>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

strony z dokładnymi statystykami

T 0

Tenebrexis

Użytkownik
siemka,
korzystacie ze statystyk dostępnych od bukow, czy z osobnych stron ze statystykami (jeśli tak to jakich)?
dla przykładu chciałbym sobie zestawić ilość goli, rzutów rożnych, fauli, kartek danego zespołu z ostatnich meczy, czy u któregoś z bukow będzie to ładnie opisane, czy raczej nie mam co na to liczyć i muszę wyszukać sobie takie rzeczy samemu?
przepraszam za byc może głupie pytanie - dopiero zaczynam swoją przygodę z obstawianiem
dzięki za wyrozumiałość ;)
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Pierwsze lepsze z wyszukiwarki:





tylko nie wiem, czy są płatne czy nie....

I jeszcze:


Generalnie jest na forum dział 'linki bukmacherskie' ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +685
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
siemka,
korzystacie ze statystyk dostępnych od bukow, czy z osobnych stron ze statystykami (jeśli tak to jakich)?
dla przykładu chciałbym sobie zestawić ilość goli, rzutów rożnych, fauli, kartek danego zespołu z ostatnich meczy, czy u któregoś z bukow będzie to ładnie opisane, czy raczej nie mam co na to liczyć i muszę wyszukać sobie takie rzeczy samemu?
przepraszam za byc może głupie pytanie - dopiero zaczynam swoją przygodę z obstawianiem
dzięki za wyrozumiałość ;)
Skoro zaczynasz przygodne z obstawianiem to zapomnij o graniu pod jakies statystyki bo to gowno warte. Tak samo omijaj popularne mecze. Jak widzisz, ze dany mecz jest wszedzie grany to Ty go nie ruszaj. Zeby ogrywac bukow musisz wiedziec cos, czego oni nie wiedza. A maja dostep do najlepszych statystyk ktorych Ty nigdzie nie znajdziesz.
 
T 0

Tenebrexis

Użytkownik
Pierwsze lepsze z wyszukiwarki:





tylko nie wiem, czy są płatne czy nie....

I jeszcze:


Generalnie jest na forum dział 'linki bukmacherskie' ; )
Źle mnie zrozumiałeś, nie mam problemu z używaniem googla, ale większość stron jest wlasnie albo płatna, albo np. pokazuje uśrednione statystyki z calego sezonu.

Poza tym widzialem, ze duzo osob na typach dnia opisuje dosyć dokladnie ostatnie faule czy różne z ostatnich kilku meczu. Byłem wiec ciekawy czy sprawdzaja to recznie, czy maja jakies swoje sprawdzone stronki

Z ostatnim sie zgodze, faktycznie jest taki dzial i najpewniej to tam powinienem zajrzec/napisac - za co przepraszam - ale przyznaje bez bicia, ze nie przejrzałem calego forum
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Jeżeli chodzi rożne czy bramki to będzie dobra ta stronka, którą podałem ostatnią -
adamchoi...

Bardziej pod kartki, faule, to naprawdę wielka dawka statystyk jest na
fbref... (zawodnicy, drużyny, poszczególne rozgrywki (Liga Mistrzów - Serie A) czy mecze, próby pressingu, rodzaje podań)

Obie są po angielsku i bezpłatne



Spoko - od tego jest forum ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom