>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STS Online

K 13

kamilhs

Użytkownik
Witam. Chciałbym zacząć swoją przygodę z bukmacherką i poważnie zastanawiam się nad STS-em. To, że granie tu jest legalne, a operacje finansowe robi się prostymi przelewami są tego podstawowymi przyczynami. Martwią mnie jednak negatywne opinie na temat buka. Zastanawiam się w czym jest on aż tak bardzo gorszy od np. Pinnacle?
Gra ktoś na STS-online? Mógłby napisać jak wygląda sprawa wypłacalności, szybkości przelewów lub ogólnie negatywów i pozytywów?
Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam. Chciałbym zacząć swoją przygodę z bukmacherką i poważnie zastanawiam się nad STS-em. To, że granie tu jest legalne, a operacje finansowe robi się prostymi przelewami są tego podstawowymi przyczynami. Martwią mnie jednak negatywne opinie na temat buka. Zastanawiam się w czym jest on aż tak bardzo gorszy od np. Pinnacle?
Gra ktoś na STS-online? Mógłby napisać jak wygląda sprawa wypłacalności, szybkości przelewów lub ogólnie negatywów i pozytywów?
Pozdrawiam.
Ja napiszę krótko różni się od Pinnacle podatkiem i wysokością kursów. Natomiast jeśli chcesz grać LEgalnie w Polsce i wybierasz STS to na plus bogata oferta mają mnóstwo spotkań, kuleją u nich Livy. W razie pytań zapraszam na PW na pewno pomogę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Witam. Chciałbym zacząć swoją przygodę z bukmacherką i poważnie zastanawiam się nad STS-em. To, że granie tu jest legalne, a operacje finansowe robi się prostymi przelewami są tego podstawowymi przyczynami. Martwią mnie jednak negatywne opinie na temat buka. Zastanawiam się w czym jest on aż tak bardzo gorszy od np. Pinnacle?
Gra ktoś na STS-online? Mógłby napisać jak wygląda sprawa wypłacalności, szybkości przelewów lub ogólnie negatywów i pozytywów?
Pozdrawiam.
Jeśli chcesz grać w naziemnym, to lepszym rozwiązaniem według mnie jest Fortuna albo Milenium wieksze kursy i szybkośc wypłat. Nie grałem jeszcze online w stsie, ale czytalem sporo negatywnych opinii, np ze niektorzy gracze na wyplate czekali okolo dwoch tygodni co jest nie do pomyslenia. Zreszta przeczytaj ich regulamin ktory jest do bani. Wiele punktow budzi kontrowersje, ktore moga utwierdzic w tym ze ten buk sts nie jest profesjonalny, z punktu widzenia gracza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 13

kamilhs

Użytkownik
Jeśli chcesz grać w naziemnym, to lepszym rozwiązaniem według mnie jest Fortuna albo Milenium wieksze kursy i szybkośc wypłat. Nie grałem jeszcze online w stsie, ale czytalem sporo negatywnych opinii, np ze niektorzy gracze na wyplate czekali okolo dwoch tygodni co jest nie do pomyslenia. Zreszta przeczytaj ich regulamin ktory jest do bani. Wiele punktow budzi kontrowersje, ktore moga utwierdzic w tym ze ten buk sts nie jest profesjonalny, z punktu widzenia gracza.
No właśnie też czytałem różne opinie, z tym że w większości są to opinie sprzed kilkunastu miesięcy. Regulamin regulaminem, ale zależy mi na opinii kogoś kto rzeczywiście tam gra. W jakim buku Ty grasz?

W razie pytań zapraszam na PW na pewno pomogę ;)
Na GG można Cię zastać?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
No właśnie też czytałem różne opinie, z tym że w większości są to opinie sprzed kilkunastu miesięcy. Regulamin regulaminem, ale zależy mi na opinii kogoś kto rzeczywiście tam gra. W jakim buku Ty grasz?
Jeśli chodzi o naziemne to gram w Fortunie, i jestem zadowolony ,czasem tez zdarza mi sie cos zagrac w Milenium.
 
K 0

kolecki1245

Użytkownik
czesc mam pytanie moze Ty sie orientujesz w piatek wszedl mi kupon na sts online ale przy jednym meczu mam znak zapytania do dzisiaj i nie wiem o co chodzi bo od czwartku mam tam konto zalozone z gory dzieki za odpowiedz
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
czesc mam pytanie moze Ty sie orientujesz w piatek wszedl mi kupon na sts online ale przy jednym meczu mam znak zapytania do dzisiaj i nie wiem o co chodzi bo od czwartku mam tam konto zalozone z gory dzieki za odpowiedz
Tzn. ze masz jeszcze nie rozliczony, tak mi sie wydaje
 
W 0

wikor788

Użytkownik
Witam. Podbijam temat, gdyż chciałbym zacząć obstawiać mecze ale mam pewne wątpliwości:
1.Czy obstawianie na sts.pl online jest legalne?
2. Gdy już wygram jakąś kwotę to czy muszę odprowadzać jakiś podatek?
3. Kolega mnie trochę nastraszył i nie wiem czy to prawda, więc tutaj pytam. To prawda, że w przyszłości mogę mieć jakieś nieprzyjemności z racji grania u bukmachera, np. złe postrzeganie mnie przy staraniu się o pracę itp.?
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
1.Jest legalne ponieważ STS odprowadza podatek do państwa i ma zezwolenie Ministra Finansów.
2. Podatek i tak jest pobierany 12 % od stawki oraz po wygranej powyżej wygranych 2.280 złotych pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty
3. Bez przesady a skąd pracodawca dowie się że ty grasz u buka ;)
 
L 6

limak11

Użytkownik
Grałem przez jakiś czas, lecz ostatnie problemy z wpłatami i wypłatami, długie oczekiwanie na wygraną po zakładzie skłoniły mnie do zmiany bukmachera.
 
Do góry Bottom