczęły już 2 spotkania
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
GRUPA A

SZWAJCARIA
Kilku piłkarzy przez okres przygotowawczy nabawiło sie kontuzji. Mocno wątpliwe są występy takich zawodników jak Patrick Mueller czy Tranquillo Barnetta. Ci zdrowi zaś nie prezentują nic, co mogłoby napawać optymizmem kibiców. To już nie jest ten sam zespół co 2 lata temu na Mundialu w Niemczech. Fakt iż kibice żądają głowy selekcjonera Kuhna pokazuje, iż nie ma wokół drużyny dobrej atmosfery. Pewnym punktem defensywy wydaje się być Phillipe Senderos, jednak jeden zawodnik w obronie to za mało. Druga linia prezentuje się jeszcze gorzej i tylko linia napadu wygląda w miarę dobrze. Pierwsze skrzypce z pewnością odegrają Alexander Frei i Marco Streller. Jest to zdecydowanie najsłabszy zespół w grupie i nie widzę szans na to, by ugrali chociaż 1 pkt.

CZECHY
Kolejny zespół na turnieju z problemami. Brak Rosickiego czy Nedveda na pewno się odbije na zespole. Po dawnej sile ognia (Nedved, Poborski, Smicer już nie grają, Baros i Koller dalecy są od dobrej formy) pozostały już tylko wspomnienia. Pomoc wygląda mizernie, mało realne by tacy zawodnicy jak Plasil, Jarolim czy Polak odegrali jakaś rolę w imprezie. Jedyna nadzieja w Czechach to żelazna obrona: Cech, Jankulovski, Rozenhal, Ujfalusi czy Grygera grają w lidze gdzie nie wątpliwie stawia się na obronę, a Czesi zawsze słynęli z dobrej defensywy.

PORTUGALIA
Kiepskie eliminacje, trener, któremu coraz częściej puszczają nerwy i afera korupcyjna... mimo wszystko może to zmotywować piłkarzy. Na pewno będą chcieli powtórzyć wynik z poprzednich Mistrzostw czyli dojść do finału. Deco, Ronaldo, Nani, Simao, Quaresma, nazwiska mówią za siebie. Obrona nie najgorsza ale nie równa. O ile z prawej strony Bosingwa jest pewny, to z boku już ma mimo wszystko nieprzewidywalnego Pepe, który może zarobić głupią czerwoną kartkę jak to ma w zwyczaju. Po drugiej stronie Miguel z Carvalho wyglądają bardzo dobrze. Nie wiadomą zostaje bramkarz - Ricardo. Dla mnie zdecydowany faworyt grupy.

TURCJA
Wcale się nie zdziwię, jeśli z grupy nie wyjdą Czesi, a właśnie Turcy. Nihat Kahveci poprowadził Villareal do wicemistrzostwa Hiszpanii, teraz na pewno weźmie w obroty zespół narodowy i poprowadzi go do zwycięstw. Prym powiodą gracze Fenerbahce, którzy mają za sobą bardzo udany sezon z Volkanem Demirelem, Gonulem, Mehmetem Aurelio, Kazimem czy Senturkiem na czele. Wg mnie, może to być czarny koń tych mistrzostw.

GRUPA B

AUSTRIA
Jedna z najsłabszych drużyn w turnieju. Nazwiska dla wielu anonimowe furory raczej nie zrobią. Gwiazda zespołu Andreas Ivanschitz nie ma pewnego miejsca w składzie koniczynek, choć był w pewnym okresie ich kapitanem. Kapitanem w Middlesbrough jest Emanuel Pogatetz, co jednak nie zmienia faktu, iż Austriacy raczej nie mają szans na wyjście z grupy.

CHORWACJA
Silna ekipa może zajść daleko. Odczuwalny będzie brak Edu co pokazał choćby nie dawny sparing z Macedonia. Jest w tym zespole jednak kilka indywidualności jak Krajncar, Modric czy Olic którzy są w stanie dużo dać tej drużynie. Wygrana grupa eliminacyjna i zaledwie 8 straconych bramek robią wrażenie. Potrafili 2 razy ograć Anglię więc dlaczego by nie mieli wygrać np. z Niemcami? Awans z grupy to cel minimum zespołu, ja jednak uważam że są wstanie być w 4 tych mistrzostw.

NIEMCY
Nie przewidywalny bramkarz, dziurawa obrona, w miarę dobry środek i Polscy napastnicy, którzy ostatnio potrzebują wielu sytuacji by strzelić w końcu gola. Lehmann jest najstarszym bramkarzem Mistrzostw, Metzelder ponad pół roku nie grał w piłkę, Merteseacker jest kompletnie zagubiony, Schweinsteinger nie ma pewnego miejsca w Bayernie, Klose w końcu wyleczył złamany nos. Tylko Ballack prezentuje się jak na Niemca przystało. Jak tak dalej pójdzie, to będzie to jeden z gorszych występów tego kraju na mistrzostwach. Kłopoty kadrowe, żądza rewanżu Polaków no i Austriacy, którzy nigdy się nie lubili z Niemcami mogą spowodować iż Niemcy... nie wyjdą z grupy!

