>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STS wchodzi do Lecha i mówi o problemach bukmacherów

C 445

cristovao

Użytkownik
- Gdyby w Polsce była normalna ustawa hazardowa, kwota, którą wspieramy Lecha Poznań, byłaby większa o jedno zero, a klub grałby w Lidze Mistrzów - mówi Mateusz Juroszek, prezes firmy STS, która w środę została sponsorem strategicznym Kolejorza. Będzie nim do końca sezonu 2013/14. Co najmniej.
koleś odpłynął z tym jednym zerem .. i nie wierzę, że nie boi się konkurencji ze strony bet365, bet-at-home, bwin, unibet i reszty ...
Suma, która trafi na konto poznańskiego klubu, nie została ujawniona. Nieoficjalnie mówi się, że to 2,5 mln zł za sezon. Obecna umowa została podpisana na 14 miesięcy, do końca następnego sezonu ekstraklasy, ale strony wpisały w umowę opcję przedłużenia kontraktu. Dla działającej od 1997 roku katowickiej firmy Star-Typ Sport (STS) Lech Poznań jest pierwszym klubem sportowym, którego sponsoruje na taką skalę.
- To wieki dzień dla nas, legalnej polskiej firmy bukmacherskiej. Lech Poznań to klub, który ma największy potencjał spośród tych, z którymi rozmawialiśmy. Jego oferta była najlepsza - mówi Mateusz Juroszek. Na konferencji prasowej prezes krótko przedstawił firmę. Zatrudnia ona ponad tysiąc osób, przyjmuje miesięcznie ponad 2 miliony kuponów, ma 376 punktów w Polsce, a 34 w samej Wielkopolsce. Daje to sponsorowi Kolejorza 35 proc. polskiego rynku zakładów bukmacherskich. - Legalnych - jak podkreśla prezes STS i podkreśla, że przy współpracy z Lechem Poznań chce podwoić sieć punktów bukmacherskich w naszym regionie.
Na koszulkach lechitów nowy sponsor będzie widoczny już podczas niedzielnego meczu z Zagłębiem Lubin. Gdy trwała konferencja prasowa, na LED-owych bandach wokół boiska na Stadionie Miejskim wyświetlały się już reklamy bukmachera. Będą też dywany 3D z jego nazwą za bramkami przy Bułgarskiej oraz reklamy na poznańskich telebimach.
- W najbliższych dniach chcemy spotkać się kibicami i uczyć współpracy z nimi, bo klub piłkarski to kibice - podkreśla Mateusz Juroszek. W punktach STS w Wielkopolsce zawisną szaliki i koszulki Lecha Poznań, będą się też odbywały spotkania z piłkarzami Kolejorza. Jeden z takich punktów powstanie też na Stadionie Miejskim. Będzie w nim można w przyszłości zawierać zakłady także w trakcie trwania meczu.
Prezes STS przyznaje też, że stosunkowo krótka umowa z Lechem Poznań wynika także z sytuacji na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. A na nim krajowe firmy wyraźnie przegrywają z zagraniczną konkurencją, która jednak nie rejestruje swojej działalności w Polsce. - Nikt nie chce nam pomóc, by ten rynek uregulować, a obroty zagranicznych bukmacherów są kilkakrotnie większe niż całej legalnie działającej branży w Polsce - mówi. -
Stąd setki milionów złotych, zamiast zostawać w Polsce, trafiają za granicę i wspierają tamtejszych bukmacherów. Klient woli obstawiać w internecie, bo bardziej opłaca mu się tam grać. My nie możemy zaproponować takich kursów, bo płacimy tu takie podatki, że działamy na krawędzi opłacalności. Umowa z Lechem to dla nas duże obciążenie.
Nowy sponsor nie kryje, że wejście do Lecha Poznań ma mu pomóc w nagłośnieniu problemu branży. Poznański klub obiecuje pomoc m.in. w zwalczaniu nielegalnej konkurencji. Bukmacher twierdzi, że z tej branży mogłoby rocznie trafiać do polskiego sportu 100 mln zł więcej niż obecnie. - Gdyby w Polsce była normalna ustawa hazardowa, kwota, którą wspieramy Lecha Poznań, byłaby większa o jedno zero, a klub grałby w Lidze Mistrzów - mówi Mateusz Juroszek.
- Poprawiłaby się sytuacja całego sportu, bo my właśnie kibicujemy polskim zawodnikom i zespołom. Cieszymy się, gdy wygrywa Kamil Stoch, Justyna Kowalczyk, siatkarze. Chcielibyśmy, żeby polskie drużyny piłkarskie grały jak najdłużej w pucharach, bo to rodzi zainteresowanie sportem wśród ludzi. Nie ma nic gorszego, gdy siadamy w czwartek przed telewizorem, a tam mecze Ligi Europejskiej, w której grają drużyny z Rumunii, Białorusi czy Bułgarii, a nie ma polskich - mówi prezes STS.
śmieszne te zrzuty odnośnie nielegalnej konkurencji bo Ci niby legalka w Polsce a niech jadą do Turcji albo Francji i tam się STS reklamuje albo niech więcej donosi na swoich graczy, że niby mecze w Polsce ustawiają
http://www.poznan.sport.pl/sport-poznan/1,124479,13755399,STS_wchodzi_do_Lecha_i_mowi_o_problemach_bukmacherow_.html
Firma STS podpowiada rozwiązanie. &quot;Blokowanie dostępu do stron internetowych, nielegalnie działających na terenie Polski firm bukmacherskich i stworzenie rejestru stron niedozwolonych. Taki model funkcjonuje w wielu europejskich krajach.&quot;
Druga kula u nogi to system podatkowy. Według bukmachera, w Polsce obowiązuje jeden z najwyższych w Europie podatków od zakładów - 12 procent od obrotu. W Wielkiej Brytanii jest to 15 procent, ale od dochodu.
STS uważa, że podatek w wysokości 17,5 procenta od dochodu byłby bardziej adekwatny w polskich warunkach. Ponadto firma postuluje, by część pieniędzy, które gracze zostawią w kolekturach, ustawowo trafiało do klubów i związków sportowych, jako opłata za wykorzystanie wyników sportowych.
rozumiem, że wg. STS w Wielkiej Brytanii nie pogramy w bwin, betsson i u innych ...
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/nowy-sponsor-lecha-wie-jak-uzyskac-100-mln-zl-na-s,1,5470929,wiadomosc.html
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Moja noga w stsie już nie stanie. Wielkie halo i wielkie problemy do bukmacherów zagranicznych i do graczy, zamiast do Donkowej ekipy - to oni wprowadzili taką rozrubę.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Już widzę,jak bukmacher krytykuje instytucję od której dostaje koncesję...dawczan coraz bardziej lubię Twoje posty.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Już widzę,jak bukmacher krytykuje instytucję od której dostaje koncesję...dawczan coraz bardziej lubię Twoje posty.
Jak spełnia wszystkie wymogi to nie moga mu jej nie dać. Nie ma ilościowych licencji na bukmacherkę jeśli się nie mylę, a jedynie jakościowe wymogi, że tak powiem, więc gdyby STSik był taki twardy w swoich wypowiedziach to powinien powiedzieć, że to rząd sobie zrobił jajca ze wszystkich po kolei i tyle. Zdania nie zmienię pete1989 choć byś miał ze śmiechu umrzeć.
 
R 2

r4fau

Użytkownik
Wydaje mi się, że prędzej czy później mogą wprowadzić zakazy gry u buków internetowych. Jeśli rządzący zwęszą możliwośc zarobienia dużych pieniędzy to zawsze to wykorzystają. W tym kraju przejdzie wszystko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 23

rutra

Użytkownik
Moim zdaniem efekt jest zupełnie odwrotny. Gdyby nie było ustawy hazardowej, to rzeczywiście klubom można by było dopisać jedno zero więcej, ale dzięki zagranicznym nielegalnym firmom.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Zaciekawiły mnie dwa cytaty
&quot;Stąd setki milionów złotych, zamiast zostawać w Polsce, trafiają za granicę i wspierają tamtejszych bukmacherów. Klient woli obstawiać w internecie, bo bardziej opłaca mu się tam grać. My nie możemy zaproponować takich kursów, bo płacimy tu takie podatki, że działamy na krawędzi opłacalności. Umowa z Lechem to dla nas duże obciążenie.&quot;
Czyli dają własną kasę na reklame chociaż im się to tak nie opłaca WTF?
&quot;Firma STS podpowiada rozwiązanie. &quot;Blokowanie dostępu do stron internetowych, nielegalnie działających na terenie Polski firm bukmacherskich i stworzenie rejestru stron niedozwolonych. Taki model funkcjonuje w wielu europejskich krajach.&quot;
Z jakiej paki BET365 jest nielegalnie działającą stroną ? Jest zarejestrowany na Malcie czy tam innym raju i płaci tam podatki , więc w czym problem ? Blokowanie stron konkurencji nieźle może dają jeszcze nakaz gry tylko u nich ?
 
A 13

augusthwdp

Użytkownik
&quot;Firma STS podpowiada rozwiązanie. &quot;Blokowanie dostępu do stron internetowych, nielegalnie działających na terenie Polski firm bukmacherskich i stworzenie rejestru stron niedozwolonych. Taki model funkcjonuje w wielu europejskich krajach.&quot;
Zasrane lewactwo. Ktoś im wcześniej mózgi poblokował...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
&quot;Firma STS podpowiada rozwiązanie. &quot;Blokowanie dostępu do stron internetowych, nielegalnie działających na terenie Polski firm bukmacherskich i stworzenie rejestru stron niedozwolonych. Taki model funkcjonuje w wielu europejskich krajach.&quot;
Zasrane lewactwo. Ktoś im wcześniej mózgi poblokował...
podobno jest DEMOKRACJA prawo wyboru itd. a jednak jest go całkowity brak. W dodatku STS próbuje wykosić konkurencje i udać super firmę bo sponsorują Lecha Poznań porażka ciekaw jestem ile dawał Betclick gdy wchodził do Poznania.
 
D 0

deggial

Użytkownik
Mnie własnie najbardziej śmieszy to usilne podkreślanie na każdym kroku, że są &quot;legalnym bukmacherem&quot;. Nie ma czegoś takiego jak &quot;nielegalny&quot; bukmacher, bo jak już ktoś wspomniał, każda firma odpowiada prawu finansowemu i sądowemu w kraju w którym jest zarejestrowana. Co najwyżej grający może złamać prawo, zawierając zakład w miejscu gdzie jest to niedozwolone. Tylko że już nikt nie udowodni mi, że każdy mój zakład został zawarty np. na wycieczce w innym kraju, skoro wszystkie środki przelewam na Skrill itp, a nie bezpośrednio na konto w banku. A firmy bukmaherskie raczej nie mają w interesie udotępniać komukolwiek naszych danych.
Moja podpowiedź rozwiązania: zaorać tą chorą ustawę, i pozwolić aby polski sport mógł otrzymać większe pieniądze od sponsorów. Liczba graczy i tak już pewnie nie wzrośnie w porównaniu do obecnej ????
 
C 445

cristovao

Użytkownik
dlatego czekam aż Lech zagra w Turcji albo we Francji, chociaż sparingi i niech tam eSTSik się reklamuje skoro taki full legal jest ...
Stworzenie rejestru stron niedozwolonych. Taki model funkcjonuje w wielu europejskich krajach.
niech mi ktoś uświadomi bo być może jestem głupi ale czy w Wielkiej Brytanii nie można grać w bwin, betsson, bet-at-home .. ?
 
D 20

devorious

Użytkownik
&quot;płacimy tu takie podatki, że działamy na krawędzi opłacalności.&quot; i teraz rodzi się pytanie : śmiać się z tego Pana czy płakać? A co do nielegalności innych buków itd. to jakoś nie liczyłbym na to ,że coś tam zablokują tylko prędzej wszystko wróci do normy w Polsce i będzie już all legalne
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Mnie natomiast bardziej ciekawi komu się opłaca być na krawędzi opłacalności i czy warto się bawić skoro tak mało to dochodowy interes pieprzy za przeproszeniem bzdury gościu mają z tego miliony a próbują robić kozły ofiarne żeby państwo nie dopuściło innych bo przecież nic nie mamy a dajemy na sport ja tego nie kupuję....
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Mnie własnie najbardziej śmieszy to usilne podkreślanie na każdym kroku, że są &quot;legalnym bukmacherem&quot;. Nie ma czegoś takiego jak &quot;nielegalny&quot; bukmacher, bo jak już ktoś wspomniał, każda firma odpowiada prawu finansowemu i sądowemu w kraju w którym jest zarejestrowana. Co najwyżej grający może złamać prawo, zawierając zakład w miejscu gdzie jest to niedozwolone. Tylko że już nikt nie udowodni mi, że każdy mój zakład został zawarty np. na wycieczce w innym kraju, skoro wszystkie środki przelewam na Skrill itp, a nie bezpośrednio na konto w banku. A firmy bukmaherskie raczej nie mają w interesie udotępniać komukolwiek naszych danych.
Moja podpowiedź rozwiązania: zaorać tą chorą ustawę, i pozwolić aby polski sport mógł otrzymać większe pieniądze od sponsorów. Liczba graczy i tak już pewnie nie wzrośnie w porównaniu do obecnej ????
W interesie nie mają, ale mają obowiązek udostępnić jeśli je o to &quot;poproszą&quot; odpowiednie polskie organy
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bwin już odpuściło i zamyka rejestrację dla Polaków od 1 maja haha
No właśnie ciekaw jestem czy to ma wpływ z tym sponsorowaniem ale chyba tak, bo czytam tez że jakies pokerowe serwisy też zamykają swoje serwisy dla Polaków...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
No właśnie ciekaw jestem czy to ma wpływ z tym sponsorowaniem ale chyba tak, bo czytam tez że jakies pokerowe serwisy też zamykają swoje serwisy dla Polaków...
Trochę schodzimy z tematu. Jeśli polak będzie chciał wejść gdzieś nawet jeśli operator zablokuje mu adres jakiejkolwiek strony i tak wejdzie od czego są zmiany ip logowania z Chin, Indonezji czy innych krajów polak potrafi... więc po co to roztrząsać. Bwin się kończy to już każdy wie dlatego zamykają dla niektórych krajów zakłady bo jest im nie na rękę im odpisywać zwalniają polski support więc nie mogą mieć dla Polski otwarte bukmachera prawda ? Bo kto na to będzie odpisywał Czech ? Słowak... no właśnie.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Trochę schodzimy z tematu. Jeśli polak będzie chciał wejść gdzieś nawet jeśli operator zablokuje mu adres jakiejkolwiek strony i tak wejdzie od czego są zmiany ip logowania z Chin, Indonezji czy innych krajów polak potrafi... więc po co to roztrząsać. Bwin się kończy to już każdy wie dlatego zamykają dla niektórych krajów zakłady bo jest im nie na rękę im odpisywać zwalniają polski support więc nie mogą mieć dla Polski otwarte bukmachera prawda ? Bo kto na to będzie odpisywał Czech ? Słowak... no właśnie.
no dobra ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że nagle STS będzie piał z zachwytu, że wyrzucili nielegalną konkurencję z rynku w postaci bwin, wcale nie będzie zainteresowania STS bo ludzie nie są głupi i wiadomo, że każdy unika podatków jak może (więc będą grać przez neta)
... także do końca sezonu 2014 i STS pożegna się z Lechem bo przyjdzie ktoś z większą kasą
co za ironia, mój pierwszy kontakt z bukmacherką był jak mi kuzyn pokazał wygrany kupon STS na kwotę 90 zeta .. popatrzyłem na ten świstek i sobie pomślalem, że nie dobry sposób zdobycia groszy na swoje zachcianki ale nigdy w STS nie zagrałem pewnie dlatego, że daleko miałem do punktu sprzedaży zakładów
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie, mówicie tak jakbyście zaczęli się bawić wczoraj ???? Przecież normalne jest że STS chce za wszelką cenę zwiększać zyski, popularność itd. Każda firma tak robi i każdej firmie na tym zależy. A że nie wiele jest argumentów na granie w STSie to trzeba dobrze wykorzystać te które są ;) Prawda jest taka że w STSach grają głównie osoby nie posiadające komputera/internetu bądź też takie które z tego korzystać nie umieją. Czyli nieobrażając nikogo osoby 50+. Postęp technologiczny idzie do przodu, coraz więcej osób ma kompa i dostęp do neta więc zbliża się spadek obrotów STSu. Takie jest moje zdanie.
 
Do góry Bottom