>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STS -Granie przez internet

adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
No i to jest właśnie ten podatek od wygranej...A wygrane powyżej chyba obecnie 2280zł opodatkowane są dodatkowo 22% podatku dochodowego ????
 
yogoro 1

yogoro

Użytkownik
Od jakiego czasu jest liczony ten podatek? Jeśli w ciągu miesiąca łącznie zarobię 2280+ to zabiorą mi 10% czy jest to jednorazowe od pojedynczej wygranej? Jeśli tak, to można zawczasu rozłożyć to na dwa lub więcej takich samych kuponów i odebrać wypłatę osobno
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Tak jest od dawna, nie pamiętam już nawet od kiedy. Liczone to jest jak masz na jednym kuponie wygraną powyżej 2280zł. Właśnie dlatego kupony się rozbija tak żeby wygrana była mniejsza. Tzn kilka kuponów z mniejszą stawką a nie jeden z dużą ????
 
K 16

kkkc2

Użytkownik
Ciekawi mnie to czy dokonując tam wpłaty, automatycznie będzie od razu pobierany podatek. Czyli np. wpłacam 100 zł a na ich koncie mam 88 zł.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Napewno nie będzie od razu pobierany podatek od wpłaty , tylko w momencie wysyłania kuponu od kwoty za jaką będzie wysyłany dany kupon.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Witam.
Napisałem meila do stsu od kiedy będzie można grać u nich przez neta i gdzie moge znaleźć jakieś wiadomości na temat grania u nic przez internet i dostałem taką odp.
Witam,
na razie trwa wyłącznie rejestracja. Zakłady online zostaną
udostępnione
dopiero po uzyskaniu zezwolenia Ministra Finansów, co powinno nastąpić
do końca roku.
pozdrawiam

Mam pytanie.Który z buków naziemnych ma jeszcze możliwość grania przez neta&lt;oprócz Toto Mixa&gt;?
Dlaczego Sts czeka na zezwolenie Ministra Finansów a w toto mixsie można już grać? ...Ciekawe czy sts będzie miał bardziej &quot;rozwiniętą&quot; możliwość grania przez neta niż jest to w totomixie
Pozdrawiam
 
wojteklog 0

wojteklog

Użytkownik
STS przez internet nie podoba mi sie, co oni sobie mysla? Jak mozna grac, nie dosc ze z niskimi kursami jakie oferuja to jeszcze + podatek, albo to nie przejdzie, albo pozamykaja zagraniczne buki.
Choc ostatnio przegladalem ustawe hazardowa i poprawcie mnie jesli nie zauwazylem, ale nie ma tam nic o zakazie gry u zagranicznych bukmacherow, bylo tam za to wspomniane o przekazywaniu danych , wplat/wyplat do urzedu celnego. Tak czy inaczej, support bwin udzielil mi informacji, ze nasze prawo jest podrzedne wobec europejskiego i nasz rzad nie moze zamknac ich strony.
Zarejestrowalem sie bo chcialem zobaczyc co oferuja, ale poki co, STS do widzenia.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
w Totolotku nie ma możliwości gry internetowej, jest tzw E-promocja, która umożliwia doprecyzowanie zakładu otwartego ( uprzednio nabytego zakładu w punkcie ) poprzez stronę internetową: totolotek.pl. Granie przez intermnet będzie możliwe w bukmacherach naziemnych (którzy są zarestrowani w Polsce ) po otrzymaniu zezwoleniu Ministerstwa Finansów. Pierwsze zezwolenia mają być ponoć wydawane pod koniec tego roku, ewentualnie na początku 2012.
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
Ładnie to ominęli.W punkcie wpłacasz kasę ,która masz na koncie po zalogowaniu sie wdomu i grasz tak jak w Betclic,Unibe,Betsson itp...Kasa na koncie to jest właśnie zakład otwarty,a typujesz tak jak u buka zagranicznego.
Po wygrana trzeba tylko zgłosic sie do punktu z hasłem wygenerowanym z Twojego konta.
 
L 3

lewandowski171

Użytkownik
Mam pytanie.Który z buków naziemnych ma jeszcze możliwość grania przez neta&lt;oprócz Toto Mixa&gt;?
Dlaczego Sts czeka na zezwolenie Ministra Finansów a w toto mixsie można już grać? ...Ciekawe czy sts będzie miał bardziej &quot;rozwiniętą&quot; możliwość grania przez neta niż jest to w totomixie

Pozdrawiam

Fortuna również czeka na zezwolenie.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
w Totolotku nie ma możliwości gry internetowej, jest tzw E-promocja, która umożliwia doprecyzowanie zakładu otwartego ( uprzednio nabytego zakładu w punkcie ) poprzez stronę internetową: totolotek.pl. Granie przez intermnet będzie możliwe w bukmacherach naziemnych (którzy są zarestrowani w Polsce ) po otrzymaniu zezwoleniu Ministerstwa Finansów. Pierwsze zezwolenia mają być ponoć wydawane pod koniec tego roku, ewentualnie na początku 2012.
ludzie przeczytajcie choć trochę, zanim coś napiszecie ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
ale tutaj chodzi przede wszystkim o zkłady live a Totomix takich możliwości nie daje
Totomix swego czasu oferował zakłady live,bodajże w połowie meczu,z rok czy dwa lata temu,kiedy grałem tam częściej,nie wiem jak jest teraz,ale taka opcja w jakimś tam minimalnym % była;)
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
czy na to zezwolenie można liczyć jeszcze w tym roku? Bo nie za bardzo orientuję się ile już upłynęło z terminu jaki przysługiwał na przyznanie. Bo koniec tego początek przyszłego to moze być miesiąc w tą lub tamtą, a to dużo
 
R 13

reward

Użytkownik
czy na to zezwolenie można liczyć jeszcze w tym roku? Bo nie za bardzo orientuję się ile już upłynęło z terminu jaki przysługiwał na przyznanie. Bo koniec tego początek przyszłego to moze być miesiąc w tą lub tamtą, a to dużo
Z tego co się orientuję to Ministerstwo Finansów ma 6 miesięcy na wydanie zgody w tym zakresie, więc jeśli STS, Milenium itd. złożyli wnioski 13-14 lipca 2011r. to do połowy stycznia 2012r. powinni otrzymać decyzje o wydaniu zgody na oferowanie zakładów przez internet... chyba, że nastąpią jakieś nieoczekiwane błędy formalne, wnioski itp. itd. etc.
 
Do góry Bottom