POLSKA
Niestety dziś doszła do nas informacja iż Kuba Błaszczykowski nie zagra na Euro. Jest to spore osłabienie. Boruc w bramce, Żewłakow i Bąk w środku wyglądają pewnie. Wasilewski gra bardzo ofensywnie jak na obrońcę trochę gorzej jest z lewą stroną... mam nadzieję że nie zagra Wawrzyniak a Golański. Środek z Dudką, Lewandowskim będzie dobrą zaporą, na skrzydłach Krzynówek z... Smolarkiem albo Łobodzińskim, a za Żurawskim chyba jednak Garguła. Będzie ciężko bez Błaszczka ale Leo cały czas powtarzał że rola dublera w zespole jest bardzo ważna... teraz dubler będzie grał pierwsze skrzypce... wciąż jednak nie mogę się pogodzić z faktem, iż w zespole nie ma Wichniarka... nie bardzo rozumiem, co miałby wnieść do zespołu Piszczek? doświadczenie? nie. Może jakieś indywidualne zagranie...? eee... chyba też nie. Nie wiem. Na pewno mniej, niż mógłby wnieść Artur. Awans z grupy myślę że jest realny.

GRUPA C​


HOLANDIA
Jeden z faworytów. Jeśli ma się do wyboru takich zawodników jak Sneijder, Vaart, Robben, van Persie czy Ruud o sukces nie trudno. Siła ofensywna robi wrażenie, obrona już trochę mniej ale w piłce chodzi przecież o to, by bramki strzelać. Van Basten po Euro żegna się z drużyną i jestem przekonany, iż będzie to pożegnanie w dobrym stylu. Dla mnie faworyt tej grupy.

WŁOCHY
Dla mnie są oni wielką niewiadomą. Po mistrzostwach świata dużo się w zespole zmieniło. Nie zagra Cannavaro, Gattuso i Pirlo zarali katastrofalny sezon, Zambrotta nie zachwycał, Toni niby strzelał bramki... ale jakby nie strzelał. Obok Niemiec może to być drugi wielki przegrany tych Mistrzostw. Zespół wciąż może żyć jeszcze faktem iż są Mistrzami Świata i to może ich zgubić. Powtórka z Portugalii jak najbardziej możliwa.

RUMUNIA
Dla wielu Rumunia jest czarnym koniem Euro ale nie dla mnie. W eliminacjach niby zaprezentowali się bardzo dobrze, wyszli z trudnej grupy... ale nie przekonuje mnie ten zespół. Niculae, Marica, Mutu... raczej średni napad, Chivu był w sparingach próbowany w pomocy... więc zespół nastawia się chyba na grę z kontry. Mecze z tą drużyną mogą być po prostu nudne.

FRANCJA
Makalele i Vieira w środku są zaporą nie do przejścia, Benzema, Henry i Ribery z przodu. Trochę słabsza obrona i leciwy bramkarz... awans z grupy możliwy, ale później już może być zdecydowanie za ciężko dla tej ekipy. Domenech znany jest z nieustępliwości i takiej gry się spodziewam zespołu. Konflikt z Makalele wciąż trwa i o ile na boisku tego nie widać, to po za nim już nikt nie próbuje go ukryć.

GRUPA D​


GRECJA
Nie możliwym jest powtórzenie wyniku z poprzedniego Euro. Z Rosją mogą zagrać co najwyżej... o 3 miejsce w grupie. Mimo iż kilku graczy gra w Pireusie i mają za sobą dobry sezon, to jednak na Hiszpanie czy Szwecję może być za mało, tym bardziej, iż te ekipy nie zlekceważą już chyba Greków jak zrobili to w 2004 roku...

SZWECJA
Powrót Larssona na pewno jest dużym wzmocnieniem, Zlatan też prezentuje się świetnie. Niesety im bliżej bramki to tak wesoło już nie jest. Lagerbback pracuje już z kadrą 11 lat! Awans z grupy jak w przypadku Francji realny ale co dalej... Mellberg czy Hansson raczej nie będą w stanie stworzyć żelaznej defensywy.

HISZPANIA
Kolejny faworyt turnieju. Dobra defensywa, ciekawy środek pola i konkretny napad. Myślę że nadszedł czas by Hiszpania zagrała wielki turniej. Torre z Villą będą rządzić z przodu, Xavi i Fabregas są wstanie zagrać wszystko a Puyol z Casillasem zadbają o obronę. Jak dla mnie, mają ogromne szansę na finał. Grupa niezbyt wymagająca, tylko później będzie ciężko, ale jeśli przejdą zwycięzców z grupy śmierci nie wyobrażam sobie, by nie wygrali Euro.

ROSJA
Mimo kilku graczy na europejskim poziomie słaba ekipa. Wyszli z grupy gdzie grali z Anglią i Chorwacją ale mieli dużo szczęścia. Kilku zawodników Zenitu to za mało by coś osiągnąć w grupie. Ciężko im może być nawet z Grekami. Awans z grupy mało realny.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
10.06.2008r.

Stepanek R. - Haas T.
ATP Halle
Typ: 1 Kurs: 1,35

Gabashvili T. - Armando H.
Challenger Mailand
Typ: 1 Kurs: 1,20

Cetkovska P. - Yuan M.
WTA Birmingham
Typ: 1 Kurs: 1,35

STAWKA: 20,00 zł
EWK: 43,74 zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom