>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sts

S 0

soltys50

Użytkownik
Witam moze mi ktos wytlumaczyc na stronie sts.pl pisze wygrana jaka iloscia bramek i tam sa kursy na nastepujace typy 11,12,13,14,x,21,22,23,24. O co chodzi bo raczej roznica 11 bramek nie wygraja ? I co oznacza x
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Według mnie można to zinterpretować następująco:

Pierwsza cyfra oznacza to, o którą drużynę chodzi, natomiast druga cyfra oznacza rozmiar zwycięstwa.

X to po prostu remis w meczu.

Zatem:

11 - drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra mecz różnicą jednej bramki
12 - drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra mecz różnicą dwóch bramek
13 - drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra mecz różnicą trzech bramek
14 - drużyna wymieniona na pierwszym miejscu wygra mecz różnicą czterech bramek (ewentualnie czterech lub więcej goli)

X - remis w meczu

21 - drużyna wymieniona na drugim miejscu wygra mecz różnicą jednej bramki
22 - drużyna wymieniona na drugim miejscu wygra mecz różnicą dwóch bramek
23 - drużyna wymieniona na drugim miejscu wygra mecz różnicą trzech bramek
24 - drużyna wymieniona na drugim miejscu wygra mecz różnicą czterech bramek (ewentualnie czterech lub więcej goli)

Jednak jest to tylko moja interpretacja. Tak mnie się po prostu wydaje.

Właściwa interpretacja powinna jednak być w jakimś regulaminie STS-u. Ewentualnie trzeba by się spytać w punkcie przyjmowania zakładów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 0

soltys50

Użytkownik
christopher chyba dobrze mowisz. A mam jeszcze 1 pytanie zwiazane ze strona sts.pl Jak tam jest handicap (H1) i sa typy 1,2,x. To o co tam chodzi ? Jakby byl haindcap 1:0 itp to bym wiedzial a tak nie wiem. I jeszcze jedno pytanie pisze w zakladzie kto strzeli (V)to ta V co oznacza? Bo mam zamiar obstawic ze jedna lub zadna druzyna nie strzeli ale nie wiem o co z ta V chodzi
 
J 6

josed

Użytkownik
H1 oznacza 1 bramkę dla nie faworyta
V nie ma żadnego znaczenia
Nie jestem pewny tego co napisałem, w regulaminie nie ma o tym mowy niestety.
 
S 0

soltys50

Użytkownik
A jak chce obstawic ze padnie ponizej 1.5 goli to w pozycji wpisze numer a w typie wpisac &lt;1,5 ?I jak typuje ze jedna/zadna druzyna strzeli gola to tez w typie wpisac jedna/zadna? I przy tym jedna/zadna jest na nich ten sam kurs to nie trzeba wybierac czy jedna czy zadna tylko wpisac jedna/zadna ?
 
J 6

josed

Użytkownik
Typ na under 1.5 wpisujesz 1, a na over wpisujesz 2.
Z bramkami podobnie jak wybierasz pierwszy typ to wpisujesz 1, a jak drugi to 2.
Możesz robić kupony na necie i później tylko numer spisać i podać im na miejscu.
 
Do góry Bottom