>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS i duże wygrane

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
No tak, tylko że w tych kuponach co podałem AKO wynosi ~43, a po dodaniu wszystkich kursów, AKO powinno wynieść koło 13, albo w ogóle nie znam tych przeliczników.
Albo Ci przez te 6 lat coś się porobiło ze zdrowiem psychicznym, albo po prostu odstawiasz tu szopkę, udając totalnego matołka - bowiem już 6 lat temu nie miałeś przecież żadnych problemów z liczeniem AKO i wiedziałeś, że kursy się mnoży a nie dodaje:
⚽KUPON #5

FK Quarabag - Wisła Kraków | 2 , k.1,88 ⛔ (3:2)
Zenit St-Petersburg - Unirea Urziceni | 1 , k.1,30 ✅ (1:0)

AKO: 2,44
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 4,89 zł.
⚽ KUPON #7

LIGA EUROPY

Liverpool FC- FK Rabotnicki | 1 , k.1,10 ✅ (2:0)
VfB Stuttgart - Molde | 1 , k.1,20 ⛔ (2:2) no i wykrakałem remis :kwasny4565:
OFK Belgrad - Galatasary | Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?: Galatasary , k.1,60 ✅

AKO: 2,11
STAWKA: 3 zł.
WYGRANA: 6,34 zł.
KUPON #12

Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1 , k.1,40 ⛔
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin | 1 , k.1,45 ✅

AKO: 2,03
STAWKA: 2 zł
WYGRANA: 4,06 zł.
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-by-yeety-mini-stawki-47024.html
Yeety, tak więc udawane robienie z siebie idioty tylko po to aby tu zaistnieć, to Ci nie wyszło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Może to wina tego Niemca co wszystko chowa , jak to on się nazywa...Alzheimer bodajże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
No ale jakiej pomocy ty oczekujesz? Kursy sie mnoza przez siebie na zalaczonych kuponach wszystko idealnie widac, kurs laczny ponad 100 to za 5 zl wygrana ponad 500. Czego tu nie rozumiesz?!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;Mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało&quot; - jak mawiał Anioł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
Nigdy nie grałem u buka STS, Fortuna itd. Stąd moje pytania, a wy się zaraz rzucacie, że jaja sobie robię. Napisałem w dziale dla początkujących więc spodziewałem się odpowiedzi, które wyjaśnią moje wątpliwości, a nie linczu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
We wpisie #15 który jest na poprzedniej podstronie, zaprezentowałem Ci przecież wyliczenie ew. wygranej kuponu AKO w polskich firmach z podatkiem obrotowym 12% stosując mnożnik 0.88 - a Ty wciąż robisz z siebie błazna i płaczesz, że nie dostajesz pomocy.
Czego więc jeszcze chcesz???
Wczoraj, w 6 lat po tym gdy tu na FB zamieszczałeś swoje kupony AKO z mnożonymi kursami zdarzeń, piszesz nagle że na kuponie AKO kursy powinny być dodawane...
Dosłałeś wszechstronną pomoc a przede wszystkim mając dostęp do netu masz sposób naliczania ew. wygranej opisany na stronie każdego z 5 polskich buków.
Więc jeżeli nadal nic nie rozumiesz, to się nie leń a weź za czytanie!
..........
Do moderacji: proszę o zamknięcie tego wątku, bo jego autor ma jakieś poważne problemy z sobą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Y 0

yeety

Użytkownik
Ja również proszę o zamknięcie, bo dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie chciałem wywoływać niepotrzebnego zamieszania i denerwować innych. Po prostu przyjąłem inny tok myślenia co zaowocowało falę domina i obrażanie się. Nie TO chciałem osiągnąć zakładając ten temat.
 
Do góry Bottom