>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Stryyke 5 FREE SPIN WTOREK

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
PANOWIE DOSTAŁEM TAKIEGO MAILA
Lucky Tuesday!
This Tuesday we are offering you the chance to try out our new video slot game &quot;Funky 70`s&quot; - absolutely free!
5 Free Spins!
We are giving the first 400 players five free spins from 1 pm until 5 pm this Tuesday (CET). Try out this unique and exciting slot game risk free and battle your way through the fantastic 70`s! Best of all – all winnings are yours to keep (up to 50 Euro max)!
Just click here open one the Slot Game and the free spins will be credited automatically!
Have fun and good luck
Your Stryyke Team

przetłumaczone
Lucky wtorek!
Ten wtorek oferujemy Państwu możliwość wypróbowania nowej gry wideo gniazda &quot;Funky 70` s &quot;- całkowicie za darmo!
5 Free Spins!
Jesteśmy podaniem pierwszej 400 graczy pięć wolne obroty od 1 pm do 5 pm ten wtorek (CET). Wypróbuj tę wyjątkową i ekscytujące gry ryzyka wolne gniazdo bitwy i na swój sposób poprzez fantastyczne 70 `s! Najlepszy ze wszystkich - wszystkie wygrane są twoje utrzymanie (do max 50 euro)!
Wystarczy kliknąć tutaj otworzyć jeden slot gier i wolne obroty zostaną automatycznie zapisane!
Have fun and good luck
Twoja Stryyke Team
sprawdźcie swoje skrzynki
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
promocje tego typu zawsze widnieja na stronie z promocjami stryyke, jak na polskim jezyku wam sie nie wyswietla to zmienicie na english.
Kiedys logowalem sie na styyyke doklanie na samym poczatki i gowno dostalem, ciekawy jestem czy to tylko takie info puszczaja, bo w pierwszych 400 pewnie sie zalapalem, ale coz nie ma co narzekac, moze komus sie uda
kiedyś była podobna promocja.
Tylko nie pamiętam czy pierwsze 400 osób czy określony czas był (np od 18-19) na dostanie spinów.
Wszedłem na konto w momencie, gdy promocja niby nie powinna już obejmować a spiny miałem !

tak więc wejść i sprawdzić warto :spokodfhgfh:
 
G 0

gebre_selasje

Użytkownik
az mi pikawala wali jak oszalała ..już nie moge sie doczekac tych spinów... ile jeszcze msuzę czkekać ?? znowu do roboty nie poszłem żeby skorzystac z tych spinow...o ktoredj beda ?? bo wchodzi i narazie nic...
 
P 58

pyzza

Użytkownik
to po co polski support by mi maila wysyłał; jeżeli tak będzie jak mówisz to dowiedzie ich niekonsekwencji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom