>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS, Fortuna, Toto-Mix i wypłaty powyżej 10 tysięcy?

szamann 0

szamann

Użytkownik
Witajcie. chciałem sie dowiedziec jak wyglada sprawa wypłat kwot powyzej 10tys u tych bukmacherów. Czy odbiera sie w punkcie czy przelew na konto? z góry dziekuje za pomoc
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Po pierwsze żeby tyle wygrac to zakładam że inwestujesz w kupon cos ok 2-3 tyś wtedy babka z okienka musi wykonać telefon czy może taki zakład przyjąć przy ewentualnej wygranej na pewno nie dostaniesz kasy od ręki bo prawdopodobnie tyle przy sobie nie będą mieli, ale iśc musisz i weź kupon.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
W toto-mixie wygrane powyżej 2.000 odbiera sie mniej więcej tak, że dzwonisz do spółki, oni Ci wyznaczają miejsce gdzie masz przyjechać po odbiór kasy i wio ???? .
O ile pamiętam, to możesz sobie wybrać czy chcesz przelew czy gotówkę.
Jakos tak to szło.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
w mileniem kumpel mial tak ze wygral cos troche ponad 3 klocki w weekend poszedl w poniedzialek i dogadal sie z babka ze w sobote mu to wyplaci bo ma najwiekszy utarg, w regulaminach naziemnych jest zapis o tym ze buk musi wyplacic kase od reki do sumy 1tys zl, a co do kwot 10 czy wiecej tys to niewiem wiec sie nie wypowiem
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
ja raz mialem taki przypadek jak wyplacali mi 2 tys w milenium i poprostu musialem poczekac pare dni (2 dni) az uzbiera sie utarg w danym punkcie i dopiero wtedy mi wyplacili.
 
Do góry Bottom