>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Studia-forum

sawas 27

sawas

Użytkownik
Czy zna ktoś, albo inaczej, czy istnieje polska strona internetowa, właściwie forum, gdzie mógłbym zdobyć informacje na temat studiów na danym kierunku na danej uczelni?!
Przecież to jest nie do pomyślenia, że coś takiego jeszcze nie powstało.. Nie chodzi mi o pseudoserwisy, gdzie poza wyszukiwarką kierunków nie ma żadnych cennych informacji, a te, które można tam znaleźć są przestarzałe..
Bardziej interesowałoby mnie forum, gdzie kandydaci, studenci i absolwenci poszczególnych kierunków wymienialiby się informacjami. Ale wracam już na Ziemię i przypominam sobie, że takie coś nie istnieje (chyba..). Więc szukam chociaż jakieś solidnej strony z pomocnymi materiałami, które są w miarę często aktualizowane.
Konkretnie interesują mnie stosunki międzynarodowe na uczelniach warszawskich. W grę wchodzą raczej UW i Collegium Civitas, ale nie wykluczam innych. Może ktoś zna strony, gdzie mógłbym się czegoś ciekawego dowiedzieć? A może na forum są osoby z taką wiedzą?
Chętnie porozmawiam, szczególnie szukam opinii na temat Collegium i studiowania tam.
Z góry dziękuję.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Myślę że na grono.net w gronach danej szkoły mógłbyś znaleźć cenne informacje i znaleźć ludzi studiujących na danej uczelni. pozdro ;)
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
wiekszosc uczelni i kierunków na nich jak nie prawie kazda ma swoje forum ale niestety adresy ich nie są umieszczane na stronach uczelni i znają je tylko studenci
 
Do góry Bottom