>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stronki potrzebne do analiz. Czy są takie ?

Status
Zamknięty.
distortion 0

distortion

Użytkownik
Więc dopiero zaczynam przygodę z bukmacherstwem oczywiście czasami grało się w toto-mix&#39;a ale teraz jak czytam forum widze jaka to była amatorszczyzna z mojej strony. Mam pytanie a mianowicie o stronki gdzie można dokonywać analiz meczów piłkarskich, koszykówki, hokeja. Może jakieś informacje o zawodnikach klubów tak żeby nie obstawiać w ciemno.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

Może napiszecie w jaki sposób wy dokonujecie analiz.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Głównym źródłem informacji są oczywiście oficjalne strony klubów, wpisujesz w google nazwę drużyny i zawsze się znajdzie garść informacji. Do analizy przydają się również tabele z wynikami, statystyki na wyjazdach oraz u siebie - ze znalezieniem tego typu informacji w internecie nie powinno być najmniejszych problemów... chyba, że chodzi tu o jakąś &quot;egzotyczną&quot; ligę to wtedy mogą być problemy.
 
makaveli23 151,6K

makaveli23

Użytkownik
O zadnej w zyciu nie slyszalem, hehehe
Jak chcesz to sobie je zobacz ja z nich korzystam bo są dobre i przejrzyste przedmeczowe analizy ale oczywiscie w jezyku angielskim moze dlatego o nich nie slyszales. Tam są przede wszystkim typy innych użytkowników ale i tak polecam jak ktos nie ma pewnych typów tam napewno cos dla siebie znajdzie ???? .
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jak chcesz to sobie je zobacz ja z nich korzystam bo są dobre i przejrzyste przedmeczowe analizy ale oczywiscie w jezyku angielskim moze dlatego o nich nie slyszales. Tam są przede wszystkim typy innych użytkowników ale i tak polecam jak ktos nie ma pewnych typów tam napewno cos dla siebie znajdzie ???? .

Nie to zebym, nie znal angielskiego, poprsotu nie korzystam z takich stronek a jak gram mecze to tylko wg mojej opinii, poki nie wychodze na bankruta jest niezle ????
 
makaveli23 151,6K

makaveli23

Użytkownik
Spoko ja też najpierw oceniam spotkanie wg siebie ale puzniej sprawdzam czy moje przemyslenia pokrywają się w analizach innych typerów. Nieraz lepiej jest posłuchać samego siebie nieraz nie... ????
 
makaveli23 151,6K

makaveli23

Użytkownik
Spoko ja też najpierw oceniam spotkanie wg siebie ale puzniej sprawdzam czy moje przemyslenia pokrywają się w analizach innych typerów. Nieraz lepiej jest posłuchać samego siebie nieraz nie... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom