>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS nowa ustawa

N 5

nka

Użytkownik
Witam mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to za nowa zasada o kliencie sts ? trzeba mieć karte czipową czy co ??
Kiedyś o tym czytałem ale nie wiem .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ktoś naopowiadał ci setki bzdur żadnych kart na razie nie wprowadzają ewentualnie członkowskie które z tego co pamiętam w STS już są.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
a ja dzisiaj poszedłem puscic coś i na kuponie pojawiła się jakas dodatkowa informacja w miejscu &quot;stawka&quot; - Kurs zestawu 0,9777 Akumulowany o co kaman?:|
 
bi3ni0 0

bi3ni0

Użytkownik
a ja dzisiaj poszedłem puscic coś i na kuponie pojawiła się jakas dodatkowa informacja w miejscu &quot;stawka&quot; - Kurs zestawu 0,9777 Akumulowany o co kaman?:|
Pytałem się w STS-ie to mi powiedzieli, że tak oznaczają rodzaj kuponu: akumulowany ;)
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Może ktoś wie jak to jest z ich ofertą w formacie PDF? Niby można ją pobrać ze strony sts.com.pl (na dole na głównej) ale numerki tam są chyba inne niż w punkcie? Może mi ktoś napisać jak to jest z tą pdf&#39;ową ofertą? Z góry dzięki ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
a ja dzisiaj poszedłem puscic coś i na kuponie pojawiła się jakas dodatkowa informacja w miejscu &quot;stawka&quot; - Kurs zestawu 0,9777 Akumulowany o co kaman?:|
Ja byłem bardzo zaskoczony jak to zobaczyłem. Potem przeliczyłem ewentualną wygraną i okazało się, że po odjęciu standardowych 10% wygrana powinna być wyższa niż na kuponie i dopiero po przemnożeniu jeszcze przez te 0,9777 wychodzi to co jest na kuponie. Podejrzewam, iż (niestety) STS postanowił zwiększyć podatek dla klientów z 10% do 12%.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
no i dzisiaj rozwiała mi wątpliwości szanowna Pani w stsie, oczywiscie STS wprowadził extra podatek 2% zamiast 50, które narzuca ustawa (?)
na pytanie, czy tylko w stsie takie akcje, to powiedziała, ze nie wie - nie dziwie sie, co ją interesuje, czy w totolotku tak jest
no a co do innych buków, to wlasnie nie ma:| i STS jakby nie patrzec okrada swoich klientów. co prawda i tak po stworzeniu takich samych kuponów w różnych bukach wygrana jest wyższa niż w innych (wyższe kursy), no ale niższa niż zazwyczaj o te 2%:]
nie rozumiem ich polityki:|
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
no i dzisiaj rozwiała mi wątpliwości szanowna Pani w stsie, oczywiscie STS wprowadził extra podatek 2% zamiast 50, które narzuca ustawa (?) na pytanie, czy tylko w stsie takie akcje, to powiedziała, ze nie wie - nie dziwie sie, co ją interesuje, czy w totolotku tak jest
no a co do innych buków, to wlasnie nie ma:| i STS jakby nie patrzec okrada swoich klientów. co prawda i tak po stworzeniu takich samych kuponów w różnych bukach wygrana jest wyższa niż w innych (wyższe kursy), no ale niższa niż zazwyczaj o te 2%:]

nie rozumiem ich polityki:|
Taki byl zamysl w poczatkowym projektach ale skonczylo sie na 12% naliczanych w ten sam sposob co poprzednio.
 
S 0

srw

Użytkownik
Skoro zwiększyli podatek do 12% to STS nie miał nic do gadania i musiał podnieść podatek od wygranych. Inne buki naziemne zrobią podobnie, to tylko kwestia czasu.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
internetowe buki rulezz ???? zero podatku ???? 12 % mam być w plecy o nie ????
U Mnie też już podatek 12% specjalnie sprawdziłem buk betako ????
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Podatek wzrósł do 12%, ale zauważcie, że kursy też poszły w górę. Zazwyczaj były średnie w stosunku do innych buków, a w ostatnich dniach dostrzegłem, że są dużo wyższe niż zazwyczaj. Porównywałem kursy z innymi bukami na livesports.pl i muszę powiedzieć, że w STSie są teraz jedne z wyższych w porównaniu z innymi. Myślę, że to nie przypadek, bo dotyczy to wielu typów, na które ostatnio się natknąłem.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
heh, a maszyny jak stały tak stoją, a o nie był największy huk:]
Maszyny beda jeszcze staly max 5 lat bo chyba na taki okres byly przyznawane licencje/koncesje. Prawo nie dziala wstecz wiec kazdy automat ma prawo dzialac do wygasniecia pozwolenia jakie otrzymal.
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
u nas już nie ma maszyn wszystkie wywalili choć największy biznes na tym robili maszyna dawała parę groszy a goście wsadzali tysiące w nią ale każdy ma jakieś hobby a co do stsa pytałem się kasjerki o co chodzi to wytłumaczyli jej w centrali że tak ma być i nie wolno się tego czepiać bo to jest związane z ustawą hazardową ciekawe co jeszcze Donald wymyśli ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Wskutek innej poprawki SdPl zmieni się także podstawa opodatkowania zakładów wzajemnych. Będzie nią suma wpłaconych stawek, a nie różnica między sumą wpłaconych stawek a wartością wypłaconych wygranych, jak pierwotnie przewidywał rząd-


Totolotek nie wprowadził podatku 12% ???? także wiadomo gdzie opłaca się grać bardziej ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wskutek innej poprawki SdPl zmieni się także podstawa opodatkowania zakładów wzajemnych. Będzie nią suma wpłaconych stawek, a nie różnica między sumą wpłaconych stawek a wartością wypłaconych wygranych, jak pierwotnie przewidywał rząd-


Totolotek nie wprowadził podatku 12% ???? także wiadomo gdzie opłaca się grać bardziej ????
To sobie porownaj kursy w totolotku i sts i wtedy zobaczysz gdzie oplaca sie grac bardziej.
 
Do góry Bottom