>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

strona z systemami.

Q 0

qsaliwan

Użytkownik
mam pytanie. oststnio znalazłem w necie dość ciekawią strone która oferuje systemy płatne i darmowe na ruletke i blackjacka, i moje pytanie, czy opłaca sie wydać ok 10$ na system do ruletki, który po sprawdzeniu na genetatorze liczb, na 100.000 spinów daje jakiś zysk według twórców?? na streonce jest tez kilka darmowych typów wartych uwagi.

prosze o wypowiedzi czy opłaca sie kupować systemy minimalizujace ryzyko. bo juz z własnego doświadczenia wiem ze takie istnieja
 
Q 0

qsaliwan

Użytkownik
jak narazie systemik ciagnie, tylko ze jesli wychodze 50$ na plus dziennie grając po 2-3 godziny to troszke monotonne. dlatego zukam różnych rzeczy i łacze wiele systemów zeby ten mój wiał jak najlepsza skuteczność i zarabiał coś wiecej.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
chlopie jak byś zarabiał 50$ na 2-3 godziny to byś siedział po 16 godzin, a po 3 latach bys byl milionerem, badz zwiekszyl stawki i po paru miesiącach

nie opowiadaj histori o skutecznych systemach na ruletek bo takie nie istnieją
 
Q 0

qsaliwan

Użytkownik
16 godzin dziennie? to chyba musiało by mnie popier.... jest ok 50$ na 3h wiec nawet siedziac 6 godzin (po takim czasie juz strasznie sie nie chce) wychodzi ok80$ dziennie. wiec do milionera to daleko wiec nei mów glupot
 
L 0

lopes

Użytkownik
chlopie jak byś zarabiał 50$ na 2-3 godziny to byś siedział po 16 godzin, a po 3 latach bys byl milionerem, badz zwiekszyl stawki i po paru miesiącach

nie opowiadaj histori o skutecznych systemach na ruletek bo takie nie istnieją
NIestety muszę się z tobą nie zgodzić....z pewnością istnieją...niestety nie jestem ci tego w stanie udowodnic....ale jedno wiem napewno...nie jest to system za 10$ z jakiejś stronki....oni poprostu szukają naiwnych...według mnie nie warto kupować takich systemów...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Czlowieku jakbys tak na lajcie zarabial 50$ w 3 godziny,czyli jakies 150 PLN, to w miesiac mialbys 4.5 tysiaca za taka leciutka robote i watpie zebys sie interesowal jakimis systemami.I skoro zarabiasz 50$ na pare godzin gry i to bys nie pytal sie o oplacalnosc zainwestowania w jakis &quot;genialny&quot; system 10 dolcow(przeciez to nic dla takiego wielkiego gracza).I tak a propos to gratuluje takich zarobkow jak na Polske...
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
16 godzin dziennie? to chyba musiało by mnie popier.... jest ok 50$ na 3h wiec nawet siedziac 6 godzin (po takim czasie juz strasznie sie nie chce) wychodzi ok80$ dziennie. wiec do milionera to daleko wiec nei mów glupot
jakich głupot sam piszesz , że masz 50$ na 2-3 h , teraz już piszesz , że na 8 h 80$ to jak tj w końcu to piszesz jakieś głupoty , proste liczenie 8 h 150$ a nie 80$ według tego co piszesz

no jak ci sie dla 150$ nie chce siedzieć i grać za 450 zł dziennie za 8 h gry co daje na miesiąc 13 500 zl na rok 162 000 to gratuluje musisz mieć jakąs cudowną prace, gdzie pracuje sie godzine dziennie i masz dniówki pewnie z 2000 zl i nie jest nudna

i nie opowiadaj , że istanieją jakie kolwiek skuteczne systemy na ruletke bo wszystkie kasyna by zbankrutowały na świecie łącznie z całym las vegas

nie które kraje by pobankrutowały jakby się kasyna pozamykały z czego mafie by żyły hehe
 
L 0

lopes

Użytkownik
i nie opowiadaj , że istanieją jakie kolwiek skuteczne systemy na ruletke bo wszystkie kasyna by zbankrutowały na świecie łącznie z cały las vegas

nie które kraje by pobankrutowały jakby się kasyna pozamykały z czego mafie by żyły hehe
Istnieją, istnieją....ale są trzymane przez graczy w tajemnicy.... im mniej osób wie tym lepiej...to chyba oczywiste...kasyna niemusiałyby bankrutować...dobry gracz ugrywa swoje , i odchodzi...czsami nawet specjalnie przegra...

Jeśli chodzi o mafie to myśle że dałyby sobie rade.... ????
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
a dzieci znowu szukaja kury ktora znosi zlote jajka ???? nawet jesli ktos taka ma to watpie aby chcial sie nia dzielic
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja sie nie czepiam tylko pisze to co myśle jak ugrywasz to graj dalej no chyba, że 150$ dziennie za 8 h gry to dla ciebie za malo za samo granie bez ryzyka skoro masz taki system to tylko pogratulowac

ja to bym chciał poznać tego co wymyslił tę grę jak dla mnie tj najbardziej zjebana gra jaka może być, ten kto to wymyślił musiał być niezłym mózgiem

chodziłem do kasyn na żywo i widziałem co tam sie dzieje pare ładnych nocy spędziłem na ruletce
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
Przeciez to dziecko, ktore ma bujna wyobraznie. Moze raz udalo mu sie wygrac 50 i teraz sie cieszy ????
zgadzam sie z tomex11, skoro gosc wygrywa 50$ w 2godziny to niech gra po kilka godzin dziennie a bedzie mial kasy jak lodu. i na pewno by nie cudowal z systemami za 10$:pP
ehh szkoda w ogole slow, wiec koncze
 
Do góry Bottom