>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strona nie działa

civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Od rana nie działa strona bet365. Problemy techniczne, zapowiedziana przerwa czy może wszedł prokurator? ;) Ktoś się orientuje?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Od rana nie działa strona bet365. Problemy techniczne, zapowiedziana przerwa czy może wszedł prokurator? ;) Ktoś się orientuje?
... ale nie działa czyli co się dzieje? (Pomijając, że u mnie działa).
Komunikuje jakiś błąd albo jest &quot;czysta&quot; strona, lub nie jesteś w stanie się zalogować?
Tak czy inaczej problem jest jakiś u Ciebie. Chyba, że strona nie działa u mnie w innym czasie niż u Ciebie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mi również strona nie działa, pojawia się takie &quot;coś&quot;.
Otwierasz może konkretne adresy strony, które znasz,
w wyszukiwarce
a nie w pasku adresu przeglądarki??
Przecież w wyszukiwarkach są jedynie &quot;widma&quot; stron (i podstron).
Wklep może zwyczajnie adres strony bez &quot;udziwnień&quot; (b e t 3 6 5 . c o m) do paska adresu + enter. I tyle.
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Otwierasz może konkretne adresy strony, które znasz,
w wyszukiwarce
a nie w pasku adresu przeglądarki??
Przecież w wyszukiwarkach są jedynie &quot;widma&quot; stron (i podstron).

Wklep może zwyczajnie adres strony bez &quot;udziwnień&quot; (b e t 3 6 5 . c o m) do paska adresu + enter. I tyle.
Zawsze otwieram w taki sposób i nigdy nie było problemów, ale ok, zrobiłem jak radziłeś i dalej to samo ( próbowałem na różnych przeglądarkach).
 
B 3

bukmacher_88

Użytkownik
nie dziala od wczoraj na chwile mi weszlo a pozniej wywalilo ... co jest ? wie ktos moze? pozdrawiam

No ja mam identycznie jak Ty :/ W sumie wczoraj wbiłem na stronę 2x i to na kilka minut i na tym koniec :/ Teraz też nadal nie działa. Może to wina hosta...
 
Do góry Bottom