>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Styczeń w Npower Championship

Status
Zamknięty.
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Southampton – Cardiff

Prawdziwy hit 28. kolejki nPower Championship, w którym wicelider tabeli, Southampton, podejmuje trzecią drużynę ligi, Cardiff. Śmierdzi mi tu remisem (3,40 w Unibecie) i taki właśnie obstawiałbym wynik. W dodatku remisem niskim – poniżej 2,5 gola. „Święci” ostatnio delikatnie dołują: w FA Cup nie zdołali wygrać z Millwall, w lidze przegrali u siebie z Leicester i spadli na drugie miejsce w tabeli (za WHU). Cardiff z kolei zmotywowane, bo awansowało do finału Pucharu Ligi Angielskiej, a w nPower traci do Southampton tylko punkt i jeśli dziś wygra, przesunie się na drugie miejsce w tabeli właśnie kosztem „Świętych”. Ale gospodarze … przegrać nie mogą. I nie przegrają, tym bardziej, że Cardiff trzy punkty z St Mary&#39;s Stadium wywiozło po raz ostatni w 1962 roku!
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Spotkanie: Leeds - Birmingham
Typ:1
Kurs:2,86
Bukmacher: Pinnacle Sports
31.01.2012 20:45

W dzisiejszym spotkaniu w którym na Elland Road drużyna Leeds będzie podejmować będących w super formie Blues. Będziemy mieli okazje przekonać się czy ta forma utrzyma się na dłużej czy jest tylko przypadkiem.
Pawie odpoczywały w ostatnim weekendzie, ponieważ swoją przygodę z Pucharem Anglii zakończyły już na 4. rundzie kiedy to przegrali nie znacznie z Arsenalem gdzie swojego pierwszego gola po powrocie zdobył Thierry Henry.
Blues są ostatnio w świetnej formie – od 432 minut nie stracili bramki, świetnie spisuję się Big Ziggy, więc Leeds będzie musiało przytomnie zagrać w obronie aby nie dać się pokonać jak inne drużyny.
Statystyki:
W ostatnich pięciu meczach u siebie przegrali dwa razy a trzykrotnie wyszli z kompletem pkt., ostatnie dwa zwycięstwa miały miejsce w sytuacji kiedy Leeds grało z przewagą jednego zawodnika – wygrane nad Ipswich 3-1 oraz Burnley 2-1 (spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w doliczonym czasie gry)
Birmingham w meczach na wyjeździe gra fatalnie w porównaniu z meczami na własnej murawie w całym sezonie na 13 meczy jako goście zdobyli tylko 12pkt.
Jednakże w ostatnim meczu w Millwall zwyciężyli 6:0.
Niepewny występu jest Marlon King, który w ostatnim spotkaniu ligowym nabawił się urazu. Powracający z Pucharów Narodów Afryki Guirane N’Daw prawdopodobnie również nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu.
Dlatego według mnie w tym spotkaniu właściciele atutu jakim jest gra na własnym boisku gracze z Elland Road pokonają Blues, myślę że w tym meczu padnie również over, a prawdopodobny typ to zwycięstwo przez Leeds drugiej połowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom