>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Styczeń 2011 w Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 20. kolejki
Hamilton Academical - Aberdeen FC 0:1
Hibernian FC - Dundee United 2:2
Celtic Glasgow - Motherwell FC 1:0
FC St. Johnstone - Glasgow Rangers przełożone
Inverness Caledonian Thistle - Kilmarnock FC 1:3
St. Mirren - Heart of Midlothian 0:2

21. kolejka
1 stycznia
13.30 Heart of Midlothian - Hibernian FC 1.70 3.45 4.65
16.00 Aberdeen FC - Dundee United 2.65 3.25 2.45
16.00 Hamilton Academical - Motherwell FC 3.15 3.25 2.15
2 stycznia
13.45 Glasgow Rangers - Celtic Glasgow 2.05 3.25 3.35
16.00 FC St. Johnstone - Inverness Caledonian Thistle 2.60 3.25 2.50
3 stycznia
16.00 St. Mirren - Kilmarnock FC 2.85 3.25 2.30
Kursy: bet-at-home
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Pierwsza w Nowym Roku kolejka zapowiada się niezwykle interesująco. Wystarczy wspomnieć, iż będziemy w niej świadkami dwóch spotkań derbowych - absolutnego klasyku, a więc Old Firm Derby, a także derbów stolicy, w których naprzeciw siebie staną zespoły Hearts i Hibernianiu. W obu wypadkach oczywistymi faworytami wydają się być drużyny występujące w roli gospodarza (Glasgow Rangers @2.05, Heart of Midlothian @1.70), aczkolwiek w tego typu spotkaniach nigdy niczego nie można być pewnym.
Bardzo atrakcyjnie prezentują się, moim zdaniem, kursy wystawione na Aberdeen FC (@2.65), które zdaje się, że złapało w końcu przysłowiowy wiatr w żagle, na mające lekką &quot;zadyszkę&quot; Inverness Caledonian Thistle (@2.50), które poza własnym stadionem jest drużyną wręcz rewelacyjną oraz na Motherwell FC (@2.15), któremu przyjdzie się zmierzyć z głównym kandydatem do spadku.
Jutro powinny pojawić się konkretne analizy i typy.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Heart of Midlothian - Hibernian FC 1:0 (0:0)
Na początek derby stolicy... Faworytem wydają się być piłkarze Serc, ale - jak mówi &quot;wyświechtane&quot; typerskie porzekadło - mecze derbowe żądza się swoimi prawami.
Zespół Hibernianu jest w wyraźnym &quot;dołku&quot;. Nie potrafi wygrać meczu od 13 listopada, notując w tym czasie 3 porażki i dwa remisy, w tym ostatni, dość szczęśliwy z Dundee United przed własną publicznością (2:2 &quot;wyciągnięte&quot; ze stanu 0:2 dopiero w 89. minucie, kiedy goście grali już bez jednego zawodnika). Kibice The Hibees pogodzili się już z faktem, iż w tym sezonie ich drużyna niczego nie osiągnie, ale miejsce w &quot;ogonie&quot; ligowej stawki na pewno bardzo ich frustruje. Zmiana szkoleniowca z Johna Hughesa na Colina Calderwooda, jak dotąd, ewidentnie nic nie dała.
Z kolei ich lokalny rywal notuje fenomenalną serię 8 spotkań bez porażki, w tym aż 7 zwycięstw (!). Podopieczni Jima Jefferies w ostatnim czasie prezentują się najlepiej ze wszystkich ligowych rywali, łącznie z ekipami Old Firm, także trudno się spodziewać, by mieli jutro nie odnieść kolejnego zwycięstwa w, bądź co bądź, niezwykle prestiżowym meczu. Zwłaszcza że w ostatnich latach im się to udawało (w tym już w tym sezonie):
07.11.2010 Hibernian - Hearts 0:2
01.05.2010 Hibernian - Hearts 1:2
20.03.2010 Hearts - Hibernian 2:1
Czy po raz kolejny okażą się lepsi od rywala zza miedzy? Wszystko wskazuje na to, że tak. Ja jednak nie jestem do końca pewien.
Zwycięstwo w takim meczu na pewno &quot;udobruchałoby&quot; nieco niebędących, delikatnie mówiąc, w najlepszych nastrojach kibiców Hibernianu. Pozwoliłoby im na chwilę zapomnieć o ostatnich niepowodzeniach, a sukces w meczu z będącym &quot;na fali&quot; rywalem, pozwoliłby im uwierzyć, że stać jeszcze ich ulubieńców na dobrą grę. Poza tym The Hibees potrafią mobilizować się na mecze z &quot;najmocniejszymi&quot; - wystarczy wspomnieć niedawne 3:0 z Rangersami na Ibrox!
Jeżeli chodzi o zespół Hearts, dochodziły głosy, iż drobne problemy mają: podstawowy bramkarz (17/18) Marian Kello (nie wystąpił w ostatnim meczu, a zastąpił go nominalny nr. 3 - James McDonald), najlepszy strzelec zespołu Rudi Skacel (12/18 + 7 bramek) oraz napastnik Stephen Elliott (11/18 + 2 gole) i mogą nie być w najlepszej kondycji w jutrzejszym meczu. Ale to raczej tylko plotki (które jeżeliby się potwierdziły, &quot;zwiastowałyby&quot; ogromne osłabienie ekipy Serc). W każdym bądź razie cała trójka została powołana na derby. Z kolei na pewno na placu boju nie zobaczymy jutro Jasona Thomsona (rezerwowy defensor, także żadne osłabienie), pomocnika Davida Obuy (5/18), który po blisko 3-miesięcznej przerwie pojawił się w końcówce ostatniego meczu z St. Mirren, genialnego Andrew Drivera (nieobecny przez cały sezon) i pomocnika Suso Santany (9/18).
Z kolei dla menedżera drużyny gości niewątpliwie dobrą wiadomością jest powrót do gry wartościowego pomocnika Merouane Zemmamy (dla którego 45-minutowy występ w ostatnim meczu z Dundee był pierwszym w tym sezonie) i wypożyczonego z Bristol Rovers napastnika Darryla Duffy&#39;ego (pokazał się w końcówce meczu z Dundee), który na pewno ma dużo do &quot;zaoferowania&quot; drużynie z Easter Road. Do meczu powinna być gotowa także dwójka podstawowych obrońców: Sol Bamba (16/18 + 2 bramki) i Michael Hart (16/18), którzy po ostatnim meczu narzekali na drobne urazy. Poza grą jest jedynie rezerwowy golkiper Graham Stack, także Colin Calderwood najprawdopodobniej będzie miał jutro do dyspozycji pełen skład.
Moim zdaniem będziemy świadkami małej niespodzianki na Tynecastle.
Moje typy:
Hibernian lub remis @2.20 4/10 (bet365 lub tobet) ⛔
Hibernian DNB @4.00 4/10 (bet365) ⛔

Zawodnicy powołani na to spotkanie:
Hearts: Kello (G), Barr, Bouzid, Zaliukas, Stevenson, Palazuelos, Templeton, Elliot, Elliott, Balogh (G), Kyle, Jonsson, Mrowiec, C. Thomson, Skacel, Novikovas, Wallace
Hibernian: Brown (G), Wotherspoon, Hogg, De Graaf, Rankin, Hanlon, Zemmama, Trakys, Stevenson, Galbraith, Dickoh, Grounds, Miller, Duffy, Murray, Smith (G), Nish, Riordan, Hart, Bamba

BB: Bezpodstawne szukanie niespodzianki okazało się niepotrzebne. Aczkolwiek było blisko - gol dopiero w 87. minucie. Kto widział mecz wie, że zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Heart Of Midlothian - Hibernian Fc 1:0

1 / 1.70

Zespół Hibernianu jest w wyraźnym &quot;dołku&quot;. Nie potrafi wygrać meczu od 13 listopada, notując w tym czasie 3 porażki i dwa remisy, w tym ostatni, dość szczęśliwy z Dundee United.
Z kolei ich lokalny rywal notuje fenomenalną serię 8 spotkań bez porażki, w tym aż 7 zwycięstw (!).
Ja jestem za tym żeby postawić na Serca. Kurs na nich dość ciekawy, po 1.70 aż grzech nie zagrać w Betgunie. W zasadzie wszystko na temat tego meczu powiedział Belfast Boy. Ja mogę tylko dodać iż Hibernian w Away tabeli zajmuje ostatnie miejsce. Mecze wyjazdowe to ich pięta achillesowa, stracili w nich aż 18 bramek w tym sezonie. To zdecydowanie najgorszy wynik z całej ligi. Zgadzam się ze stwierdzeniem że mecze derbowe to inna bajka, lecz porażka bądź remis gospodarzy będzie puki co bardzo dużym zaskoczeniem. Aby dwie czołowe drużyny w Scottish Premier League 2010/2011 za bardzo nie odskoczyły potrzebne jest zwycięstwo Hearts. Lepszej okazji na to nie ma jak teraz. Bowiem już 02.01.2011 o godzinie 13:45 wielki mecz Rangers - Celtic. Dla Hearts jest to mecz niezwykle ważny gdyż porażka któregoś z tych czołowych zespołów może ich przybliżyć w walce o mistrzostwo. Chyba żaden kibic Serc nie sądzi aby jego drużyna mogła nie wygrać tak istotnego dla górnej części tabeli meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Hamilton Academical - Motherwell FC 0:0
Gra ekipy The Well nie wyglądała w ostatnim czasie, mówiąc delikatnie, najlepiej (4 porażki w 5 ostatnich meczach!). Na pewno w dużym stopniu wiąże się to z niedawną &quot;ucieczką&quot; ze stanowiska menedżera Craiga Browna, po której nie było do tej pory komu &quot;poskładać do kupy&quot; tej drużyny. W końcu znalazł się następca - Stuart McCall. Czy w jutrzejszych derbach Lanarkshire będziemy świadkami tzw. efektu nowej miotły? Moim zdaniem wystarczy &quot;mała miotełka&quot; ;-), gdyż najbliższy rywal nie powinien być zbyt wymagającym przeciwnikiem, nawet dla niebędących w najlepszej dyspozycji Mandarynek.
W przypadku The Accies należy jednak pamiętać, iż sytuacja nigdy nie jest na tyle tragiczna, by nie mogło być gorzej ;). Hamilton traci obecnie do bezpiecznej pozycji 6 punktów i ewentualna wygrana na New Douglas Park jutrzejszego popołudnia z pewnością poprawiłaby nieco nastroje w szatni. Ale &quot;chcieć&quot;, to nie zawsze &quot;móc&quot;.
Biorąc pod uwagę to, jak prezentują się w tym sezonie piłkarze Billy&#39;ego Reida trudno oczekiwać nagłej zmiany na lepsze i wypatrywać w ich przypadku upragnionych zwycięstw (na komplet punktów czekają od 30 października, notując po drodze remis i aż 5 porażek!). Co ciekawe, ostatnim wygranym przez Hamilton ligowym spotkaniem był właśnie mecz z Motherwell, które - moim zdaniem - nie pozwoli jutro ograć się po raz drugi. Wystarczy spojrzeć na osiągnięcia Akademików przed własną publicznością w tym sezonie (0-2-6; 5:15), gdzie nie byli w stanie odnieść choćby jednego zwycięstwa (!), by nie dawać im jutro żadnych szans.
Moje typy:
Motherwell @2.32 6/10 (tobet) ⛔
Motherwell DNB @1.70 8/10 (unibet) ZWROT
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mimo że są to derby to stawiam na Rangersów. Celtic gra katastrofalnie, powinni zainwestować w końcu w dobrego napastnika. Rangersi na ich tle wypadają dużo lepiej, mimo że różnica punktowa w tabeli jest niewielka. Zwycięstwa Celticu są bardzo często wymęczone, do tego w ostatnim czasie wpadły niepotrzebne remisy. Celtic ma problemy z drużynami głęboko się broniącymi, ale ma jeszcze większe problemy z drużynami grającymi ofensywnie, które nie boją się pograć piłką. Do tego w ekipie Celticu nie wystąpi ważne ogniwo zespołu Scott Brown. Tak jak powiedziałem pomimo że są to derby to warto postawić na Rangersów.
0:2 (0:0)
Rangers - 2,00 ⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna - Szkocja: Premier League
Hearts - Hibernian 1:0 (0:0)
Liczba goli w 1 połowie?
powyżej 0,5 ⛔
1.40
Bet365

Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie w lidze szkockiej. Zagrają ze sobą Hearts ( 3 miejsce w ligowej tabeli ) oraz Hibernian ( 9 pozycja w lidze ). Jest to mecz derbowy.

Gospodarze od kilkunastu spotkań spisują się wręcz rewelacyjnie. W ostatnich 11 meczach przegrali tylko 1 raz i 1 raz zremisowali. 9 spotkań wygrali. Są w bardzo dobrej formie. W pierwszym meczu z Hibernian wygrali z lokalnym rywalem na &quot;wyjeździe&quot; 0:2. Na 18 spotkań Hearts zaliczyło 14 spotkań, w których padł gol już w 1 połowie.
Goście póki co nie zaliczą tego sezonu do udanych. Zajmują słabe 9 miejsce w lidze. W tym sezonie wygrali tylko 4 mecze. Co godne uwagi wygrali z Rangers i to 0:3! Obecnie są 5 meczy bez zwycięstwa. Na 18 meczy zliczyli 13 spotkań, w których padł gol już w 1 połowie.

Zapowiada się ciekawy mecz. Z jednej strony drużyna w rewelacyjnej formie z drugiej słabo spisujący się Hibernian. Może być różnie choć faworytem wydaje się Hearts. Ja postawie w tym meczu co innego: powyżej 0,5 gola w 1 połowie. Statystyki pozytywnie przemawiają za tym typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Glasgow Rangers – Celtic Glasgow
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:

Old Firm Derby czekają nas w Niedzielę o godzinie 13:45 będące bardzo kluczowym spotkaniem dla dalszego układu tabeli Szkockiej Premier Ligi. Gospodarze tego spotkania zajmują aktualnie pozycję wice lidera ze stratą 1 punkta do prowadzącego Celticu Glasgow a reszta jak ma to miejsce co sezon w Szkockiej Premier Lig no może poza Hearts nie będą się liczyli w drodze do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Celtic nie dawno można było znaleźć w wiadomościach podpisał kontrakt z Szwedzkim ofensywnym pomocnikiem Fredrikiem Ljungbergiem lecz w moim przekonaniu zawodnik ten troszkę się już wypalił i nie wiem czy wniesie do gry tyle pozytywnych zagrań jakich oczekuje od niego trener Neil Lennon jak i cały zarząd. Spojrzałem na kalendarz tego jak i przyszłych spotkań gospodarzy i to oraz 2 kolejne ligowe kolejki Rangersi będą rozgrywali na własnym stadionie co moim zdaniem jest doskonałą okazją na umocnienie pozycji lidera oczywiście przy ewentualnej wygranej w tym pojedynku derbowym. Patrząc jeszcze na historię 4 dotychczasowych pojedynków po między tymi zespołami rozegranymi właśnie na stadionie Rangersów to aż 3x zwyciężyli gospodarze a tylko 1x goście. Reasumując wszystkie w/w informacje oraz własne przemyślenia wydaje mi się, że Rangersi po bardzo zaciętym spotkaniu pokonają gości i tym samym obejmą prowadzenie w tabeli a kurs na ich wygraną pobieram już dzisiaj gdyż według mnie będzie on spadał na 1.
0:2 ⛔
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Glasgow Rangers - Celtic Glasgow 0:2 (0:0)
Jeżeli chodzi o mecz na Ibrox, to poza tym, co już wyżej napisali Ramzesa i gumbi82, nie mam nic do dodania. Dużo lepsza dyspozycja, żadnych problemów kadrowych, własny stadion... Również stawiam na The Gers.
Moje typy:
Rangers @2.05 6/10 (tobet) ⛔
strzelec gola (w dowolnym czasie) - Kenny Miller @2.20 4/10 (bet365) ⛔

Wobec tego, jak ostatnio prezentuje się ofensywa The Bhoys, wpadł mi w oko poniższy typ:
Celtic nie strzeli @2.75 4/10 (unibet) ⛔


FC St. Johnstone - Inverness Caledonian Thistle 1:0 (0:0)
Tu również będzie krótko... Wiem, że statystyki nie grają, ale:
St. Johnstone u siebie: 2-0-5; 4:12
Inverness na wyjeździe: 5-4-0; 18:9
Poza tym nie wierzę, by prowadzeni przez Terry&#39;ego &quot;Rzeźnika&quot; Górnicy na tyle &quot;spuścili z tonu&quot;, by przegrać 3 mecz z rzędu.
Moje typy:
Inverness lub remis @1.46 8/10 (unibet) ⛔
Inverness DNB @1.88 8/10 (unibet) ⛔

BB: No cóż. Takie rzeczy się zdarzają... :confused:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Analizy do Old Firm wyżej już są, ale nikt jeszcze nie powiedział kilku ważnych kwestii wg mnie. Więc włącze się do dyskusji ;)
VS
GLASGOW RANGERS - CELTIC GLASGOW
Typ : Rangers @ 2,04 Pinnacle ⛔0:2 dno w wykonaniu Rangersów
Celtic w tym meczu bez najlepszego strzelca w tym sezonie Garry Hoopera, zdobył on 8 bramek w SPL. Ponadto dwaj gracze tj Cha Du Ri i Ki Sung Yeung wylecieli na Puchar Azji. Ponadto zawieszenie Scotta Browna za kartki i urazy Olivera Kapo i Daryla Murphy. Dwaj Koreańczycy niedawno zapewnili Celton 3pkt w ogromnych męczarniach z StJohnstone kiedy w 91 i 93min strzelali gole.
Forma Celticu mówi tylko jedno, jest naprawde źle chociaż pozycja w tabeli tego nie odzwierciedla, ale Rangersi mają dwa mecze mniej rozegrane. Poza tym w ich składzie jest taka dwójka jak Kenny Miller i Vladimir Weiss. Oni robią znaczną różnice. The Boys obecnie może pomarzyc o takich graczach z błyskotliwością. Jest jeszcze trzeci tj Steven Naismith, ale jego gra pod znakiem zapytania bo w meczu 26.12 z Motherwell nabawił się drobnego urazu. Ponadto problemów personalnych nie ma żadnych.
Walka będzie to nie podlega wątpliwości, ale czy Celtic ma jakieś atuty w tym starciu w obecnej sytuacji ? Rangers (from): McGregor, Whittaker, Papac, Foster, Weir, Bougherra, Davis, McCulloch, Weiss, Naismith, Fleck, Miller, Kerkar, Wylde, Hutton, Webster, Beattie, Lafferty, Alexander.

Celtic (from): Forster, Wilson, Majstorovic, Rogne, Izaguirre, McCourt, Ledley, Kayal, Stokes, Forrest, McGinn, Ljungberg, Samaras, Juarez, Mulgrew, Crosas, Zaluska, Towell.
Drugą ciekawą opcją, która wobec indolencji strzeleckiej Celticu od razu się nasuwa to under2,5gola. Będą zapewne próbowali za wszelką cene się bronic. W ofensywie jest ubogo o czym wspomniałem. Tak więc proponowałbym jeszcze zakład :

Poniżej 2,5gola @ 1,901 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
vs
????
Glasgow Rangers - Celtic Glasgow Już jutro o godzinie 13.45 spotkają się dwaj giganci Szkockiej Premier League. Faworytem tego spotkania niewątpliwie są The Gers.Tak niefortunnie dla Celticu się złożyło że mecz derbowy przyjdzie im grać w bardzo dużym osłabieniu. Nie zagra najlepszy strzelec Hooper, za kartki pauzuje również Brown, natomiast na Puchar Azji pojechali Ki Sung-Yeung i Cha Du-Ri. Są to ogromne straty The Bhoys. Celtic poprostu nie ma atutów by jutro wygrać z Rangersami. Ciekawy jestem występu Ljungberga, ale podejrzewam że i on nie będzie miał za dużo do powiedzenia. Natomiast u rywali pełen skład bez jakichkolwiek osłabień, formy również za specjalnej nie mają ale zdecydowanie na dzień dzisiejszy są ekipą lepszą. Pojedynek z podtekstami, dużo fauli agresywne zagrania to jest to co kochają kibice w Szkocji. Ja mam nadzieję że Celtic nie da się aż tak zdominować i strzeli przynajmniej bramkę na Ibrox Park.
PS.
Patrząc na powyższe zdjęcia byłbym zniechęcony na stawianie na Rangers, ale jednak wszelkie atuty sportowe są po ich stronie, niekoniecznie kibicowskie :razz:
Moje propozycje:
Rangers Win @ 2,10 Expekt ⛔ 0-2
Over 2.5 @ 1,95 Expekt ⛔ 0-2
BTS @ 1,68 Expekt ⛔ 0-2

Robson // Haha , po Twoim poście odechciałoby mi się stawianie na Rangersów, ale dobrze, że zrobiłem to wcześniej zanim zobaczyłem co wkleiłeś ;) Pzdr
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs


Glasgow Rangers - Celtic Glasgow 0:2 (0:0)


Czas na Old Firm Derby ! Już dziś na Ibrox Park zmierzą się dwie ekipy pretendujące do końcowego tytuł€ w Szkocji. Mimo, iż te derby straciły niedawno na swojej świetności nadal są bardzo popularne na Wyspach. Ekipa Celtica to nie ta sama drużyna, kiedy prowadził ją Gordon Strachan. Neil Lennon kompletnie odmłodził i odmienił The Bhoys. Biało-zieloni zajmują obecnie pierwszą lokatę w ligowej tabeli, ale The Gers, którzy mają tylko jeden punkt straty do Celticu, rozegrali o dwa mecze mniej. Ostatnie mecze The Bhoys nie wyglądały najlepiej. Co prawda wygrali jest 2:0 oraz 1:0, ale męczyli się niesamowicie. W tym meczu wystąpią bez Gary&#39;ego Hoopera(9 bramek w lidze), nie zagrają również Azjaci - Cha Du Ri i Ki Sung Yeung, którzy polecieli już do Kataru na Puchar Azji. Kapitan Celticu, Scott Brown, opuści derby z powodu kartkowego zawieszenia. W kadrze nie znalazło się także miejsce dla kontuzjowanych Oliviera Kapo oraz Daryla Murphy&#39;ego. Wszystko wskazuje na to, że w Old Firm Derby zobaczymy nowego nabytku Celticu, byłego skrzydłowego Arsenalu, Freddie Ljungberga. W wywiadach ostatnio potwierdzał, że czuje się jakby miał znowu 25 lat. The Gers mają w swoim składzie Kenny&#39;ego Millera, który w 16 meczach ligowych strzelił aż 21 bramek. Niepewne jest, czy Steven Naismith zdąży wykurować się do dzisiejszego meczu. Do gry gotowy jest Kyle Lafferty. W pierwszych derbach w tym sezonie, The Gers pokonali na Celtic Park The Bhoys aż 3:1. Czy dzisiaj Rangersi znów wygrają? Uważam, że zważając na tak liczne braki kadrowe Celticu, The Gers wygrają dzisiejsze spotkania i wskoczą na pierwsze miejsce w tabeli.

Kadry meczowe:
Rangers: McGregor, Whittaker, Papac, Foster, Weir, Bougherra, Davis, McCulloch, Weiss, Naismith, Fleck, Miller, Kerkar, Wylde, Hutton, Webster, Beattie, Lafferty, Alexander.

Celtic: Forster, Wilson, Majstorovic, Rogne, Izaguirre, McCourt, Ledley, Kayal, Stokes, Forrest, McGinn, Ljungberg, Samaras, Juarez, Mulgrew, Crosas, Załuska, Towell.

Moje propozycje:
Rangers @ 2.00 Bet365 ⛔
Rangers (-1) @ 3.55 Bet365 ⛔
Poniżej 2.5 goli @ 1.80 Bet365 ⛔
DW 2:0 @ 9.50 Bet365
⛔


Kenny Miller jest w tym sezonie nie do powstrzymania...​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: Rangers-Celtic 0:2 (0:0)
Typ: Rangers wygra a liczba goli zdobytych łącznie wyniesie powyżej 2,5 ⛔
Kurs: 3,40
Gamebookers


Dziś wczesnym popołudniem na Ibrox Park dojdzie do hitu,mecz odwiecznych rywali.Dwa zespoły mianujące do zdobycia mistrzostwa kraju staną dziś na przeciw siebie.
Faworytem są gospodarze,dlatego ,że to oni lepiej spisują się na ligowym podwórku,na dziśiejszy dzień są wiceliderami ,ale tylko dlatego ,że mają 2 kolejki mniej rozegrane.
Rangersi świetnie sobie radzą w lidze 41 oczek przy czym 2 mecze zaległe.Znacznie lepszą postawe prezentują gospodarze,któzy w ostatniej kolejce pokonali pewnie 1 :4 Motherwell,przy czym 1 mecz odpoczywając ,gdy rywal grał.To Rangesi podchodzą do tego spotkania w roli faworyta.Ostatnie spotkanie na Celtic Parki wspominają przyjemnie ponieważ wygrali tam wysoko i pewnie 3:0

Celtic,nie jest w stabilnej formie,ostatnie spotkania to pokazały ,co prawda Celtowie wygrali z St. Johnstone (2:0) oraz z Motherwell (1:0), ale te zwycięstwa nie był przekonujące w meczu z Johnstone bramki dla Biało-Zielonych padły dopiero w samej końcowce meczu,a ostatnie spotkanie wygrane skromnie tylko 1:0 nie napawa optymizmem kibiców Celticku,który nie ma zbyt wielkich szans na wywiezienie chodzby 1 punktu z Ibrox.


Rangers: McGregor, Whittaker, Papac, Foster, Weir, Bougherra, Davis, McCulloch, Weiss, Naismith, Fleck, Miller, Kerkar, Wylde, Hutton, Webster, Beattie, Lafferty, Alexander.

Celtic: Forster, Wilson, Majstorovic, Rogne, Izaguirre, McCourt, Ledley, Kayal, Stokes, Forrest, McGinn, Ljungberg, Samaras, Juarez, Mulgrew, Crosas, Załuska, Towell.
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
Piłka Nożna Scottish Premier League
Spotkanie:Rangers-Celtic
Typ:Rangers wygra a liczba goli zdobytych łacznie wyniesie powyżej 2,5
Kurs:3,40
Gamebookers




.To Rangesi podchodzą do tego spotkania w roli faworyta.Ostatnie spotkanie na Celtic Parki wspominają przyjemnie ponieważ wygrali tam wysoko i pewnie 3:0

ostatnio wygrali 1-0; 2-1;1-0 i 1-0 w miedzy czasie była przegrana 1-0

także bardziej na wygrana Rangersów i under 2,5 ==&gt; 3,20 ⛔
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Kolejna masówka na gospodarzy. Nie ma się co dziwić, przy takich osłabieniach i fatalnej formie gości raczej nic nie ugrają. Dzisiaj nie postawić na Rangers to jak nie wypić szampana w Sylwestra ????
Jak najbardziej popieram typ. na niebieskich. 1X mega insider do taśmy po kursie 1.26 . . . :spokodfhgfh:
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
FC St. Johnstone - Inverness
Za niespełna 2 godziny na Wyspach Brytyjskich zostanie rozegrany ciekawy mecz w lidze szkockiej. Zagrają ze sobą FC St. Johnstone (8 ekpia w ligowej tabeli) i Inverness (5 miejsce w lidze).
Gospodarze grają u siebie słabo. Na 7 dotychczasowych spotkań zdołali tylko 2 razy wywalczyć komplet punktów. 5 razy schodzi z boiska pokonani. Dzisiaj zagrają z dobrą druzyną, która na boiskach rywali czuje się jak ryba w wodzie. Inverness w tym sezonie zagrało 9 meczy na wyjazdach. Nie przegrali żadnego ! Mają 5 zwycięstw i 4 remisy ( Celtic, Rangers i Heatrs ). Zastanawiałem się aby zagrać na gości, że nie przegrają po kursie 1.55, jednak lepszą opcją wydaje mi się to, że goście strzelą conajmniej 1 gola w meczu. Kurs w Expekt 1.40. Skłoniło mnie do tego typu to, że Inverness w tym sezonie na 19 meczy tylko w 2 nie strzeliło gola. W 17 spotkaniach strzelali co najmniej 1 bramkę.
Inverness zdobędzie gola?
TAK
1.40
⛔
 
number 8

number

Użytkownik
Spotkanie: St. Johnstone - Inverness CT 1:0 (0:0)
Typ: 2 ⛔
Kurs: ~3.00
Analiza:

Przeglądając dzisiejszą ofertę zostałem zaskoczony gdy zobaczyłem, że bukmacherzy jako minimalnego faworyta w tym spotkaniu ustalili zespół gospodarzy. Nie zgadzam się z tym zupełnie, ponieważ wszystko wskazuje na to, że to zespół gości będzie dyktował warunki na murawie. Dlaczego tak sądzę? Wystarczy chociażby spojrzeć na tabelę- dzisiejsi gospodarze sklasyfikowani są na miejscu 8., przy rozegranych 17. spotkaniach zdołali uzyskać jedynie 18. punktów (5-3-9), poza tym u siebie radzą sobie bardzo słabo- przed własną publicznością wygrali jedynie 2 razy, a 5 razy przegrywali. Jakby tego było mało- ilość bramek zdobyta przez zawodników St. Johnstone w porównaniu z drużyną Inverness jest śmieszna (na 17 spotkań 12 strzelonych goli, straconych 25). Warto zaznaczyć także, że dzisiejsi gospodarze u siebie strzelili jedynie 4 bramki, a stracili 12 (w 7. meczach), i bardzo marne są szanse, że to właśnie w dzisiejszym meczu fatalna forma zawodników St. Johnstone zostanie przełamana. Drużyna Inverness nie wraca do domu bez punktów od początku sezonu, jak dotąd nie przegrali ani jednego spotkania wyjazdowego- 5 zwycięstw, 4 remisy przy czym zdołali strzelić aż 18 bramek (+12 strzelonych na własnym stadionie= 30).
Co prawda dzisiejsi goście w ostatnich 2. meczach nie spisywali się najlepiej, lecz tuż przed dwoma ostatnimi porażkami udało im się wywalczyć po 1 punkcie w spotkaniach z trzema aktualnie najlepszymi zespołami szkockiej ligi (Celtic, Rangers, Hearts) i w każdym z nich zdołali strzelić przynajmniej 1. bramkę, tak więc ofensywa zespołu gości pracuje jak najbardziej w porządku w porównaniu do ofensywy gospodarzy, gdzie po prostu nie ma kto strzelać. Jak widać to drużyna Inverness jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, a kurs jaki oferują bukmacherzy nie pozwala przejść obok tego spotkania obojętnie. Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 0:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 35

krasny2

Użytkownik
St. Johnstone - Inverbess CT 1:0 (0:0)
Typ 1 - remis nie ma zakładu ✅
kurs 1.72


Bardzo bezpieczny wariant. Pachnie mi tu remisem dlatego opcja ze zwrotem gdyby jednak gospodarzą nie udało się wygrać. Inverness grał 29.12 u siebie z Kilimarnockiem przegrał 3:1 natomiast gospodarze odpoczywali (mecz z Rangersami został przełożony) W lidze zadziwiająco dobrze radzi sobie beniaminek ale tego meczu nie wygrają. Johnstone prawie przywiózł punkty z Glascgow (Celtic) gdzie pechowo 2 bramki stracił w doliczonym czasie gry. Inna sprawa że doliczonych zostało aż 6 minut. Teraz gdy mają kryzys za sobą tego meczu nie przegrają. W dodatku to jest ostatnia szansa dla Dobiego, Stevena Milne i Andy Jocksona na przedłużenie umów. A więc do przodu Święci
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
remo91 57

remo91

Użytkownik
St Johnstone - Inverness 1:0 (0:0)

O 16 zmierzy się ze sobą wiele drużyn ja wybrałem szkocką Premier Ligę. Na dzisiaj do wyboru dwa mecze: derby Glasgow oraz St Johnstone - Inversess ja zajmę się tym drugim. Gospodarze u siebie ostatnio najzwyczajniej sobie nie radzą, większość punktów zdobywają na wyjeździe. Taka sama zależność u ich dzisiejszych rywali, w tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu wyjazdowego! W tabeli ligowej dzieli te drużyny 6pkt lecz Johnstone mają dwa nierozegrane mecze, daje to trzy miejsca różnicy. Nie wiem jakim wynikiem się zakończy ten mecz ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na gości, lecz ja liczę na walkę gospodarzy w pierwszej połowie co sprawiłoby że mój by się sprawdził. Mam nadzieję że z okazji nowego roku kibice dostaną prezent od swoich pupili w postaci wygranych na swoim stadionie bo do tej pory pięć z siedmiu meczy w domu zostało przegranych, wiele z nich do zera, a tylko dwa wygrane. Mecz planowo powinien rozpocząć się o 16:00, liczę że aura będzie sprzyjać.

St Johnstone wygra pierwszą połowę @3,2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 21. kolejki
Heart of Midlothian - Hibernian FC 1:0
Aberdeen FC - Dundee United 1:1
Hamilton Academical - Motherwell FC 0:0
Glasgow Rangers - Celtic Glasgow 0:2
FC St. Johnstone - Inverness Caledonian Thistle 1:0
St. Mirren - Kilmarnock FC 0:2

12 stycznia
20.45 Dundee United - Motherwell FC 2.10 3.25 3.20
20.45 Hamilton Academical - Celtic Glasgow 10.00 4.50 1.28
Kursy: bet365
W najbliższą środę będziemy świadkami 2 zaległych spotkań, które z powodu fatalnych warunków atmosferycznych nie mogły się odbyć w terminie.
Spotkanie na Tannadice Park na pewno zapowiada się interesująco i trudno w nim wskazać faworyta. Według bukmacherów są nim gospodarze, według mnie - goście.
Z kolei w drugim pojedynku faworyt jest oczywisty. Celtic po zwycięstwie w Old Firm Derby na pewno nie zaprzepaści kolejnej okazji, by odskoczyć punktami od najgroźniejszego rywala.

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom