>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sts problem z kuponem .

S 0

sagittoo

Użytkownik
Witam . Mam problem z kuponem . Postawiłem kupon po kursie ponad 3 . Kupon został mi rozliczony po kursie 1.0 . Na czacie spytałem się dlaczego i odpisali czy że błąd był na stronie , błędny był kurs i że to nie ich wina . Co mnie to interesuje że był błędny podany kurs ? To do wszystkich męczy mogą takie walki robić że był zły kurs . Czy mogą coś takiego zrobić jak stawiałem po kursie 3.0? Mają do tego prawo proszę o poradę. Dzięki.
 

Załączniki

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Witam . Mam problem z kuponem . Postawiłem kupon po kursie ponad 3 . Kupon został mi rozliczony po kursie 1.0 . Na czacie spytałem się dlaczego i odpisali czy że błąd był na stronie , błędny był kurs i że to nie ich wina . Co mnie to interesuje że był błędny podany kurs ? To do wszystkich męczy mogą takie walki robić że był zły kurs . Czy mogą coś takiego zrobić jak stawiałem po kursie 3.0? Mają do tego prawo proszę o poradę. Dzięki.
Czy kurs na to, że Widzew miał otrzymać powyżej 2.5 żółtych kartek wynosił powyżej 3?

Jeśli tak, to zakładam, że bukmacher zamiast 2.30, wystawił 3.30 i stąd też błąd.

Niestety, podlega to "oczywistemu" (choć nota bene wcale nie takiemu oczywistemu) błędowi buka i regulamin zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów mówi, że w takiej sytuacji kursy są zwracane po 1.00.

Prawdopodobnie niewiele możesz zrobić, ale próbuj się odwoływać.

PS. Strasznie drażniąca sytuacja ale kolejna pokazująca, jak buki czują się bezkarne.
 
korzymo 16,9K

korzymo

Użytkownik
Około 20 minut gry, mieli na koncie 2 żółte kartki, derby, wynik niepewny. Patrząc na to, też bym uznał że kurs 3 to oczywisty błąd
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
"Co mnie to interesuje że był błąd?"Ale wy jestescie roszczeniowi🤣 Jeden znajomy mi dobrze kiedyś powiedział, że praca z ludźmi to najgorsze co może być. Ludzie są od uja. Najlepiej prowadzić biznes typu stacja paliw, gdzie klient taknkuje, odjeżdża i tyle z nim kontaktu. Ciekawe czy jak w pracy popełnicie błąd to też tak ochoczo za niego płacicie. Sprawa jest oczywista, że kurs był błędny więc czego oczekujesz? Że buk tak czy siak zapłaci za to? A jak to był błąd pracownika to chciał byś, żeby obciążyli tego pracownika tysiącami złotych bo Ty i inni postawili i Ci się należy? Zejdź na ziemię. W ramach zemsty na buku ograj go za to, że Ci zrobił zwrot i będziesz zadowolony😉
 
Ostatnia edycja:
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ostatnio widziałem na Twitterze/X że niejaki Maciej Akimow „pomaga” z takimi zwrotami, możesz sie z tym do niego odezwać, bo jestem ciekawy ile w tym prawdy, a ile gry pod publiczkę
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
igamingpolska.pl -> centrum sporów.

Jakoś po świętach ruszy specjalna platforma, gdzie takie kupony lub wałki ze strony buków będą odkupowane od graczy. Gracz dostanie mniej niż wartośc kuponu ale kasa będzie od razu, a ewentualny spór z bukiem przejmie owa "platforma". Zobaczymy czy się przyjmie

Ale jeśli to był ewidentny błąd kursowy to nie ma co im zawracać gitary.
 
Ostatnia edycja:
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
"Co mnie to interesuje że był błąd?"Ale wy jestescie roszczeniowi🤣 Jeden znajomy mi dobrze kiedyś powiedział, że praca z ludźmi to najgorsze co może być. Ludzie są od uja. Najlepiej prowadzić biznes typu stacja paliw, gdzie klient taknkuje, odjeżdża i tyle z nim kontaktu. Ciekawe czy jak w pracy popełnicie błąd to też tak ochoczo za niego płacicie. Sprawa jest oczywista, że kurs był błędny więc czego oczekujesz? Że buk tak czy siak zapłaci za to? A jak to był błąd pracownika to chciał byś, żeby obciążyli tego pracownika tysiącami złotych bo Ty i inni postawili i Ci się należy? Zejdź na ziemię. W ramach zemsty na buku ograj go za to, że Ci zrobił zwrot i będziesz zadowolony😉
To jest takie pieprzenie, bo jak się buk pomylilł to niech rozliczy po kursie obiektywnie prawidłowym jaki wówczas powinien być wystawiony niby a nie po 1,0 daje zwrot. Ciekawe czy faktycznie tak zwroty zrobili wszystkim co zagrali undery. Już takie praktyki nie raz miała chyba Fortuna, później ludzie się orientowali zgadujac na forach że przeciwne zakłady nie były konsekwentnie zwracane a tylko te wygrane, a przegrane zostawały przegrane. Dlatego STS-om, Fortunom i podobnym frajerskim bukom mówię "gońcie się"!
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
To jest takie pieprzenie, bo jak się buk pomylilł to niech rozliczy po kursie obiektywnie prawidłowym jaki wówczas powinien być wystawiony niby a nie po 1,0 daje zwrot. Ciekawe czy faktycznie tak zwroty zrobili wszystkim co zagrali undery. Już takie praktyki nie raz miała chyba Fortuna, później ludzie się orientowali zgadujac na forach że przeciwne zakłady nie były konsekwentnie zwracane a tylko te wygrane, a przegrane zostawały przegrane. Dlatego STS-om, Fortunom i podobnym frajerskim bukom mówię "gońcie się"!
No tak, ale każdy buk ma coś za uszami.i każdy kombinuje. Ruski potrafił zmieniać kurs na już zagranym kuponie bo stwierdzał że był błędny. A mimo to i tak tam gram bo to tylko jeden kupon na 100. Tak samo przykład opisany tutaj. Zrobili zwrot, trudno. Ale nie będę nad tym płakał bo wiem, że inne buki robią podobnie i nic nie poradzę. Ja osobiście właśnie zacząłem grać na tych frajersmich bukach bo ofertę mają naprawdę bardzo dobrą. Jest co prawda złodziejski podatek ale jak ktoś ogarnao temat to i z podatkiem cos ugra. A odchodzi tutaj walka o wypłatę kasy która często na zagranicznych bukach trwa 2-3 tygodnie.
 
Do góry Bottom