>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - kod na 10 zł dla odbiorców e-maila

Status
Zamknięty.
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Dziś otrzymałem kod promocyjny od STS, więc proponuje posprawdzać pocztę. Można go aktywować do pierwszego gwizdka finału Ligi Mistrzów.
Obrót 3-krotny po kursie minimalnym 1,7.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Też nie dostałem maila. W ustawieniach konta jest taka opcja jak:
Newsletter promocyjny / Jest to przygotowana specjalnie dla Ciebie informacja dotycząca nowych promocji oraz bonusów jakie oferujemy. Darmowe zakłady, promocje dedykowane oraz powiadomienia o konkursach organizowanych z okazji specjalnych, szczególnych wydarzeń sportowych.
Miałem to odznaczone, więc pewnie o to się rozchodzi. Ci którzy dostali maila, pewnie mieli to zaznaczone. Zaznaczyłem to teraz i zobaczę co się stanie :razz:
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
Jeśli ktoś ma problem z tym, że wpisał kod i mu nie działa bądź zadziałał i później się usunął to gadałem z supportem. Wgrywali jakąś łatkę związana z kodami promocyjnymi i wszystkie bonusy mają być dopisane do kont.
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
Ja dostałem w mailu kod i faktycznie doszło mi 10zł w sekcji &quot;bonus&quot; tylko ciekawe ile razy trzeba to obrócić czy faktycznie 3 razy? nigdzie nie widzę wzmianki o tym na stronie?
Aha i można obstawić cokolwiek ale trzeba zdążyć przed meczem Borussia-Bayern -tak wywnioskowałem z treści maila.
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Aha i można obstawić cokolwiek ale trzeba zdążyć przed meczem Borussia-Bayern -tak wywnioskowałem z treści maila.
Kod promocyjny jest ważny do pierwszego gwizdka finału, a nie bonus. Czyli trzeba bonus aktywować, a nie wykorzystać przed finałem. Tyle można wywnioskować z e-maila.
O obrocie dostałem info na chacie, jak w pierwszym poście.
Te 10 zl trzeba postawic na zdarzenie z finalu, czy mozna na cokolwiek byle przed meczem ?
Ja postawiłem nie na finał Ligi Mistrzów. Nie dałoby się przecież wykonać trzykrotnego obrotu na jednym zakładzie. Zakładów live jeszcze nie ma.
 
socham 52

socham

Użytkownik
Właśnie sprawdziłem i ja też dostałem bonusa ???? leżał zagrzebany w spamie. Podoba mi się ten buk najpierw 150 zł za darmo a teraz kolejna porcja darmowej gotówki ???? gdyby jeszcze kursy mieli odpowiednie i brak podatku, lepsza ofertę i lepsze sposoby wpłaty i wypłaty to może bym u nich grał
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
Witamy,

Ze względu na aktualizację systemu jaką musieliśmy wykonać z powodu małego problemu technicznego kod został odjęty z Pańskiego konta. Oczywiście jest on nadal aktywny i w przeciągu kilku dni pojawi się z powrotem na Pańskim koncie bonusowym. Najmocniej przepraszamy za całą sytuację.
&lt;small&gt;Czas na aktywacje kodu to czas do pierwszego gwizdka zaczynającego dzisiejszy finał &lt;/small&gt;. &lt;small&gt;Jeżeli nie zostanie dziś wprowadzony, przepadnie.&lt;/small&gt;&lt;small&gt;
&lt;/small&gt;
czyli rada na sts jest taka.. nie wprowadzamy kodów jeśli nie mamy zamiar w przeciągu 5 minut coś postawić ;o
 
D 152

damian0012

Użytkownik
gdzie aktywowac ten bonus bo chyba slepy jestem ;/
Wpisz poniższy kod w okienku &quot;Kod promocyjny&quot;
w zakładce Moje Konto na stronie sts.pl:
ja tego nie widze
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
panowie, mam problem. również otrzymałem bonus, aktywowałem go, dopisało mi do konta i się wylogowałem. loguje się jakiś za jakiś czas i bonusu nie ma. sts nie odpisuje na wiadomości. bo począć?
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Wie ktos czemu mam kase w koncie bonusowym? Podobno to bylo bez obrotu a zagralem kilka kuponow ugralem 200zl i nadal w bonusie mam wszytskie pieniadze
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wie ktos czemu mam kase w koncie bonusowym? Podobno to bylo bez obrotu a zagralem kilka kuponow ugralem 200zl i nadal w bonusie mam wszytskie pieniadze
Pewnie jakiś błąd systemu, który zdarza im się dość często. Po kilku godzinach powinno wrócić do normy.
 
Z 1

ziutek1934

Użytkownik
Jeżeli ktoś korzystał z bonusu powitalnego i nie udało mu się go obrócić to pozostała kwotę obrotu doliczają do tych 10 zł. Właśnie się dowiedziałem, że muszę kasę z tej dychy obrócić jeszcze na 360 zł zanim przejdzie na normalne konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom