>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sts - wypłata

D 0

dangorkaa

Użytkownik
Witam

Czy wygrana mozna wyplacic tylko w tym punkcie w ktorym sie obstawilo?bo kazyd mowi cos innego...

I jak to jest z zakladami?daja obstawiac osobom niepelnoletnim,15-16 lat,czy sie przyczepia raczej?

moze znacie jakies punkty w krakowie,w ktorych nie ma problemu z puszczaniem zakladow przez niepelnoletnich? ????
 
artbinet 0

artbinet

Użytkownik
w tym co wygrałeś to w tym odbierasz hajs, ja jak nie byłem pełnoletni to sie sciemniało, że dowód zostawiłem w domu i takie tam, z biegem czasu już babki mnie poznawały i jak przychodziłem to od razu wspominały ze ten dowód to gdzieś zaginął.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tutaj pomyłka Mati987. Wczoraj chciałem odebrac w innym punkcie i powiedzieli tylko tam gdzie zawarłeś także mylisz się. Tylko i wyłącznie w tym punkcie w którym został zawarty zakład.
 
M 0

mukasz

Użytkownik
Odnośnie tego dowodu to zależy od paru rzezczy jak jest malo ludzi, nikogo przy ekspedjentce to wszytko powinno byc ok a tak to moga nie chceic ryzykowac ????
 
strzelec1910 0

strzelec1910

Użytkownik
Czemu mowicie wszyscy ze nie mozna gdzie indziej ja raz w stsie na wakacjach powiedzialem ze nie jestem z tad I ona ze moze przekierowac odebranie wygranej czy te przekierowania to jakas sciema jak wszyscy mowia ze nie mozna w innym ???? Ale to was zaskoczy na tym mozna sie tak usmiac przejezdzalem przez sieradz wchodze do stsa i daje kupon i ze chce zmienic punkt odebrania wygranej i mowie na pabianice na ulice zamkowa a ona ze nie ma na zamkowej stsa a przeciez tam gram (W PABIANICACH STS JEST NA ZAMKOWEJ I KONOPNICKIEJ ) a ona mi sugerowala ze w pabianicach tylko na ul.pulawskiego czy mozna to jakos wytlumaczyc czemu jedna firma i nie maja swoich punktow sprzedazy ulotki
 
Do góry Bottom